dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

1 100 zł34 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Głogów, osiedle Kopernik, ul. Plutona, mieszkanie 2 pokoje, 34,5m2 z balkonem, wynajem, 1100zł, dostępne od drugiej połowy września! Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

939 000 zł168 m² 5 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Jenkowicach - 168,7 m (użytkowe 134,55 m ) Atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej okolicy, 350 metrów od przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 200 zł52 m² 42,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, nowocześnie urządzone mieszkanie w spokojnej, zielonej części Piaskowej Góry. Salon z otwartą kuchnią , dwie sypialnie i łazienka z oknem. Kuchnia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł71 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam kameralną inwestycję, tylko 20 mieszkań. Nowoczesny budynek mieszkaniowy na wrocławskiej dzielnicy Ołtaszyn, otoczony parkami i terenami rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

556 000 zł42 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.8 m , z ogródkiem 33,9 m2 położone w nowoczesnym budynku na parterze z 2016 roku (os. Słoneczny Zakątek ul. Babiego Lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł34 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa rozkładowa kawalerka z balkonem o powierzchni 33,88 m , położona w bloku z windą, na 3. piętrze, przy Jedności Narodowej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł88 m² 10 497,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

133 875 zł1 275 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka położona na malowniczym wzgórzu w spokojnej i zielonej okolicy Rościsławic. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

3 910 000 zł2 300 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 2300 m | Muchobór Wielki Oferujemy działkę o powierzchni 2300 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 320 m , położony w samym sercu Sycowa. Nieruchomość zakupiona od właściciela, który pełnił służbę u Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 100 000 zł400 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuje na sprzedaż dom, pensjonat ze stajnią dla koni, gospodarstwo agroturystyczne położone 5 minut od centrum uzdrowiska Świeradów Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

320 620 zł1 886 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 9/5 - Wołów, ul. Leśna Cena: 320 620 zł Powierzchnia: 1886 m Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Zagródki,dolnośląskie

500 000 zł1 300 m² 384,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 arów położona w miejscowości Zagródki, gmina Żórawina. Nieruchomość posiada dostęp do mediów na działce znajdują się przyłącza wody oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wyzwolenia

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²146 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 146 m , położonego w prestiżowej lokalizacji - przy Placu Wyzwolenia, w samym centrum Osobowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze na już Świetna propozycja dla studenta, młodej pary, singli - wójciklicencja 16128 Zadbane słoneczne klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie nowe budownictwo budynek z windą wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 322 zł40 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na parterze z balkonem, własne ogrzewania gazowe, wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w sprzęt rtv i agd, budynek ogrodzony, miejsca parkingowe, brama na pilota, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

38,21 zł/m²183 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz wyjątkowej przestrzeni, która już od pierwszego wrażenia buduje prestiż Twojej marki? Ten lokal spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców - zarówno pod względem lokalizacji, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

583 110 zł79 m² 7 349,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

499 900 zł187 m² 2 671,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

3 190 000 zł306 m² 10 424,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Unikatowy dom wolnostojący | basen | premium | dla rodziny | naturalne materiały | otoczony lasem | od zaraz Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Groblice,dolnośląskie

895 000 zł115 m² 7 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka położonego w Groblicach, wśród niskiej zabudowy, z pięknym widokiem na zieleń. Metraż: 115m2 po podłodze, użytkowa 97m2 Rozkład: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł64 m² 2 965,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko U nas! Biuro nieruchomości mp home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż własnościowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w Wałbrzychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

655 493 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie w którego skład wchodzą: 2 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, małej łazienki z wanną i kuchni w pełni wyposażonej, odświeżone w 2023 roku, gotowe do zamieszkania. Czynsz do spółdzielni wynosił do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wierzbowa

Głogów,dolnośląskie

19 zł/m²1 000 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Witaj w nowoczesnej przestrzeni magazynowej, idealnej dla Twoich potrzeb biznesowych! Ta imponująca hala o powierzchni 1000 m2 to odpowiedź na wszystkie Twoje wymagania dotyczące magazynowania,.