dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Żórawina,dolnośląskie

1 790 000 zł320 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:899 m²

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

2 999 000 zł95 800 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy niezwykle atrakcyjny grunt rekreacyjny o powierzchni 95 800 m , położony nad urokliwym jeziorem, w malowniczym otoczeniu przyrody w miejscowości Szczepanów (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

269 000 zł1 257 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania widokową działkę budowlaną. Działka o powierzchni 1257m2 położona w Dziwiszowie, gmina Jeżów Sudecki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w Żarowie. Tylko U nas! oferta na wyłączność nowa świetna cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

750 000 zł74 m² 10 148,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i prowizji - 0% | oferta deweloperska Dla naszych Klientów- rabat 10% na cały asortyment w Castoramie bezczynszowe | Oferta dla Obcokrajowców - niewymagane zezwolenie na zakup gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 zł12 m²

 

Piętro:10/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 350 zł

pokój do wynajęcia od zaraz ( 1 osoba) w mieszkaniu 3 pokojowym za 950 zł plus 400zł opłat * osobna kuchnia * osobne wc z umywalką, łazienka * ul. Na Ostatnim Groszu przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą komfortowego apartamentu na Grobli! Kawalerka usytuowana jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy w centrum miasta, w nowoczesnym apartamentowcu położonym nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 081 367 zł76 m² 14 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Nawet po 18.00 - Kup mieszkanie bez prowizji Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sądrożyce

Sądrożyce,dolnośląskie

120 000 zł1 475 m² 81,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1475m2 położona w pięknej zielonej okolicy w miejscowości Sądrożyce gm. Twardogóra. Media; prąd, woda, kanalizacja! Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

549 000 zł51 m² 10 754,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okazja - mieszkanie W świetnej lokalizacji 3 pokoje Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Kamieńcu Wrocławskim. Mieszkanie składa się z: - hol- 8,13 m2 - Salon z aneksem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czernikowice

Czernikowice,dolnośląskie

59 000 zł1 250 m² 47,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1250 m 2 , usytuowaną w malowniczej miejscowości Czernikowice, gmina Chojnów. Lokalizacja: czernikowice to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł38 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe - pierwszy najem Nowy budynek. Blisko Rynku. Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe, w nowym budynku, przy ulicy Kurkowej. 5 piętro z windą, ciche - okna od podwórka (otwarta przestrzeń),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kosmiczna

Legnica,dolnośląskie

600 000 zł78 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania położonego na osiedlu Kopernik w Legnicy. W najbliższym otoczeniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł61 m² 10 643,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe, wygodne, ładne mógłbym tak bez końca. Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskiej Różance Wrocław ul. Bezpieczna 65 56,64 m2 + piwnica razem 60,6 m2 Mieszkanie w wersji pierwotnej miało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W home expert super oferta! Do wynajęcia ciche mieszkanie 2-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy cichej uliczce na Starym Mieście - okolice Placu Legionów. Kamienica posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

149 000 zł25 m² 6 056,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka 24,6 m | do kapitalnego remontu | blok z windą Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24,6 m zlokalizowane w zadbanym bloku z windą na spokojnym osiedlu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

737 000 zł65 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł62 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: muchobór Wielki - ul. Hłaski Ilość pokoi: 3 Metraż 62 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Dostępne miejsca postojowe przed budynkiem mieszkalnym. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł48 m² 62,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Презентации на польском, украинском, русском языках Dostepne od zaraz Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł41 m² 16 719 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

English below. Wyłącznie w bgn. Doskonała lokata kapitału mieszkanie idealne (wynajęte do 31-01-2026r) Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

890 000 zł11 521 m² 77,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz przestrzeni, ciszy i bliskości natury? Marzy Ci się dom z dala od zgiełku, bez sąsiadów za płotem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszam Cię na wycieczkę do urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płóczki Górne

Płóczki Górne,dolnośląskie

389 000 zł265 m² 1 467,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Szukasz dla siebie nieruchomości z możliwością prowadzenia działalności lub zrobienia dodatkowego mieszkania? A kolejnym atutem jest działka niedaleko posiadłości? - mam dla Ciebie ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

582 000 zł38 m² 15 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 38 m , położony na 4. piętrze w inwestycji Pułaskiego Park we Wrocławiu. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy lokal mieszkalny na parterze 2 piętrowego budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

378 000 zł43 m² 8 858,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Negocjuje w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Nie szukaj dalej, wyłączna oferta biura pm Silesia! Świetne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz Słoneczne, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią i 3-ma samodzielnymi pokojami do zamieszkania. tel.Licencja nr 16128 W pełni rozkładowe; do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

2 880 zł44 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Lokal przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł120 m² 12 491,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł57 m² 9 635,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,08m2 położone na 4 piętrze zabytkowej kamienicy w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję. Lokalizacja: - ul. Worcella - 2km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbie

Dąbie,dolnośląskie

120 000 zł1 700 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr 36/3 o powierzchni 1700 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada regularny kształt, co umożliwia optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,06m2 z ogromnym ogrodem 41m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, okolice ulicy Krętej 3minuty do Dworca pkp Nadodrze zaledwie kilka minut spacerem od Rynku, ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 160 m2 w ciągu handlowym lokali przy ulicy Kościuszki. Składa się z 2 pomieszczeń jedno ok 100 m2 i kolejne ok 50 m2 plus zaplecze socjalne. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł45 m² 17 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Liliowa

Stanowice,dolnośląskie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie na parterze z ogródkiem 120m2 w nowo powstającej inwestycji zlokalizowanej 1km od Oławy, w miejscowości Stanowice. Brak pcc, bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

2 880 zł35 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: 5 miejsc postojowych w garażu podziemnym ul. Iwaszkiewicza 7, wrocław Sprzedam łącznie 5 miejsc parkingowych w garażu podziemnym na osiedlu przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 7 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł37 m² 15 374,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania do wejścia o powierzchni 37 m2 w bliskiej odległości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

442 428 zł48 m² 9 250,01 zł/m²