dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Jaszowicach, gmina Kobierzyce Lokalizacja: jaszowice, ul. Polna Na sprzedaż trzy działki budowlane ujęte w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł276,24 m² 2 407,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu magazynowego zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

297 119 zł3 761 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3761 m z panoramicznym widokiem na góry - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3761 m , położona w malowniczej części Rędzin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł136 m² 11 691,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Chcesz posiadać nieruchomość ale szkoda Ci czasu oraz nerwów na budowanie oraz wykańczanie domu od podstaw? A może szukasz miejsca do ucieczki przed ciągłą pogonią i pędzącym rytmem.

Szczegóły ogłoszenia

578 300 zł9 568 m² 60,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano - rolne Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlano - rolnych zlokalizowanych w drugiej lini zabudowy w miejscowości Duchowo na granicy z Miliczem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 000 zł121,91 m² 7 087,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Nowoczesny dom z ogrodem o powierzchni 327 m | 5 pokoi | 22 min do Dworca Głównego, wrocławia Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   Otoczenie nieruchomości Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł133 m² 6 616,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowy układ pod inwestycję, drugi dom lub stworzenie jednego dużego apartamentu w górach. Na sprzedaż dwa mieszkania położone obok siebie na tym samym piętrze stylowego domu sudeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta obejmuje 6 działek w trakcie podziału o powierzchniach około 10-11 arów każda. Działka oznaczona na mapce nr 1 jest zarezerwowana. W cenie 60 zł/m2 zawarta jest opłata za udział.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe 143 m w zabytkowej kamienicy | ul. Skłodowskiej | 5 pokoi | 2 balkony | potencjał premium Klucze w biurze Są nieruchomości, które się ogląda. i takie, które się czuje. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię teren przy obwodnicy Miękini, 500 metrów od drogi krajowej nr 94. Miejscowość Błonie ul. Miękińska. Teren jest ogrodzony, utwardzony, monitorowany, możliwość podłączenia wody.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! lokal usługowy na sprzedaż! parter, bezpośrednie wejście Z ulicy, centrum. Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł58,05 m² 9 388,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkanie 4 pokoje - Zakątek Zielona Harmonia | Legnica, ul. Stefana Batorego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej, oddanej do użytkowania inwestycji, położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł112,86 m² 16 835,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący w Wojcieszycach! Wysoki standard! Przedmiotem sprzedaż jest budynek wybudowany w konstrukcji tradycyjnej, 2-kondygnacyjny (parter i poddasze), niepodpiwniczony wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy lokal 46 m2, z witryną, z miejscem postojowym, głogów. Parterowy lokal z witryną w centrum Głogowa z miejscem postojowym - idealny na gabinet lub usługi. Cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

590 810 zł2 882 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2882 m . Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 736 zł53,21 m² 13 018,91 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,50 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje/balkon/chocianów/ Od zaraz 210 000,00 zł Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,50.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł950 m² 189,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Działka o powierzchni 9,5 ara gotowa na realizację wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!Jeżów Sudecki! Pięć widokowych działek do wyboru!cena do negocjacji! Oferuje Państwu grunt budowlany w Jeżowie Sudeckim zlokalizowany w górnej części miasta, w stronę Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 577 m² 363,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zadzwoń i Umów się na prezentację Rynek pierwotny. Faktura Vat. Na sprzedaż duża działka budowlana 1/131 | pow. 3.577 mkw! Ostatnie wolne działki bezpośrednim dostępem do wody i własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 451 m²

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wolnostojący wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Stary Śleszów w gminie Żórawina z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł550 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 875 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość pod usługi (magazynowo - warsztatową) z zapleczem socjalno-biurowym położoną w Nowogrodźcu koło Bolesławca. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł750 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż zespół budynków z przeznaczeniem magazynowym, produkcyjnym i biurowym. Budynek z lat 70tych po remoncie z położeniem od nowa wszystkich instalacji wewnątrz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej. - 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem); - wysoki parter, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł13 324 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki w miejscowości Leszczyniec 1.33ha, 6km(5min) od budowanej drogi S3 obok Kamiennej Góry. Brak mpzp. Możliwa zabudowa jednorodzinna, domki pod turystykę. Rudawski Park Krajobrazowy zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł58,20 m² 5 841,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w centrum Głogowa, w solidnej kamienicy z cegły. Lokal jest ciepły, funkcjonalny i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 080 m² 287,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bogdaszowicach. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Smardzowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 znajduje się na 2. pietrze budynku ( 2019 rok ) z windą. Nieruchomość jest jasna bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Berg Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w centrum Jeleniej Góry Dwa niezależne mieszkania - Idealne dla dwóch rodzin lub jako dodatkowa przestrzeń do wynajęcia! Każda część.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53 767 m² 10,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Lipa, gm. Bolków Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka gruntowa o numerze ewidencyjnym 163/6 , położona w malowniczej miejscowości Lipa.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł816 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 816 m2 położona w miejscowości gminnej Dobroszyce pow. oleśnicki. Działka idealna dla rodzin w pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł147,81 m² 5 919,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opis inwestycji: ul. Wrzosowa , Chrząstawa Mała bez prowizji I pcc! W realizacji 6 budynków z zabudowie wolnostojącej , położone w sąsiedztwie nowego osiedla, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł69,28 m² 22 502,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność w sdp Nieruchomości! Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław-Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki, lokal użytkowy o pow. 92 m2, wysokość 3,20 m, 1 piętro budynku wielolokalowego (winda). Cena sprzedaży 1012 000 zł. (11000 zł/m2) Biuro nie pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 9600 m2 położoną w miejscowości Walim, pow. wałbrzyski. Nieruchomość usytuowana jest przy lesie. . Udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,50 m² 33,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do najmu 2 pokoje w centrum Wołowa. Mieszkanie jasne, środkowe, rozkładowe, dwustronne, ustawne, położone na ivp./IVp. w typowym bloku mieszkalno-usługowym z lat 70-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł500,39 m² 1 658,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 891 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zakupu wyjątkowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, położonym u podnóża Gór Sowich na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 963 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej nieruchomości, złożonej z dwóch działek, położonej w Gołaczowie k. Chojnowa o łącznej powierzchni 2963m. Działka oznaczona w mpzp Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł52,40 m² 11 622,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Hubskiej zlokalizowane na I piętrze o pow. 52,40 m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij