dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Radosna

Rogów Sobócki,dolnośląskie

249 000 zł1 507 m² 165,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 15 ar, usytuowaną w Rogowie Sobóckim przy ul. Radosnej. Okolica domków jednorodzinnych. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł46 m² 10 285,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania (pow. 45,57 m ) przy ul. Słowiczej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jantarowa

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł35 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 35 m2 2 pokoje kuchnia z aneksem, sypialnia oraz łazienka razem z wc. W pełni umeblowane. Przynależy komórka lokatorska. Budynek wielka płyta lata 70. Lokalizacja ul Krucza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 686 524 zł23 566 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchni łącznej 2,36 ha Działka 9/13 - 19.911,09 m2 - cena jednostkowa - 2.269.900 zł Działka 9/12 - 3.654,60 m2. - cena jednostkowa - 416.624 zł Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

347 000 zł26 m² 13 346,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polanowicka Północna

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł95 m² 9 710,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej - gotowy! Zapraszam na prezentacje na budowie! Powierzchnia: 95,26 m Liczba pokoi: 4 Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł79 m² 8 836,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 79,1 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku z lat 90. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jerzmanki

Jerzmanki,dolnośląskie

120 000 zł999 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!nowa niższa cena! tylko U nas! działka budowlana na sprzedaż W miejscowości jerzmanki! powierzchnia 999 M2! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

7 000 000 zł4 100 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:104 235 m²

Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: wrocław (około 50 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wołów

Wołów,dolnośląskie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Wołowie, w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 1. piętrze w domu dwurodzinnym z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania posiadamy piękne 3 pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Borek - Krzyki w spokojnej, zielonej części Wrocławia. Mieszkanie usytuowane jest w najcichszej części budynku, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

690 000 zł3 121 m² 221,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W ofercie propozycja sprzedaży działki w Żórawinie, pięknej wsi położonej na południe od Wrocławia nieopodal autostrady A4. Działka usytuowana jest na południowych obrzeżach Żórawiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 999 zł53 m² 11 195,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,7 m2 z balkonem, położone na 5. piętrze budynku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu (krzyki). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

885 000 zł156 m² 5 664,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż gotowy, duży dom w zabudowie bliźniaczej w Chrząstawie Małej. Jest to mała i kameralna inwestycja składająca się z 2 lokali. Inwestycja znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista nieruchomości Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z kuchni , dwóch pokoi , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brzeg Dolny,dolnośląskie

424 500 zł45 m² 9 496,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - 2-pokojowe wykończone mieszkanie w inwestycji Parkowe Zacisze w Brzegu Dolnym Lokalizacja: brzeg Dolny, ul. Kaflarska - nowoczesne osiedle Parkowe Zacisze Powierzchnia: 44,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 500 zł540 m² 54,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia - lokal usługowy 540 m z parkingiem | Wrocław Oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 540 m , składający się z dwóch kondygnacji: > parter (poziom 0): 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębicka

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł440 m² 1 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka we Wrocławiu - Złotniki, ul. Dębicka Prezentuję ofertę sprzedaży działki numer 282 położonej na wrocławskich Złotnikach o powierzchni 440 mkw. Na działce znajduje się skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 130 000 zł19 024 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem - Oborniki śląskie - Świerzów. Pięknie położona działka budowlana ze stawem w miejscowości Świerzów, 5 km od Obornik Śląskich. Na działce prąd i woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

412 800 zł32 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Malczyce,dolnośląskie

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, powierzchnia 68m, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Sienkiewicza w Malczycach. Lokal idealny dla pary lub singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni 45 m2, zlokalizowana jest na II piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

205 000 zł1 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oleśnica/nieciszów Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 (wymiary 35m x 30m) , dojazd drogą asfaltowa i drogą szutrową. Okolica to budowane nowe domy , tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

295 000 zł61 m² 4 867,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym pietrze w niskim bloku na os. Kopernik. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygody i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Górkowicka

Prusice,dolnośląskie

299 000 zł3 261 m² 91,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną nr 855 o powierzchni 3261 m , położoną w miejscowości Prusice (powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie). Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł327 m² 5 195,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni ok. 370 m2, zlokalizowany na Psie Polu (zgorzelisko) we Wrocławiu. Okazyjna cena! Budynek jest z 1991 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

879 900 zł105 m² 8 360,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w budynku przy ul. Gerberowej 8 na wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. W przypadku.