dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł69 m² 3 601,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 69,13m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł44 m² 29,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 44,1m2, w ścisłym centrum Głogowa, na Placu 1000-lecia, nieopodal Parku Słowiańskiego, zatem w otoczeniu zieleni. Nieruchomość posadowiona jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

543 191 zł29 m² 18 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

449 000 zł116 m² 3 882,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja! osiedle migdałowe Oferujemy do sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej, w stanie surowym zamkniętym, na nowo powstającym osiedlu Migdałowym w najmodniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł58 m² 7 705,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje w Centrum Lubina Klimatyzowane dwustronne mieszkanie o pow. 58,4m 2 , atutem wartym podkreślenia jest miejsce parkingowe za budynkiem tylko dla mieszkańców. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż Bielany Wrocławskie. Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym, kameralnym budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł86 m² 11 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone w spokojnej i zielonej miejscowości Wysoka, tuż przy południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

448 999 zł38 m² 11 662,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

! na sprzedaż urokliwe mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji W cichej bocznej uliczce nieopodal placu grunwaldzkiego! Mieszkanie o powierzchni 38.m2 położone przy ul. Roentgena we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

57,35 zł/m²28 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy idealny na biuro lub kancelarię - ul. Kościuszki, centrum Wrocławia Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 27,94 m2, położony w samym centrum miasta - przy ul. Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 337 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie położone na II piętrze ocieplonego budynku. Parking dla mieszkańców w podwórku. Lokalizacja: piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł56 m² 4 278,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania mieszkanie położone w centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest w kamienicy na 1 piętrze budynku i składa się z: 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

2 499 zł51 m² 49,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią - Wrocław, ul. Wandy Rutkiewicz Dostępne od 1 grudnia 2025 r. Przedstawiam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Legnica

Legnica,dolnośląskie

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Nieruchomość produkcyjno - magazynowa z solidną bramą wjazdową. Działka gruntu zabudowana budynkiem o charakterze produkcyjno-magazynowym o łącznej powierzchni zabudowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł38 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka z balkonem na nowym osiedlu przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, kuchnia oddzielna z oknem. Blisko przystanki autobusowe komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 054 zł43 m² 11 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osła

Osła,dolnośląskie

120 000 zł1 056 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1057 m , położona w miejscowości Osła gmina Gromadka, w spokojnej i zielonej okolicy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

494 151 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka przy Sky Tower | Wrocław - Krzyki. Oferta bezpośrednio od dewelopera Szukasz nowoczesnej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł54 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

54 M / 3 pokoje / oddzielna kuchnia / balkon / komórka lokatorska / popowice Idealne także pod inwestycję! Do sprzedaży 3-pokojowe , w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bystre

Bystre,dolnośląskie

1 380 720 zł12 552 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Osada Bystre - 1,25 ha pod zabudowę mieszkaniową tuż przy granicy z Oleśnicą Zabudowa wolnostojąca, bliźniacza lub szeregowa - zgodnie z mpzp Gotowy grunt pod kameralne osiedle - idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

329 000 zł51 m² 6 403,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do którego możesz wprowadzisz się od razu - bez dodatkowych kosztów i remontów? To oferta właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł32 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Idealna oferta dla studentów, singla młodych par - wójciklicencja 16128 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 114 Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania na start lub lokalu z wysokim potencjałem inwestycyjnym we Wrocławiu - ta kawalerka może Cię zainteresować. 1-pokojowe mieszkanie w spokojnej, rozwiniętej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie | dwa balkony | centrum Wrocławia / atrakcyjna cena Na wynajem komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Sępa Szarzyńskiego 52 , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

54 zł/m²50 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal z własnym wejściem o powierzchni 50,00 m znajdujący się na parterze w budynku mieszkalno-usługowym. Cena: 2700 zł netto/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 450 000 zł8 808 m² 846 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka na krzykach-klecinie Działka o powierzchni 8808 m2 położona na terenie miasta Wrocławia, w doskonałej lokalizacji ze względu na bliskość węzła autostradowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

749 900 zł58 m² 12 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo zadbane, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem, przy ulicy Cztery Podkowy. Nieruchomość ma powierzchnię w kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł118 m² 8 414,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:273 m²

Zapraszam do zakupu pięknego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jawor

Jawor,dolnośląskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia, łazienka z wc, spiżarnia, komórka na klatce schodowej, piwnica, komórka na podwórku ( pomieści wózek, rowery lub motocykl ). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krobica

Krobica,dolnośląskie

190 000 zł1 300 m² 146,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę - Krobica, blisko Świeradowa-Zdroju Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Krobica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 300 zł68 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Maślice Piękne mieszkanie do wynajmu, pow. 68,45m2 z balkonem, z klimatyzacją i miejscem postojowym w Garażu podziemnym. Zapraszam do wynajmu mieszkania 3 pokojowego w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł104 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel: e-mail: ***wolne od zaraz *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia 4pok. mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu ,złota Podkowa" przy ul. Zwycięskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

59 000 zł18 m² 3 277,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! okazja! Oferujemy na sprzedaż garaż własnościowy (nie spółdzielczy) z kanałem o powierzchni 18 m , zlokalizowany w bardzo dogodnym punkcie Lubina przy ul. Zielonej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł21 m² 75,65 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam śliczną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną w nowej inwestycji deweloperskiej "port Popowice" (apartamentowiec oddany do użytkowania w 2020). Jest to wielofunkcyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otmuchowska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł63 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.