dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 440 ogłoszeń

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Dom do remontu położony w okolicy Żarowa na działce 39 arów! Dom do remontu kapitalnego, podpiwniczony Dom połączony z parterowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 2 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł68,63 m² 11 656,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 68,63 m , zlokalizowanego w urokliwej kamienicy przy ul. Stanisława Worcella. Mieszkanie po generalnym remoncie: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Diamentum *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodna, komfortowa kawalerka po remoncie, zlokalizowana na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Oporowskiej, ok. Grabiszyńskiej. Lokal o powierzchni 25 m2, składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do wynajęcia duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł40,30 m² 5 456,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 1. Piętro Komuny Paryskiej Czynsz 158,80 Piwnica + Ogródek+ Schowek i Strych bezpieczne mieszkanie wygoda I brak zmartwień Jeśli chcesz mieć wreszcie swoje miejsce, ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż duże - 130 metrowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia. Plac Bema. Widok na Ostrów Tumski, wyspę Słodową. Doskonale skomunikowany. 5 minut na pieszo do Rynku. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł25,32 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kompleksowo wykończony, w pełni umeblowany, wyposażony i zarabiający apartament w Karpaczu w Rezydencji Triventi przy ul. Karkonoskiej 13. Atrakcyjna cena: 405 000 zł netto. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

210 730 zł1 621 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w małej, podgórskiej miejscowości - w Zachełmiu. Cisza i spokój, oraz położenie przy samym szlaku dla turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 002 zł54,46 m² 13 753,25 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł102 m² 8 627,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Cena: 879 999 pln Powierzchnia: 102 m Piętro: 3/4 Lokalizacja: ul. Traugutta, wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kompaktowy, nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 24,05 m , usytuowany przy ul. Bierutowskiej w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142,96 m² 8 578 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nielubia. Świetna lokalizacja, 9km od Głogowa, bardzo dobry dojazd do miasta w zaledwie 12min. Domy będą miały powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Lawendowym na I piętrze o powierzchni 37 m2. Mieszkanie w pełni wyposażony w meble, sprzęt agd, rtv Mieszkanie składa się: - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 700 m² 152,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1700 m2, położonej przy głównej drodze do Komarna. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł21 324 m² 18,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę rolną w miejscowości Kamień, gmina Mirsk (dolny Śląsk). Kamień to niewielka wieś o długości około 1,4 km leżąca na Pogórzu Izerskim. Kamień to też.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,01 m² 12 219,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowa inwestycja - 2 pokoje Z najemcą - teren zamknięty | 45 m2 Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która generuje dochód od pierwszego dnia po zakupie? Polecam na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 317 m² 238,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 3317 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka sprzedawana wraz z pozwoleniem na budowę. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124 mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 000 m²

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczne wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33,2 m2 umeblowane wraz ze wszystkimi sprzętami agd i rtv - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku czterokondygnacyjnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł156,50 m² 12 140,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Atrakcyjny bliźniak z pięknie zagospodarowaną działką położony w sąsiedztwie Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowo położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Siedlika, gmina Miłkowice Dostępne powierzchnie - 2x ok. 1000 m2 - 1x ok. 1800 m2 Dostępne media: prąd bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów, ul. Lawendowa Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł34,15 m² 3 484,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na parterze w dwurodzinnej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 24,20) i łazienki ( 4,33m2) oraz drugiego pokoju ( 10,56) po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł89,34 m² 3 682,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m położone w samym sercu Wałbrzycha - Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162 m² 7 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Nowoczesny dom na dużej działce / przestrzeń, światło i komfort / Zgorzelec / 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Zgorzelcu, wybudowany na bazie projektu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²86,15 m² 3 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu parterowy lokal o pow. 86,15 mkw znajdujący się na Wrocławskim Gądowie. Lokal jest w pełni rozkładowy, składa się z korytarza z którego rozchodzą się drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m , położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej miejscowości Stoszyce. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 194 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie 1-pokojowe, 35 m , IV p., ul. Ślężna, wrocław. Opis: salon z otwartą kuchnią Łazienka z prysznicem i wanną oraz wc Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy, wolnostojący dom, otoczony niską zabudową jednorodzinna i starodrzewiem. Trzy poziomy mieszkalne zostały funkcjonalnie zagospodarowana i nowocześnie zaaranżowane. Poziom pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w malowniczym miejscu na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem w miejscowości Bożejowice. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł31,35 m² 13 141,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament hotelowy położony w Aparthotelu Czarna Perła. Budynek zlokalizowany na zboczu Czarnej Góry, w samym centrum tętniącego górskiego resortu. Apartament o powierzchni 31,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu lokal o powierzchni 13 m2. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji na parterze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł110 m² 6 690,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament dwupoziomowy w budynku z 2015 roku przy ul. Słowiańskiej w Polkowicach. Apartament ma 89, 46m2 powierzchni (powierzchni użytkowej jest dokładnie.