dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł56 m² 12 862,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe Mieszkanie 56 m z Balkonem i Miejscem Postojowym, krzyki/krzyki ________________________________________ Budynek o wyższym standardzie z 2016 roku. Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

633 835 zł61 m² 10 364 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł61 m² 11 356,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Translate with x English Arabic Hebrew Polish Bulgarian Hindi Portuguese Catalan Hmong Daw Romanian Chinese Simplified Hungarian Russian Chinese Traditional Indonesian Slovak Czech Italian Slovenian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

599 760 zł50 m² 11 995,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stylu Loft, o powierzchni 50m2, przy ul. Górniczej 77, na wrocławskich Pilczycach. Budynek jest po termomodernizacji, za budynkiem znajduje się duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł48 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwsze piętro I balkon I 2 garderoby Lokal Mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz dwiema garderobami. Bardzo funkcjonalne, ciche - mimo bliskości ulicy - z widokiem na zieleń. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł36 m² 10 274,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! okazja na sprzedaż mieszkanie położozne na cichym spokojnym osiedlu doskonale skuminowanym Z centrum miasta , dojazd do placu grunwaldzkiego trwa ok 15 minut do rynku ok 20 minut , na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

51,15 zł/m²96 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wyjątkowa przestrzeń użytkowa o powierzchni 96 m , zlokalizowana w prestiżowej i znakomicie skomunikowanej części Wrocławia - przy ul. Hallera - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł61 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 51 m 2 w Lubinie na oś. Zalesie. Mieszkanie komfortowo wykończone i wyposażone - bardzo zadbane, jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

1 145 000 zł73 m² 15 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 3 pokojowe. Miejsce postojowe naziemne oraz duży ogród od strony południowej. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł60 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 60,4 mkw, na sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, stabłowice - ul. Główna. Słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 60,1 mkw - (po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł20 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowocześnie urządzonej kawalerki zlokalizowanej w sercu Wrocławia. To idealne miejsce dla jednej osoby, która ceni sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Prowizja - 0% pcc - 0% Na sprzedaż - nowoczesna szeregówka na kameralnym osiedlu w Smolcu. Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

605 172 zł52 m² 11 536 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiam wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł40 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Budynek Wybudowany w 2017 roku z elegancim reprezentacyjnym wejściem oraz stylowymi częściami wspólnymi. Dużym atutem jest winda oraz ogólnodostępne miejsca postojowe od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

195 000 zł56 m² 3 490,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Głogów, ul. Kamienna Droga, mieszkanie 2 pokoje z dwoma łazienkami, parter, powierzchnia 56 m2, sprzedaż 195 000zł Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dwoma łazienkami o powierzchni 56m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł24 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż: kawalerka 23,8 m ul. Białowieska, popowice Północne. Wokół pełna infrastruktura sklepy (magnolia Park, kaufland, biedronka, żabka), usługi, przychodnie, placówki edukacyjne, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł36 m² 10 274,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł64 m² 11 417,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie po remoncie. W skład mieszkania wchodzi: *salon z wyjściem na loggię z wyjściem na balkon *2 pokoje *kuchnia *łazienka *oddzielne wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

205 000 zł41 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję gustownie wyremontowana nieruchomość o powierzchni 41 m2 zlokalizowaną w Boguszowie Gorcach - Kuźnice I przy ulicy Wysokiej, usytuowana w kamienicy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł51 m² 13 730,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Jagodno, ul. Komedy, osiedle Cztery Pory Roku Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,98 m , położone na kameralnym i zielonym osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

English below Mamy przyjemność przedstawić Państwu słoneczną i przestronna kawalerkę ( o pow. 37,5 m2) położoną w sercu Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 41. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie tuz obok Sky Tower o powierzchni 56m. Lokal położony jest na czwartym pietrze w bloku, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 750 000 zł110 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż absolutnie niszowy temat - mieszkanie wielkości szeregówki na obrzeżach miesta ;) Dostępny od zaraz! Mieszkanie w znakomitej lokalizacji - ul. Ślężna 122. - powierzchnia - 110.3 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 110 000 zł120 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji - gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z dwoma balkonami i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Sprzedam atrakcyjne, duże mieszkanie Strzegom ul. Kolejowa. 400 m Strzegomski Park Handlowy z siecią sklepów odzieżowych, meblowych, rtv, budowlanych, z MC Donaldem, biedronką, dino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie około 68m na Podgórzu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepięknymi widokami na góry.W pobliżu Andrzejówka Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Weteranów

Strzelin,dolnośląskie

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego domu położonego w Strzelinie przy ul. Weteranów. Budynek Dom liczy 240 m2 i składa się z 2 kondygnacji połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł47 m² 16 851,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 47 m2 z balkonem, położone jest na 5 piętrze, w 7-piętrowym budynku na Starym Mieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Wrocław,dolnośląskie

635 270 zł52 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na zachód oraz południe, co zapewnia optymalne nasłonecznienie. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ścinawka Średnia

Ścinawka Średnia,dolnośląskie

170 000 zł76 m² 2 245,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m (użytkowa 68,9 m + przynależności), zlokalizowane w kameralnym budynku z kamienia i cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w wyremontowanej, reprezentacyjnej kamienicy. Słoneczny, przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Jasna, otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł26 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem przestronną kawalerkę, w apartamentowcu z 2022 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane, usytuowane na ostatnim - 6 piętrze. Idealne dla pary lub singla. We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niedźwiedzica

Niedźwiedzica,dolnośląskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę ze strumykiem , wykonano prace ziemne pod budowę domu. Idealne miejsce na bazę wypadową Oznaczenie w mpzp - A.79 MN zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bujwida

Wrocław,dolnośląskie

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja. Atrakcyjne dla małżeństwa, pary. Bardzo mili, spokojni sąsiedzi. Cena: 2150 zł zapraszam na bezpłatną prezentację Interesuje Cię wynajem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł51 m² 10 631,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz Słoneczne, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią i 3-ma samodzielnymi pokojami do zamieszkania. tel.Licencja nr 16128 W pełni rozkładowe; do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

615 500 zł58 m² 10 648,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

295 000 zł29 m² 10 068,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal 29,3 m2. Przeznaczenie - biuro lub usługi. Lokal klimatyzowany, w pełni wykończony, w prestiżowym budynku. Lokalizacja: ślęza, ul. Akacjowa, budynek Multi Business Center, 1.