dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Topolowa

Krzeptów,dolnośląskie

1 490 000 zł142 m² 10 490,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie, wolnostojący dom, położony w cichej i spokojnej okolicy w Krzeptowie. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł83 m² 12 077,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestronne zadbane dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony z dużym tarasem na nowym osiedlu Krzyki Gaju wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Klicha

Pęgów,dolnośląskie

750 000 zł15 124 m² 49,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rekreacyjna składająca się z czterech działek z dwoma dużymi stawami Pęgów, ul. Klicha. W skład podanej w ogłoszeniu powierzchni wchodzą działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Wrocław,dolnośląskie

3 490 000 zł447 m² 7 807,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Dom o powierzchni około 447 m | przy granicy z parkiem | prywatny parking | Złotniki Wrocław Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

426 300 zł50 m² 8 512,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m znajdujące się w urokliwej kamienicy na zielonej części osiedla Leśnica. Mieszkanie po wykonaniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Jaksonowice

Jaksonowice,dolnośląskie

65 000 zł2 m² 27 777,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję udział wynoszący 1/10 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w miejscowości Jaksonowice, gmina Długołęka, woj. dolnośląskie. - powierzchnia całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Spokojna okolica teraz niższa cena! cena przed promocją 950000 zł Parterowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL / eng) link do filmu Pierwszy najem! Do wynajęcia nowe, bardzo nowoczesne i luksusowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowana na szóstym piętrze w budynku przy ul. Tęczowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

650 000 zł1 700 m² 382,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wilkszyn działka w cichej uliczce. Duża , ładna działka w Wilkszynie położona wśród istniejącej nowej zabudowy , częściowo ogrodzona. Powierzchnia działki 1698 m2 , wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł92 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Home&invest Oddział Wrocław tel. Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą Osiedle Grafitowe, ul. Semaforowa Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie dwupoziomowe z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł45 m² 17 615,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska (1,5 km od Rynku) Powierzchnia: 45,13 m + loggia Układ mieszkania - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł103 m² 9 504,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe | 103 m | Wrocław Klecina Na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 103 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Świdnicy. Cena: 579 000 zł Powierzchnia: 58 m Piętro: i Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

526 020 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Libana

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł110 m² 5 919,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal po remoncie, przy ul. Libana. Idealny pod działalność: biurową, usługową, medyczną, edukacyjną. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

449 000 zł49 m² 9 185,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - bez pcc i prowizji! Środa Śląska | ul. Kościuszki | 2 pokoje | 48,88 m Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł39 m² 6 436,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Biuro Home Estate ma przyjemność zaprezentować przestronną kawalerkę w Jeleniej Górze przy przy ulicy Drzymały. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Wałbrzych,dolnośląskie

1 950 zł48 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Chopina. W tej ciekawie zaaranżowanej przestrzeni, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł44 m² 18 221,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | 2 pokoje | 43,85 m2 | Duży taras | 5 piętro | Kępa Mieszczańska Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,85 m z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

449 899 zł38 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

! na sprzedaż urokliwe mieszkanie położone W doskonałej lokalizacji W cichej bocznej uliczce nieopodal placu grunwaldzkiego! Mieszkanie o powierzchni 38.m2 położone przy ul. Roentgena we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reymonta

Legnica,dolnośląskie

28 zł/m²36 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany w Legnicy w nowoczesnej przychodni medycznej przy ul. Reymonta 7. Doskonała lokalizacja gwarantuje stały przepływ klientów co może być dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 175 m²

Sprzedany. Okolice Międzygórza, międzylesia. Dom o pow. ok. 100 m kw. położony na działce o pow. 1401 m kw. W pobliżu znajduje się jeszcze jedna działka rolna o pow. 774.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie z dodatkowym wc, garderobą i balkonem! Metraż 67,79m2 / 3 piętro / winda / ekspozycja wschodnia / Oferta bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł145 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu z widokiem na Rynek, usytuowanego w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Luksusowy apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł52 m² 10 902,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, balkon, oddzielna kuchnia , piwnica ,winda, dobrze skomunikowane Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 8-pietrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 009 000 zł80 m² 12 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe znajdujące się w dzielnicy Śródmieście we Wrocławiu. Dobra lokalizacja w centrum miasta daje wiele możliwości wykorzystania lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł39 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Wrocław,dolnośląskie

448 999 zł38 m² 11 662,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Psie Pole , okolica mały dom do wynajęcia. Polecam do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni około 80m2 położony w cichej , zamkniętej uliczce na osiedlu domów jednorodzinnych. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Serialowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 100 000 zł94 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 94m2 w zabudowie szeregowej - Bielany Wrocławskie. Dla inwestora : Mieszkanie aktualnie zaadoptowane jest pod najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł50 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 50,17 m2 znajdujące się w kamienicy usługowo-biurowej z funkcją mieszkalną, położoną w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 30 m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Wrocław,dolnośląskie

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kijowice

Kijowice,dolnośląskie

224 400 zł2 040 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Kijowicach, na przedmieściach Bierutowa. Łatwy dojazd do drogi expresowej S8 koło Oleśnicy i stąd Ok. 40 km do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Agencja Nieruchomości home expert Lokal znajduje się w zasobach jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych we Wrocławiu Cichy Kącik. Czynsz wynosi jedynie ok. 650 zł/miesiąc.