dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 412 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 180 000 zł60,24 m² 19 588,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyspa Mieszczańska | 60,24 m | 3 pokoje | Loggia 29,9 m | Central Park Wrocław na sprzedaż: nowoczesny apartament 3-pokojowy o powierzchni 60,24 m z imponującą loggią 29,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 000 zł77 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowe apartamenty W legnicy ul. Lindego Oferujemy apartamenty wysokiej klasy, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Uwaga! W ofercie pozostało już tylko 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piętro domu z osobnym wejściem , o pow. 120 m2, składające się z kuchni otwartej na salon, łazienki, 3 sypialni, w pełni umeblowane o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł56,60 m² 13 197,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne i zadbane mieszkanie przy ul.Wojaczka na Sołtysowicach. Osiedle z 2014 roku wybudowane przez developera cieszącego się bardzo dobrą opinią na rynku- milart. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł35,70 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Najważniejsze atuty: generalny remont: mieszkanie przeszło gruntowną modernizację. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną), co gwarantuje spokój na lata. Standard Pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł95 m² 4 410,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 449 000 zł teraz 419 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł538 m² 3 252,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Radwanice, lipin, przetwórnia, sklep, magazyn, działka 26 ar, sprzedam, 1 750 000 zł. Na sprzedaż budynek wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2014 roku, nadający się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania duże przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten etap budowy już się zakończył Oferowane 4-pokojowe mieszkanie jest oddane do użytku i można zacząć się w nim urządzać :) Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

2 695 000 zł400 m² 6 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:992 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska Tel:   Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: teren domków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty Kamil tel.   Oferuję do wynajęcia nowoczesne biura w centrum Wrocławia. Biura znajduje się na różnych piętrach nowoczesnego biurowca. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

229 999 zł56 m² 4 107,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Głuszycy Górnej, w otoczeniu zieleni i terenów górskich. To propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- marzy Ci się spokojne miejsce do życia z własnym ogrodem ? Nie wyobrażasz sobie mieszkać w mieście, ale zależy Ci na dobrym dostępie do Jeleniej Góry ? - Szukasz niezakłóconego spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²293,77 m² 5 875 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek produkcyjno - usługowo - magazynowy w Świdnicy! Hala o łącznej powierzchni 293,77 m2: hala 284,97 m2, pomieszczenie socjalne 8,80 m2. Hala posiada niezależną bramę oraz rampę. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

68,62 zł/m²290 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny Doskonała Lokalizacja - Bezpośrednie Sąsiedztwo Wrocławskiego Rynku Lokal o pow. około 300 mkw położony na trzech kondygnacjach w prestiżowej kamienicy znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej! W wyjątkowej cenie! Dom w zabudowie bliźniaczej Gęsiniec ul. Kolorowa! Przedstawiamy Państwu do zakupu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

749 002 zł54,30 m² 13 793,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Mieszkanie K1/1/7/6/3a zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł122,45 m² 4 491,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kłodzko, ul. Kościuszki Powierzchnia: 122,45 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Media: woda, prąd, gaz Czynsz: 242,21 zł Cena: 550 000 zł Opis: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł89,17 m² 8 859,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości perfect przedstawia: uwaga! nowa niższa cena! bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie Z tarasem I możliwością zakupu miejsca W garażu podziemnym Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,40 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie położone na ostatnim, czwartym piętrze w budynku przy ulicy Paderewskiego. To doskonała propozycja dla młodych osób, par, małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 044 m² 127,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3044 m2, położoną w urokliwej miejscowości Ścięgny, niedaleko Karpacza. Ta przepiękna działka oferuje doskonałą okazję do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji | 0% pcc! Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem 5,2m2. Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - sypialnia; - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł169 m² 7 041,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom położony w Czernicy, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie około 25 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam prosperujący gabinet stomatologiczny na parterze w Boguszowie Gorcach, działający od 20 lat. Gabinet zlokalizowany jest w centrum, dobrze skomunikowany i zajmuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej zielonej okolicy. Lokal składa się z salonu z kuchnią, przedpokoju, łazienki ora sporej sypialni, wszystkie pomieszczenia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lniane osiedle anotis - nowa inwestycja deweloperska pod trzebnicą! 2 - kondygnacyjne samodzielne mieszkania Z ogrodem W Kobylicach pod Trzebnicą przy ulicy Lnianej powstaje nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł779,50 m² 3 835,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 520 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w stanie surowym otwartym + atrakcyjne działki inwestycyjne Brzezinki, ul. Główna W doskonałej lokalizacji nad pięknym jeziorem i lasem z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł3 784 m² 1 453,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Karpacz, działka, grunt, usługowa, budowlana, sprzedaż. Lokalizacja: * bardzo dobra / idealna * ul. Wielkopolska grunt inwestycyjny O pow. 3738 M2 pod zabudowę: * apartamentową * usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na trzecim piętrze jednego z najbardziej charakterystycznych budynków Wrocławia postmodernistycznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dotyczy wyposażonego lokalu pod usługi medyczne, znajdującego się na poziomie zero, w budynku z lat 90-tych, przy ul. Słowiańskiej we Wrocławiu. Lokal składa się z poczekalni na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2009 roku przy cichej uliczce w Mędłowie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 240 m2. Powierzchnia po podłodze ze skosami wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

862 500 zł74,75 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   blisko centrum/ doskonała komunikacja/ cisza I spokój oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferuję na sprzedaż w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł76,19 m² 11 943,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym serce Wrocławia, ul. Rzeźnicza (rynek) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,19 m , położone w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 075 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona we wsi Niedary w gminie Zawonia - 3 km od Zawoni, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Marcinkowicach przy ul. Wrocławskiej, media w drodze (woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja miejska). Działkę w mpzp oznaczono symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 820 m² 319,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2820 m z pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Żernik Wrocławskich,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w pobliżu Pl. Grunwaldzkiego. Lokal położony jest w kamienicy z 1907 roku, na pierwszym piętrze i słada.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij