dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

3 990 000 zł709,49 m² 5 623,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu na sprzedaż budynek biurowo- handlowy. Jest to idealna okazja również pod względem inwestycyjnym, istnieje wiele możliwości zaadoptowania tego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,35 m² 12 635,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kamieniec Wrocławski to malownicza miejscowość położona niedaleko granic Wrocławia. Bardzo dobry dojazd do wow oraz do centrum Wrocławia. Blisko są tereny spacerowe i trasy rowerowe. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję pomieszczenia biurowe znajdujące się w Wałbrzychu - Piaskowa Góra. Znajdujące się w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra, usytuowane w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,76 m² 7 157,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,38 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w pięknej okolicy Jedlina Zdrój w samym centrum miasta o powierzchni 38 m . Znajdziesz tu dwa pokoje oraz wykończenie wysokiej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł93 m² 4 462,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o metrażu domu 93 m w Szczytnicy! Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł680 m² 4 336,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomosci ,mały Domek' polecają atrakcyjna ofertę dla inwestora Na sprzedaż klimatyczny pensjonat w butikowym stylu z ogromnym potencjałem położony w malowniczym Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł4 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Jugów, góry Sowie Działki nr: 109, 114/2, 115, 116/1 Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Jugów (gmina Nowa Ruda,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 449 m² 82,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwie działki rolne zabudowane. Grunt o powierzchni 1365m2 położony jest w Kaczorowie na wzniesieniu. Na działce znajdują się dwa stare budynki - mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! Jeśli chcesz zamieszkać w ciszy i spokoju jednak nadal w mieście - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy słoneczne, wykończone mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł437,10 m² 12 354,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 543 m²

Wyjątkowy dom w sercu Polanicy-Zdroju - przy samym Parku Zdrojowym Na sprzedaż przestronny i elegancki dom wolnostojący o powierzchni 437 m , usytuowany na dużej działce 1543 m w.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł914 m² 27,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:914 m²

Budynek handlowo - usługowy jelenia góra - centrum do wynajęcia wynajem długoterminowy Inwestycja idealnie nadaje się na hos t el, biurowiec , bursę, przychodnię zdrowia lub inne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,60 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca. Zapraszam do wynajęcia przestronnego mieszkania usytuowanego w urokliwej miejscowości Krzyżanowice, oddalonej zaledwie 1 km od Wrocławia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 155 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Żurawicach, gmina Kobierzyce. Do Wrocławia 25km, do Bielan Wrocławskich 15km, do Gniechowic 2,5km. Działka uzbrojona: woda, energia i kanalizacja. Pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 204 m² 103,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Mazurowicach koło Środy Śląskiej w cichej okolicy z dobrym dojazdem do Malczyc, legnicy, środy Śląskiej. Odległość do infrastruktury 272 m. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł294 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierzchni, mierzącej około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł160 m² 8 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zakup bezpośredni od dewelopera. 0% pcc, 0% prowizji Dom w promocji 191.000 zł taniej! Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard i kameralne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 576 zł86,49 m² 8 747,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78,81 m + antresola 7,98 m w budynku bliźniaczym na osiedlu w Radwanicach - kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń - Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 101,96 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47,50 m² 58,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na prestiżowym i cenionym osiedlu Innova przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł99,50 m² 5 628,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż obsługiwana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028/ 2 pokoje z tarasem/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: wldoc9023 Kategoria: mieszkanie Miasto: legnica centrum Powierzchnia: 133m2 Ilość pokoi: 3 Piętro: 1 opis Do wynajęcia przestronne mieszkanie, położone na I piętrze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Wolności 58/1, jelenia Góra Powierzchnia uż.: 66,11 m2 Liczba pokoi: 4 Cena: 22,20 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu: - centralne ogrzewanie zaliczkowo 499,79 zł netto/miesięcznie /rok -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł116 m² 3 965,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniżka ceny! 3965 zł/ M2! tylko U nas! lokal W centrum na sprzedaż! pow. 116 M2, parter, duża witryna! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 116.

Szczegóły ogłoszenia

461 988 zł46,95 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (46.95 m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł89,35 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 4-pokojowy apartament z przestronną loggią, położony tuż przy Moście Racławickim, w sąsiedztwie Parku Krzyckiego (możliwość doposażenia, garderoba, duży salon, zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu idealną działkę na wymarzony "domek w Karkonoszach" Nieruchomość ta położona jest u podnóża gór, przy wejściach na szlaki turystyczne, dzięki czemu to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł79,54 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Cena! Mieszkanie w pełni wyposażone dwupoziomowe w Polanicy Zdrój. Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m2 m położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł127 m² 5 039,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa wyjątkowa oferta- dom nad stawami stary julianów Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,70 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal został odświeżony i świeżo pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 129 zł53,98 m² 12 099,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 448 zł45,27 m² 13 307,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27m Zadzwoń i umów się na prezentacje! Cena: całość 602 448,00 zł Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 22,08 m Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

314 908 zł83,60 m² 3 766,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Promocja!/tanio/3p/dolnobrzeska/wrocław/okazja/ok Leśnicy!superinwestycja! Okazja! Cena tylko przy gotówce! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.