dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

80 000 zł842 m² 95,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Gminie Lubin, obręb Ścinawa /turów. Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Dwa pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m2 w nowym budynku przy ulicy Świeradowskiej. Pierwszy najem, lokal będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł3 310 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, foremna działka w Wolimierzu. Teren płaski, ogrodzony z trzech stron wraz z bramą wjazdową. Ważny plan zagospodarowania przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas:) Lokal użytkowy w Centrum Żarowa Lokalizacja: lokal przy głównej drodze, duży ciąg pieszych i aut, ładna widoczność witryny wystawowej. Rozkład: sala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Wynajmę piękne, nowoczesne mieszkanie w centrum Wrocławia, położone na nowym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w pełni wykończona z antresolą w nowym budynku z windą. Idealne pod inwestycję pod wynajem lub dla studenta. Doskonała komunikacja z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 800 m² 235,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż grunt inwestycyjny zlokalizowany w miejscowości Błonie pod Wrocławiem! Grunt zlokalizowany przy głównej drodze krajowej nr 94 w kierunku Środy Śląskiej -działka nr 149.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biura w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 7-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Dostępne powierzchnie : 90 mkw. na II piętrze, 200.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Idealna nieruchomość inwestycyjna. 100m do tramwaju. 2 km do Uniwersytetu Ekonomicznego. Bardzo ładne, duże, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow.11300mkw połozona w gm.Miękina, w miejscowości Głoska. Szerokośc działki:40 m,pozwala na wydzielenie drogi wewnętrznej i podział na mniejsze działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż posiadamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na 8. piętrze w bloku z windą. To świetna propozycja stworzona dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46,81 m² 12 176,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku/plombie z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 316 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową i usługową w obrębie miasta Wałbrzycha. Teren o wielkości 6300 m2, w kształcie prostokąta, lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł220 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek- stodoła- do adaptacji na dom mieszkalny lub letniskowy Lokalizacja: wieś w Gminie Marcinowice, pięknie położona, granicząca ze Ślężańskim parkiem krajobrazowym, otoczona piękną.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m zlokalizowane w Łażanach, usytuowane na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Lokal składa się z łazienki, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na nowym osiedlu, ul. Krakowska Komfortowe, całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Krakowskie Tarasy. Lokal nowocześnie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł210 m² 1 426,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Proponujemy Państwu dwa niezależne mieszkania w połówce domu z 1920 roku. W cenie również garaż i budynek gospodarczy. Wspomniane nieruchomości znajdują się we wsi Janówka, gm.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł115 m² 5 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą, szeroką działką oraz wydzieloną częścią budowlano-rolną o powierzchni 2800m2. Nieruchomość po remoncie min. nowa instalacja elektryczna (przygotowana pod pompę.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,90 m² 6 784,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,90 m2, na IV piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Staszica. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł68,26 m² 10 108,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Adaptacja strychu | 68,26 m + antresola | Stare Miasto | budynek z 1954 r. Na sprzedaż mieszkanie powstałe z adaptacji strychu, położone na Starym Mieście, w budynku z 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł50,90 m² 11 984 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży lokal usługowy w nowym bloku, z dużą witryną! Bezpośrednio! Zakończenie budowy - już w lutym/ marcu 2026. Złóż swoją ofertę już dziś! Lokalizacja: wojnów - ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogrodem w Kowarach na Dolnym Śląsku Lokalizacja: kowary, ul. Izerska Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m .

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 786 m² 190,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł100,85 m² 9 122,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:940 m²

Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Białej koło Chojnowa Dom otoczony jest zadbanym ogrodem z wieloma gatunkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł67 m² 18 432,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, narożne 3 pokoje z panoramicznym widokiem | Nowe Centrum Południowe | 67 m | 9. piętro Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45,65 m² 15 750,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł67,20 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie wygodnego i przytulnego mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 000 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferuję do sprzedaży dom mieszkalny wraz zabudowaniami usługowo-magazynowymi w Jedlinie-Zdrój. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1600 m2, spełniająca dogodne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł906 m² 190,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Zapraszam prywatnych inwestorów i deweloperów. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27,45 m² 14 025,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal usługowy powstańców śląskich / hallera Lokal usługowy na parterze, wejście od podwórka, składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Opiekun oferty: magdalena Borońska tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Oferta na wyłączność: wyjątkowy dom z potencjałem - serce Szczawna-Zdroju. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej ok. 140 m2, położony na dużej, słonecznej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł259 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta! Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis kawalerka na wynajem wrocław, krzyki (gaj), ul. Krynicka Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 11. ostatnim piętrze w bloku z lat 80-tych, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Podstawowe informacje: dwie działki budowlane w miejscowości Dziwiszów koło Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

9 529 000 zł36 650 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa z mpzp, o powierzchni 36 650 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się części Kobierzyc, ul. Inwestycyjna. Możliwość podziału na mniejsze działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł131 m² 8 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujmy Państwu dom wolnostojący położony we wschodniej części miasta jest to punkt na trasie "wokół Wzgórz Dziwiszowskich - 7 km od Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia mieszkalna 131m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Jeleniej Góry - Zabobrzu. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy Apartament Inwestycyjny Świeradów-Zdrój Na sprzedaż komfortowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych w Sudetach -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Z przyjemnością prezentujemy Twój azyl pod Bolesławcem. Foxhosue przedstawia wyjątkową nieruchomość z 2022 roku, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i bardzo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij