dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

364 900 zł56 m² 6 516,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Tylko w Naszym biurze! 4 pokoje | po modernizacji | gotowe do zamieszkania | Piaskowa Góra, ul. Długa Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oaza spokoju ul. Sportowa 52 m 2 piwnice (24 m ) Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,38 m² 11 966,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 200 m² 43,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: woj. dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Kłodzko, obręb ewidencyjny 0035 Żelazno (10 min. samochodem od Kłodzka) Numer działki: 339/2 Powierzchnia: 0,32 ha Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3 działki budowlane na sprzedaż Jaczów | Spokojna lokalizacja Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Te.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł225 m² 11 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom z piękną działką budowlaną o niesamowitym widoku na pasmo Karkonoszy. Południowy stok zapewnia maksimum doświetlenia od godzin porannych aż do zachodu słońca. Dom przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

25,20 zł/m²162,69 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na II piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki, w klatce schodowej przy ul. Tęczowej 3. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesną przestrzeń magazynową z biurami, którą zbudowano 2019-2021r w okolicach Wrocławia. Lokalizacja -16 km do lotniska Wrocław Starachowice -12 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z witryną. Powierzchnia 50m2 wydzielona na salę główną, zaplecze oraz łazienkę. W dobrym stanie, jedynie do lekkiego odświeżenia. Na zewnątrz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł244,20 m² 5 692,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Możliwość zrobienia dwóch odrębnych mieszkań centrum dobrzykowic! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach, gmina Czernica Budynek budowany z suporeksu 44.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa oferta - wyjątkowy dom na Ustroniu III! Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, usytuowany na działce o powierzchni 3,38 ar - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł300 m² 8 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt noclegowy zlokalizowany w Goszowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Czarna Góra Resort. To propozycja dla inwestora poszukującego gotowego produktu turystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 060 m² 101,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Wałbrzychu! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3060m , zlokalizowana przy ul. Rzecznej w dzielnicy Szczawienko. Działka posiada prostokątny kształt oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduję się w malowniczej, bardzo atrakcyjnej, zielonej części miasta Szczytna. Działka wyróżnia się wyjątkowymi walorami krajobrazowymi. Pięknie położona, przy otulinie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko u Nas! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł400 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta Sprzedaży: rezydencja 400 m z widokiem na Ślężę - boleścin/krzczonów Marzysz o ciszy, przestrzeni i pełnym bezpieczeństwie energetycznym? Poznaj dom, który łączy sielski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 177 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Sobin, polkowice, działka, 3 ha, wynajem, 3 000 zł za miesiąc. Na wynajem grunt rolny w miejscowości Sobin w powiecie polkowickim. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowane mieszkanie w Gryfowie Śląskim. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i prysznicem, przedpokój. Wszystko po generalnym remoncie wraz z nowymi instalacjami. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

51,75 zł/m²57 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia na parterze budynku ul. Sokola 45. (idealne na sklep z odzieżą, magazyn, sklep internetowy, cicha działalność). Lokal po remoncie, odmalowany, wyposażony w zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł2 171 m² 3 592,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 849 m²

Nowa atrkacyjniejsza oferta - teraz W cenie komory śrutownicza i lakiernicza oraz instalacja odciągowa W spawalni. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma halami produkcyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł114,82 m² 9 972,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Oferta na wyłączność. Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia po zakupie będzie pracować na Twój zysk? A może marzysz o przestrzennym, klimatycznym mieszkaniu w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł121,07 m² 7 425,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta z rynku pierwotnego sprzedaży bliźniaka z garażem, na kameralnym osiedlu w Wilkszynie, gmina Miękinia, zaledwie 2 km od granicy Wrocławia. Bez wynagrodzenia dla biura (0%), bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na parterze budynku wielorodzinnego w Mysłakowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 30,5m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,30 m² 4 325,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia dwa lokale położone na terenie dużego kompleksu handlowego, obsługującego przede wszystkim hurtowy rynek spożywczy. Do lokalu wchodzi się z poziomu ziemi, więc bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Widok na odrę rychtalska komórka XL (14 m ) budynek Z 2020 R. Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo zadbane mieszkanie położone przy ul. Rychtalskiej 24, na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m w bloku na ulicy Mickiewicza. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja elektryczna, gazowa i hydrauliczna. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł63,40 m² 3 075,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe O pow. 63 M2, usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł168,90 m² 4 144,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Legnicy - Tarninowie, tuż przy Parku Miejskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł23 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 2,34 ha, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Gierczyn w gminie Mirsk,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,13 m² 13 287,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy na prezentacje 3 pokojowego mieszkania tuż obok Ostrowa Tumskiego. Kamienica jest w trakcie rewitalizacji Mieszkanie z klimatem i piękną wysokością poleca się do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dobra lokalizacja! funkcjonalna kamienica W sercu miasta! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową kamienicę w sercu Lubina, położoną na dużej, zadbanej działce z piękną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, duża kawalerka z balkonem i z miejskim co- w Strzegomiu! Lokalizacja: strzegom-miasto, blok z miejskim co, przy budynku miejsca parkingowe. Mieszkanie na III piętrze. Stan :.

Szczegóły ogłoszenia

2 640 000 zł321,08 m² 8 222,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum miasta gotowy biznes z natychmiastowym dochodem. Na sprzedaż atrakcyjna kamienica położona w doskonałej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,05 m² 8 303,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję Panstwu na sprzedaż zadbane, bezczynszowe mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem i meblami w Polkowicach przy ul. Żarskiej. Świetna lokalizacja przy nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł122,18 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł77 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij