dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Strzelecka

Nowa Ruda,dolnośląskie

2 790 000 zł1 252 m² 2 229,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Nowej Rudzie na Ziemi Kłodzkiej. Obiekt położony u podnóża Góry Św. Anny w zacisznej, zielonej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rubczaka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł33 m² 10 510,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w Wrocławiu, idealna dla młodych ludzi szukających własnego mieszkania lub inwestycji na wynajem. Powierzchnia i układ mieszkania: powierzchnia: 33,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł67 m² 10 260,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone w dzielnicy Psie Pole - Karłowice, przy ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2002 roku, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Północna

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł67 m² 10 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje wymarzone mieszkanie czeka na ciebie! 3 pokoje! 2 sypialnie! stan deweloperski, do własnej aranżacji! dwustronna ekspozycja! świetna inwestycja! dobra komunikacja! Oferujemy na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

719 000 zł121 m² 5 935,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów II I III etap! Domy szeregowe środkowe w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł69 m² 8 731,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław - Śródmieście. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się przy ul. Mikołaja Reja we Wrocławiu. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł69 m² 10 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 848 999,60 zł Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiązowa

Domasław,dolnośląskie

590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m2 450 m od przystanku Dolnośląskich Kolei Regionalnych 15 min kolejką do Dworca Głównego we Wrocławiu 7 min samochodem do Bielan Wrocławskich- centrum Handlowe Gminne decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym w centrum Polkowic , mieszkanie do remontu więcej informacji udzielę telefonicznie , zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 175 000 zł95 m² 12 364,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferuję na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95 m z garażem w bryle budynku. To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

559 000 zł121 m² 4 614,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domów! oferta specjalna! Domy szeregowe etap II i III w nowoczesnym stylu z przydomowym ogródkiem, tarasem oraz garażem w bryle budynku. Lokalizacja inwestycji zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Hetmańska

Pobiedna,dolnośląskie

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

. Pobiedna. działka budowlana. pow.800m2. widok - górska panorama. otoczenie: góry, lasy, łąki, jeziora. wyjątkowo piękna lokalizacja. do zamieszkania lub jako inwestycja. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

360 031 zł27 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

119 000 zł43 m² 2 740,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 43,43 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Wilczyce,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

NA sprzedaż: dom jednorodzinny, wolnostojący typu kostka z przełomu lat 70/80- tych na działce 700 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Wilczycach przy ul. Wrocławskiej, 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 zł12 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w garażu podziemnym we Wrocławiu: m iejsce postojowe przy ul. Idzikowskiego, koszt najmu: 350,00 zł/miesiąc Parking jest bezpieczny i przestronny - szeroki wjazd do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle wuwa Nowe Żerniki/2 pok/top/2,xgaraz Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul Brzozy Nowe Żerniki Mieszkanie składa się z salonu ,kuchni ,dużej sypialni ,łazienki oraz loggia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

4 990 zł72 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English, english describe below. |pierwszy najem| |podwale74| |3,7m wysokości| |widok na rzekę I stare miasto| |po 100% remoncie| Neobarokowa kamienica Podwale 74 to jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Jagodowa

Oława,dolnośląskie

559 000 zł84 m² 6 654,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Ostatni dostępny lokal na Jagodowej! Szukasz mieszkania dla dużej rodziny? Potrzebujesz 3-4 sypialni i salonu dodatkowo, a to wszystko w przystępnej cenie? Spójrz na tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Oława

Oława,dolnośląskie

2 700 zł55 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 700 zł

Od zaraz. 3 pokoi. W sercu Oławy (przy Rynku). Bez pośredników. Metraż - 55 m2, 2 piętro 3 pokoje: salon połączony z kuchnią + dwie sypialnie Wyposażenie: dwie rozkładane kanapy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 200 zł44 m² 27,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Dzierżoniowie na os. Jasnym. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 593,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz miejsca gdzie ruch aut jest ograniczony do minimum, na balkonie można pić kawę a sąsiedzi w okno nie zaglądają to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą. Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

415 000 zł34 m² 12 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

748 979 zł42 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | Wysoka jakość wykończenia | Komfortowa przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i jasnego mieszkania o podwyższonym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

720 000 zł118 m² 6 109,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na Osiedlu Młodych! Mieszkanie składa się z pokoju, jadalni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju na łącznej powierzchni 48,50m2. Dodatkowy bonus - balkon! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 299 999 zł104 m² 22 115,40 zł/m²

 

Piętro:34/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 104m2 w wieży Skytower na 34 piętrze z południową ekspozycją. Apartament wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym oknem na Osiedlu Kopernik przy ul. Andromedy! Mieszkanie o powierzchni 44 m wyróżnia się przestronnym salonem z efektownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł52 m² 10 902,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, balkon, oddzielna kuchnia , piwnica ,winda, dobrze skomunikowane Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 8-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł72 m² 12 733,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie na ul. Kościańskiej w inwestycji Osada Złotnicka. Lokalizacja: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Chojnów,dolnośląskie

510 000 zł58 m² 8 741,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym - centrum Chojnowa Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w pobliżu ul.Grabiszyńskiej. To dokonała propozycja zarówno dla młodych osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł60 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. To przestronne, wykończone i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł39 m² 7 026,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwtępna została zawarta - czekasz na podobną nieruchomość? zapisz się na listę oczekujących! tel. Szukasz mieszkania po remoncie w atrakcyjnej cenie? Właśnie trafiłeś na świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poznaj wyjątkowe mieszkanie na pograniczu wrocławskich Hub, gaju i Tarnogaju - świeżo po generalnym remoncie, wykończone w stylu nowoczesnej elegancji. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł1 205 m² 539,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia piękna działka tuż przy nowym osiedlu malowniczym na Wrocławskich Marszowicach. Działka z projektem domu jednorodzinnego, z pozwoleniem na budowę w czasie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wszemirów

Wszemirów,dolnośląskie

4 900 000 zł40 745 m² 120,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka produkcyjna/usługowa nr 403/4 we Wszemirowie gm. Prusice, pow. trzebnicki bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 359, blisko drogi ekspresowej S5. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Legnica,dolnośląskie

420 645 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 48,35 m2 składają się następujące pomieszczenia: -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij