dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

150 000 zł1 573 m² 95,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wykroty/bolesławiec super cena. Wgn Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1573 m2 położonej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120,50 m² 7 385,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Spacerowe Zacisze to piękne willowe osiedle, otoczone zielenią w centrum Kątów Wrocławskich. Tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz spokój niewielkiej miejscowości, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie całe piętro domu, duży potencjał Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 120 m , zajmujące całe piętro budynku. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 268 zł155,50 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: przedmieście Oławskie | ul.Pułaskiego Metraż: 155,5 m Kuchnia: aneks kuchenny, Piętro: 7/7 | apartamentowiec z 2018 roku | winda Status lokalu: usługowy (z pełną aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

37 675 zł685 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowy/ biurowy/magazynowy Do wynajęcia powierzchnia 685 m2 : - 333m2 open space - 8pokoi - łazienka,toalety Opis: lokal po remoncie ,wysokość stropu ok 4 m,wykładzina, ogrzewanie, moc.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Stara Odra, przy ul. Na Polance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 48.

Szczegóły ogłoszenia

73 665 zł1 637 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż duży dwupoziomowy lokal o powierzchni 210 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,10 m² 6 089,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Głogowa Metraż: 49,10 m2 Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim bloku i cechuje się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł219,60 m² 4 462,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny z dużym wolnostojącym garażem na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł103 m² 4 834,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Poszukujesz nieruchomości z zapierającym dech w piersiach widokiem? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie (103m ) w Strzegomiu, położone.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w miejscowości uzdrowiskowej Szczawnie-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł290 m² 3 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 300 m²

Rezerwacja! Piękny , klimatyczny dom z z olbrzymim potencjałem. Może byc to miejsce dla rodziny jedno lub dwupokoleniowej, a może agroturystyka ? S uper oferta zarówno pod dom jak.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł56 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł90,67 m² 8 602,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy z duszą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie: 91m2 - przestrzeń dla rodziny, inwestora lub pod biuroukład: salon + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł75,86 m² 18 441,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 75,86 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł872 m² 154,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa oferta w biurze as Nieruchomości! Słoneczna działka budowlana w Trójcy! Na sprzedaż idealna działka pod budowę wymarzonego domu nieopodal Zgorzelca. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł3 263 m² 140,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Świebodzicach. Działka o powierzchni 3263 m2. Dostęp do pełnych mediów: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz. Działka ujęta w mpzp jako zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł124,26 m² 60,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szukasz domu, który nie jest kolejnym "standardowym wynajmem", ale prawdziwym, dopracowanym domem, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 588 m² 139,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Działka budowlana 3588 m Polanica-Zdrój na domy lub hotel Malownicza działka o powierzchni 3588 m położona w uzdrowiskowej miejscowości Polanica-Zdrój. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Książęcej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł136 m² 8 455,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nieruchomości Dudek oferują Państwu klimatyczną wille w centrum Szklarskiej Poręby. Nieruchomość o powierzchni terenu 1050 m2 na której posadowiono wille o powierzchni 136 m2 oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy Parku osiedle z klasą dla tych, którzy cenią ponadczasowe piękno i komfort życia Tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, powstaje miejsce szczególne. Osiedle Przy Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce we wsi Morzęcin Wielki, 3 km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

846 412 zł57,19 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 100 zł62,81 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dobrze zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Waniliowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł30,60 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie Lokalizacja: bogatynia , ul. Kilińskiego Piętro: parter Powierzchnia użytkowa: 30 m2 Pokoje: 2 największe zalety! Spokojna lokalizacja Zadbany blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł300 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Okazja! Wyjątkowy dom z dużą działką w malowniczej okolicy Dusznik-Zdroju Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem, położony w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Dworcu pkp Wrocław Nadodrze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²472,61 m² 23 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 472.61m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 9 Gabinetów - Kuchni - 2 Łazienek - 2 Serwerowni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży atrakcyjną kamienicę położoną w centrum Lwówka Śląskiego. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 214,4 m -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, z balkonem i garażem. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi ( jeden pokój z balkonem ) - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

79,21 zł/m²57,19 m² 4 530 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do wynajęcia polecamy mieszkanie w dzielnicy Poniatów. Kamienica po kompleksowym remoncie, zlokalizowana w jednej z bocznych ulic. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,19 m² 13 016,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem pod studentow). Caly.