dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje przy ch korona ul. Poprzeczna idealne dla rodziny Na sprzedaż jasne, przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesne wykończenie z bliskością natury? To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Niepodległości 88 w Wałbrzychu to propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł158,29 m² 5 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenia socjalnego. Duże witryny z ekspozycją na ruchliwą drogę.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,34 m² 12 216,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe | Nowy Dwór | ul. Nowodworska | Świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny! Do sprzedaży oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł126 m² 9 126,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność wyjątkową połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Jeleniej Górze położoną na Osiedlu Łomnickim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Propozycja dla małych przedsiębiorstw, rodzin prowadzących własną działalność gospodarczą lub osób które chcą generować dodatkowe dochody. Budynek wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł49,34 m² 4 864,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu lokal użytkowy usytuowany w Wałbrzyskiej dzielnicy Stary Zdrój, przy ulicy Armii Krajowej. Oferowana nieruchomość składa się z obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54 m² 22 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta na wyłączność klucze W biurze. Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:42

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 5 180 zł/m | ul. Orbitalna Wyjątkowa przestrzeń z potencjałem idealna do życia lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal w centrum Świdnicy. Lokal o powierzchni 76m2 składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza z toaletą, pomieszczeniem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł395,90 m² 5 430,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Pensjonat lub rezydencja w sercu Sudetów - Stronie Śląskie. Szukasz gotowego biznesu w jednej z najdynamiczniej rozwijających się turystycznie gmin w Polsce? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyremontowane, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m . Lokal znajduje się na II piętrze w ocieplonym bloku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł143,70 m² 11 273,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom Lux Krzyki / 6 pokoi/5 pok/143m/2025! Polecamy na sprzedaż wyposażony dom-segment o powierzchni 142 m2 (6 pokoi, 2 łazienki, 1 toaleta) z dwoma miejscami postojowymi oraz własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 250 zł53,75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł165 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,90 m² 3 562,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta Bolków. Znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową. Budynek powojenny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka przy centrum handlowym Borek. [ o ofercie ] Mikrokawalerka o powierzchni około 20m2 przy ul. Stalowowolskiej. Na wyposażeniu rozkładana sofa, stolik, szafa, aneks kuchenny, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna lokalizacja przy ul. Jedności Narodowej, szybki dojazd do centrum i pełna infrastruktura w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym naziemnym do dyspozycji najemcy. English description below - please do not hesitate to contact us W ofercie Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł102,90 m² 12 633,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny i parterowy lokal usługowy z witrynami, w bloku, na kameralnym osiedlu z 2000 roku, przy ul. Oboźnej (krzyki-Wojszyce). Powierzchnia 103m2, wysokość lokalu 3m, aktualnie 4.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,90 m² 5 010,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, wielorodzinnym bloku mieszkalnym w Szczytnicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowe, świeżo wykończona kawalerka O powierzchni 19 m - pierwszy najem! Do wynajęcia przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł1 791 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Staniszowie Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Staniszów, położona w sercu górskiego regionu. Działka o powierzchni 1791 m , zapewnia nie.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł740 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 490 m2 + 250 m2 powierzchni biurowej. Obiekt położony poza granicami miasta w kierunku Oławy. Oświetlenie przemysłowe podsufitowe ponad.

Szczegóły ogłoszenia

443 695 zł1 811 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1811m2 w Rzeplinie gm. Żórawina objęta mpzp. W ramach zabudowy mieszkaniowej dopuszcza się: a) zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy dom pod lasem w miejscowości Krzeczyn Wielki gm. Lubin. Nowoczesny dom Premium w stanie deweloperskim. Dom jest wybudowany zgodnie z projektem " Dom w Zimokwiatach 2" firmy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,20 m² 15 560,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży luksusowy apartament o powierzchni 48,2 m , umożliwiający wygodne zakwaterowanie do 4 osób. Lokal znajduje się na parterze budynku urnes (biały budynek),położonego.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł102,85 m² 1 944,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży bezczynszowego, trzypokojowego mieszkania położonego w miejscowości Suszki. Nieruchomość znajduje się na piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Parowa, gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: do dyspozycji Kupującego budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ustawne i słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami na czwartym piętrze kamienicy w bliskiej odległości od Galerii Świdnickiej. Wymienione: instalacja elektryczna, drzwi, okna, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, tarasem i miejscem postojowym Jelenia Góra Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort nowoczesnego wnętrza z prawdziwym kontaktem z naturą? Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 50mkw (w tym 3m balkon) posiada oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie loggią i garażem w bryle budynku, położone na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Na powierzchnię mieszkalną składają się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,96 m² 11 165,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, 18m2 piwnica, 350m2 ogród, 2 miejsca parkingowe Wrocław- bieńkowice dzielnica Krzyki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Mamy Państwu do zaoferowania nowoczesne domy 2 kondygnacyjne w zabudowie bliźniaczej, na mini osiedlu, na obrzeżach Środy Śląskiej. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

4 059 000 zł1 841 m² 2 204,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony wzniesiony w 1970 roku. Pierwotnie pełnił funkcje hotelową. Następnie został dostosowany do potrzeb funkcji biurowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Kolejowej w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2 piętrze.