dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Starków

Starków,dolnośląskie

448 000 zł50 m² 8 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy "raj na wsi" to kompleks trzech nowoczesnych domów zlokalizowanych w pięknej wsi Starków, koło Polanicy-Zdroju. Do sprzedania został ostatni dom. Inwestycja zlokalizowana jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł70 m² 12 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Serdecznie polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Przyjaźni! Lokalizacja: przyjaźni, ilość pokoi: 3 Metraż: 61 mkw. Kuchnia: aneks Piętro: 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł46 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie we wspaniałej, ustronnej lokalizacji na prężnie rozwijających się wrocławskich Stabłowicach. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł50 m² 14 586 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z wystawą trójstronną, oknem w każdym pomieszczeniu i widokiem na osiedlową zieleń. Gądów - osiedle na zachodzie Wrocławia, oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajmu nowoczesnego jednopokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w sercu Śródmieścia, przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Domasław

Domasław,dolnośląskie

449 001 zł1 503 m² 298,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ksiegnice- domaslaw 1500m2 dzilaka budowlana Media! Dzialka budowlana w miejscowosci Ksieginice ,gmina Kobierzyce, 10km ,od Wroclawia.Do wjazdu na A4 mamy4km. Do duzej obwodnicy Wroclawia 5km. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajmu eleganckiego dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego w sercu Śródmieścia przy ulicy Krętej. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

34 zł/m²48 m² 1 646 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Centrum Handlowym w Polkowicach przy ul. Kolejowej. - lokal o powierzchni 48,4 m2 ok. 34 zł netto za m2 = 1 645,4 zł netto + opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

2 900 000 zł490 m² 5 918,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż fantastyczny dom czterokondygnacyjny o powierzchni całkowitej 490m2 położony na działce 31 arowej! potencjał inwestycyjny! Dom zlokalizowany jest w bliskiej odległości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł61 m² 9 727,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok./balkon/parking/top/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

299 000 zł6 052 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży ustronnie położoną dużą działkę położoną pod lasem, pośród nielicznego sąsiedztwa w miejscowości Dziećmorowice. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowy Świat

Wrocław,dolnośląskie

97,91 zł/m²82 m² 7 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> gotowy do wprowadzenia > wysokiej jakości materiały wykończeniowe > duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > duże witryny > lokal dostępny bezpośrednio z ulicy > możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący-parterowy w miejscowości Gniewomirowice niedaleko Legnicy, nieruchomość zbudowana została w 2010 i ma powierzchnię użytkową 135 m2, usytuowana jest na 16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/jagodno Ilość pokoi: 2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/3 Informacje dodatkowe: dostępne od 1 listopada. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł103 m² 8 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom ok. Cynamonowa - 4 pokoje top! 103m2 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Miętowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł110 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem Apartament o powierzchni użytkowej 110 mkw. w budynku ze spa Salon+ kuchnia z jadalnią +2 sypialnie + taras+ pokój łazienkowy + osobne wc+ dwa korytarze Wrocław, ul. Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

502 382 zł61 m² 8 229,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

809 469 zł51 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

714 999 zł65 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

880 000 zł180 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam na sprzedaż dom dla lubiących dobrą jakość, jasne dobrze rozdysponowane przestrzenie. Dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2, znajdujący się na działce 800 m2. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

831 910 zł67 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

997 133 zł93 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w zabytkowej kamienicy z 1890r. na wrocławskim Nadodrzu. Kamienica przeszła remont elewacji w 2017 roku, by odzyskać jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł74 m² 6 090,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Tarninów w Legnicy. Lokal dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł28 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 roku. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Ogrzewanie elektryczne, czynsz około 450 zł, prąd w sezonie grzewczym około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 mieszkania w cenie jednego, położone na pierwszym piętrze 5 rodzinnego budynku w Szklarskiej Porębie Górnej.Okolica jest otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się przy ul. Weigla (boczna ul. Ślężnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł66 m² 4 706,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na II piętrze w pobliżu centrum! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Głogowskiej na Przedmieściu Głogowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oława

Oława,dolnośląskie

773 000 zł108 m² 7 131,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu *** budowa zakończona *** Nowoczesna bryła, duże przeszklenia, przestronne wnętrza te 3 cechy idealnie opisują nasze komfortowe bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kazimierza Sprawiedliwego

Głogów,dolnośląskie

33 zł/m²178 m² 5 874 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Centrum Handlowym przy ul. K. Sprawiedliwego 2-4. - lokal o powierzchni 178 m2 33 zł netto za m2 = 5 874 zł netto + opłata eksploatacyjna 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

449 005 zł1 031 m² 435,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór działka budowlana -1031m2 mpzp Media! Polecam działka budowlana w dzielnicy willowe Suchy Dwora, pełne media mpzp - zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy Oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Górnicze

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania piękne mieszkanie na ul. Osiedle Górnicze w dzielnicy Rusinowa. Osiedle położone w otulinie Parku Rusinowa, idealne miejsce na spacery oraz aktywności fizyczne. Okolica jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł51 m² 12 988,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2023 roku przy ulicy Bylianowej Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 przy ul. Chudoby na Przedmieściu Oławskim. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł53 m² 15 915,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 52,78 m2 Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym Sypialnia Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

309 000 zł51 m² 6 106,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku z doskonałym rozkładem o pow. użytkowej 50,6m 2 w Lubinie na osiedlu Przylesie - ul. Legnicka. Mieszkanie wykończone - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 095 697 zł91 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże, przestronne 5-pokojowe mieszkanie. Powierzchnia 91,33m2 Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 25,25m2 Sypialnia - 11,80m2 Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 550 zł48 m² 14 938,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł227 m² 5 694,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Piękny dom wolnostojący W urokliwej okolicy! Ligota Mała to mała miejscowość, w której można się zakochać i odetchnąć pełną piersią! Bliskość terenów Natura 2000 (lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Znakomita lokalizacja - blisko bazar, przychodnia zdrowia, szkoła, przystanki autobusowe, kościół. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 024 259 zł91 m² 11 213,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 5-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.