dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł182 m² 8 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom położony w otoczeniu zieleni i lasu - idealny dla osób ceniących sobie komfort oraz życie zgodnie z naturą! Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł121 m² 9 495,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bliźniaki zlokalizowane w Iwinach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

932 733 zł46,66 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł31,99 m² 5 939,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność kawalerkę w miejscowości wojcieszów. Mieszkanie na wysokim parterze bloku o powierzchni użytkowej 31,99m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej i zielonej części Siechnic, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

831 300 zł71,35 m² 11 651,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż Kategoria: lokal usługowy z najemcą Lokalizacja: legnica, piekary B Powierzchnia: 71 m2 Piętro: parter z witrynami Parking: przy ulicy największe zalety! Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Pl. Katedralny 11 12 | Ostrów Tumski | 99,76 m | parking za szlabanem | 5 pokoi | unikalna lokalizacja To jest adres, który praktycznie nie występuje w sprzedaży. Pl. Katedralny serce Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65,40 m² 6 574,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 / Legnica Piękne mieszkanie, z dużymi możliwościami! Bez żadnego wkładu finansowego - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,91 m² 5 548,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,91m2, położony przy ul. Średzkiej w Leśnicy. Lokal został wyremontowany w zeszłym roku. Jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem, dobrze nasłonecznione i ciepłe do własnej aranżacji z widokiem na Dzikowiec. Lokal położony na trzecim piętrze w kamienicy. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł47,23 m² 10 268,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 1 w budynku W-2 położony na parterze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 47,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł57 m² 15 701,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilna sprzedaż! nowa cena! Inwestycja pod airbnb lub kancelarię lub gabinet! 300metrów od płyty rynku. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienka Na sprzedaż przestronny 57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł38,24 m² 16 945,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,24mkw zlokalizowane na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

916 428 zł62,68 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Działka budowlana o powierzchni 0,0760 ha przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Kompletne uzbrojenie terenu: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł130 m² 761,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 130 m | Gołogłowy | przy drodze krajowej Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony w miejscowości Gołogłowy (okolice Kłodzka),.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł54,23 m² 14 751,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do kapitalnego remontu w bocznej ulicy Białego Kamienia 1 pokój kuchnia łazienka Do mieszkania przynależy piwnica oraz toaleta z wejściem z korytarza z której można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę gruntów inwestycyjnych z rozpoczętą budową na które składają się działki o numerach 289/6, 226/7, 226/8, 226,9 o łącznej powierzchni 2695 m2. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Kompleks kilku działek położonych w dzielnicy Świeradowa Czerniawie 300m od Cottonina Hotel & Mineral Spa Resort. Około 6000m2 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, w pełni nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Dom z duszą - Golejów, dolny Śląsk Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze promienie słońca muskają trawę na Twojej własnej łące, a w powietrzu unosi się zapach kwiatów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z łazienką i widną kuchnią w centrum Mieroszowa. Lokal położony jest na I piętrze dwupiętrowej kamienicy po kapitalnym remoncie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 062 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 MOŻLIWA ZAMIANA! Do zaoferowania budynek przemysłowo-usługowy, dwu-kondygnacyjny o pow. ok 2000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia nowa hala o powierzchni 1000 m2- możliwość wydzielenia powierzchni biurowo-socjalnej ok.50m2.Lub opcja dostawienia kontenerów. Obecnie w trakcie budowy. Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł115,39 m² 6 846,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Ruszowicach, ul. Amarantowa. Nowa inwestycja deweloperska, której realizacja rozpocznie się w 2025r. Dom (lokal nr 1) o pow. 115,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie zlokalizowane w Mirsku, na czwartym piętrze ocieplonego bloku. Lokal o powierzchni 54 m2 wyróżnia się funkcjonalnym oraz wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2404 m2, media.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedania działkę budowlane w miejscowości Wierzbna na Osiedlu Zielone Wzgórze. Słoneczne / widoki na Ślężę Powierzchnie działek: - 1329m2 - 146 190 tys zł 2121m2 - 233 310 tys.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł36,50 m² 6 630,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane mieszkanie na parterze w spokojnej części miasta. Duża, przestronna, słoneczna kawalerka. Lokalizacja: spokojniejsze rejony miasta, dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa położona w miejscowości Prusice (woj. dolnośląskie), przy ul. Żmigrodzkiej 44, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł295 m² 3 386,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! wombat nieruchomośći oferuje do sprzedaży malowniczo położony dom w miejscowości Michałkowa gm. Walim. Dom w trakcie remontu, z przeznaczeniem na pensjonat, hotel lub.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²333,20 m² 13 328 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych na I piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

! oferta na wyłączność tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położona w Dziwiszowie, w sąsiedztwie nowo.