dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł51 m² 10 274,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 51 m na Kępie Mieszczańskiej po generalnym remoncie od sprawdzonej firmy 100%, z osobną kuchnią i opcjonalnym garażem! Układ i standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzierżoniów,dolnośląskie

280 000 zł56 m² 5 035,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2, położone w Dzierżoniowie na osiedlu Błękitnym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł46 m² 6 371,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Rusinowie w Wałbrzychu. W cichej, spokojnej, zielonej okolicy. Powierzchnia mieszkalna ok. 46,30 m + piwnica ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

813 802 zł57 m² 14 202,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł83 m² 12 076,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Klucze od zaraz -ładne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony z dużym tarasem na nowym osiedlu Krzyki Gaju wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł19 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Panie i Panowie! Ladies & Gentleman$ Zaczynasz właśnie swój pierwszy rok studiów we Wrocławiu? A może rozpoczynasz drugi rok kariery w tętniącym życiem pięknym Wrocławiu? W obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Ukrywaliśmy to do ostatniej chwili! Dom pokazowy na Osiedlu Trzy Perły, który miał służyć jedynie jako wzór i inspiracja, nieoczekiwanie trafia na sprzedaż! To najlepsza okazja, by osobiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche mieszkanie 3-pokojowe w nowszym budynku z 2018 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Szczepinie - okolice Placu Jana Pawła II. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł76 m² 11 013,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie 76 m na Poświętnem - przestrzeń, wygoda i spokój Marzysz o jasnym, funkcjonalnym wnętrzu z dużą dawką prywatności? To mieszkanie łączy zalety domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

850 000 zł81 m² 10 521,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem Bielany Wrocławskie Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 80,79 m z prywatnym ogrodem o wielkości 50 m, zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł52 m² 12 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: złotniki ul.Kościańska, Metraż: 51,5 m ( metraż w KW łączny z komórką lokatorską o metrażu 2,4m ), Kuchnia: dobrze doświetlona, częściowo oddzielona od salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

481 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,5 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

526 186 zł44 m² 11 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 z ogrodem 20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

305 280 zł954 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki idealne pod inwesycje Gorąco polecam sześć działek położonych w Wilczycach, gmina Długołęka. Działki o pow od 950 - 1250 mkw. W Planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

257 000 zł37 m² 6 908,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 37,2 m2 - Lubin, os. Świerczewskiego - 1. piętro Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł33 m² 13 620 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie umeblowane gotowe do zamieszkania. Wyposażenie widoczne na zdjęciach jest wliczone w cenę mieszkania. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

410 000 zł60 m² 6 844,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy na Podzamczu. Usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z trzech pokoi, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Festynowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Home&invest Oddział Wrocław tel. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Kamieniec Wrocławski Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie z 2021 roku, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Drogoszowice

Drogoszowice,dolnośląskie

275 055 zł1 667 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1667 m.kw. o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Działka z dostępem do mediów: woda, kanalizacja i energia elektryczna w granicy działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

127,80 zł/m²31 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy Z witryną W prestiżowej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysoki sufit 3.35m | Witryna z dużym przeszkleniem | Zrewitalizowana kamienica ***** ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Biuro nieruchomości myhome poleca do wynajęcia apartament w centrum Jeleniej Góry!* Na wynajem komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46 m z dużym tarasem (36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł33 m² 15 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzeptów,dolnośląskie

527 040 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - Oferta deweloperska (pod klucz) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogrodem o powierzchni 43,92 m2 zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy w Krzeptowie k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

623 000 zł49 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam wygodne mieszkanie o powierzchni ok 49 m , położone w świetnej lokalizacji boczna ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

620 000 zł128 m² 4 843,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania bezczynszowe W lutyni 0% pcc, 0% prowizji! Możliwość zakupu również przez obcokrajowców Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych lokali w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 152 756 zł81 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 81,18m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł40 m² 14 622,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,66mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[English version below] Hit dla studentów oraz dla inwestorów! 2- pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na pierwszym 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 344 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 095 000 zł61 m² 17 942 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje Z ogrodem nad odrą - wyjątkowa przestrzeń do własnej aranżacji Nowoczesne osiedle nad rzeką | Prywatny ogród 70 m2 | Taras 11 m | Zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

48,56 zł/m²278 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia niezwykle atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Świdnicy. 0% prowizji od najemcy! Parametry lokalu: powierzchnia: 278 m Lokal przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 820 zł55 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 635001 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Struga

Struga,dolnośląskie

197 000 zł1 500 m² 131,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedania działka gruntu że skrzynką ekektryczną teren ogrodzony płotem 2 bramy wjazdowe możliwość podziału działki na 2 po załatwieniu stosownych pozwoleń nieuzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny apartament z tarasem i balkonem | Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa | 5 pokoi | 110m Bielany Wrocławskie | ul. Ogrodowa Powierzchnia: 110 m (97m2 w kw) 5 pokoi +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wysoka, ul. Chabrowa Metraż: 40 m Piętro: parter Dostępne: od zaraz Komórka lokatorska Polecam na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m , położoną na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł65 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 64,6 m , usytuowane na pierwszym piętrze w stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij