dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł70 m² 17 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | projekt architekta wnętrz | wysoki standard wykończenia | 10 min od centrum | lokum porto | W pełni wyposażone | od zaraz Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

353 902 zł29 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

632 000 zł52 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc2%! Nowoczesne Mieszkania w Zielonej Części Południowego Wrocławia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w doskonałej lokalizacji na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

285 000 zł1 891 m² 150,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni około 1891 m położonej w Staniszowie. Staniszów wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł24 m² 14 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! budynek Z cegły! świetna lokalizacja! Gorąco polecam kawalerę przerobioną na dwa pokoje położoną przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Kawalerka składa się z: - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł34 m² 14 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż ul. Bajana 31, wrocław, gądów Mały. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Bajana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dłużyna Dolna

Dłużyna Dolna,dolnośląskie

105 280 zł1 316 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka w Dłużynie Dolnej, gm. Pieńsk. Idealne miejsce na dom w otoczeniu natury. Atrakcyjna działka budowlana 1316 m Dłużyna Dolna, gm. Pieńsk. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 349 999 zł58 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Standard premium | angel wings | bardzo funkcjonalne 58,45M2 | loggia | 2 miejsca parkingowe, 2 komórki lokatorskie ***** Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym - 35m2; sypialnia - 13,14m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Jeżeli szukasz mieszkania dla siebie, swojej rodziny lub dobrej inwestycji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś. Jest późno? Nie przejmuj się i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

812 000 zł92 m² 8 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Piękny bliźniak od Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją połowa bliźniaka w malowniczym Staniszowie (gmina Podgórzyn), idealna dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Miernicza

Wrocław,dolnośląskie

700 zł14 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój jednoosobowy w mieszkaniu pięciopokojowym przy ul. Mierniczej 16 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 75 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 381 400 zł4 342 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 4342 m2, na Muchoborze Wielkim, posiadającą możliwości inwestycyjne w budownictwo mieszkaniowe w zabudowie szeregowej oraz jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł58 m² 11 028,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 58 m2, 2 pokoje, 640 000 zł | Ołbińska, okolice Na sprzedaż klimatyczne, wyremontowane w 2020 roku mieszkanie o powierzchni 58 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

900 zł8 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny, jednoosobowy pokój przy ulicy Dubois 3, wrocław, śródmieście. Pokój znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy z widokiem na Most Uniwersytecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na parterze z osobnym wejście położone w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z ; aneksu kuchennego połączonego z dużym pokojem , sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piecowice,dolnośląskie

1 080 000 zł116 m² 9 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Nowoczesny dom bliźniak 115,68 m | Smart Home | Klimatyzacja | Piecowice Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,68 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

PL Nowoczesne mieszkanie z przestrzennym balkonem Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m Położone na 5. piętrze bez sąsiadów na górze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

730 000 zł125 m² 5 835,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż domy bliźniacze w stanie deweloperskim położone na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł97 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje o powierzchni 97 m2, zlokalizowane w okolicy ulicy Dyrekcyjnej. Lokal rozkładowy, osobna kuchnia, dwie łazienki, miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²113 m² 11 298 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowe lokale w pięknej kamienicy w centrum ścisłe centrum, prestiżowa lokalizacja, piękna kamienica, witryna parter + piwnica Do wynajęcia nowe, wykończone powierzchnie usługowe znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

950 000 zł188 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 187,86m , powierzchni użytkowej wynosi 126,15m .Budynek z 2018r został posadowiony w Ptaszkowie, na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puszkina

Bogatynia,dolnośląskie

899 000 zł139 m² 6 454,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Nowa niższa cena! tylko U nas! Klimatyczny dom dla wyjątkowych klientów. Marzysz, by po ciężkim dniu pracy zaszyć się w zaciszu cudownego ogrodu i wypić aromatyczną kawę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem , usytuowanego na trzecim piętrze w bloku w Dzierżoniowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

258 000 zł56 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

witam na sprzedaż posiadam mieszkanie w stanie deweloperskim na chocianowie w centrum miasta W mieszkaniu wykonano kapitalny remont, zostało przygotowane pod wykończenie. Jest zrobiony cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

270 000 zł42 m² 6 367,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem, i piętro os. Ustronie IV Mieszkanie zlokalizowane w odnowionym budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla, blisko szkoły podstawowej, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł46 m² 11 161,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie po remoncie w sercu Wrocławia. Gotowe do zamieszkania, idealne dla pary, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł63 m² 13 254 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 63 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną windą, na Krzyki-Jagodno. Deweloper archicom. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

3 650 zł53 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo komfortowe, przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze w kameralnym dwupiętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu - ul. Swojczycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni łącznej 91,98 m na 2 piętrze 2 piętrowego, monitorowanego bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł94 m² 8 987,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 999 zł55 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w dzielnicy Rusinowa. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni z garderobą, łazienki z wc i przedpokoju z szafą typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Środa Śląska,dolnośląskie

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie do remontu blisko centrum oferta na wyłączność Szukasz miejsca z potencjałem, w świetnej lokalizacji i z wyjątkowym klimatem? To mieszkanie o powierzchni 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu - Idealne Miejsce dla Rodziny! Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż skrajny segment w stanie deweloperskim, gotowy do odbioru. Kupujący nie ponosi prowizji ani kosztu pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

582 000 zł38 m² 15 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Siedlec,dolnośląskie

470 000 zł112 m² 4 199,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Oferta wyłącznie dla klienta gotówkowego! Dom do generalnego remontu! Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż domek o powierzchni całkowitej 111,93 mkw na działce 1221 mkw mkw zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł60 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na Karłowicach - idealne dla Ciebie! Gotowe do wprowadzenia | Jasne, przestronne wnętrza | Świetna lokalizacja Brak prowizji dla kupującego Lokalizacja: ul. Czajkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rycerska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle rycerskie / nowe budownictwo / autobusy umeblowane mieszkanie / cichy rejon osobom ze zwierzętami bardzo dziękujemy mieszkanie wolne od 01.09.2025r. 2 pokoje / nowoczesne wnętrze / osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł52 m² 7 088,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem / ustronie. Nieruchomość o powierzchni 52,2 m2 zlokalizowana jest na Osiedlu Ustronie na 2 piętrze. Lokal składa się z : -jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyzwolenia

Wałbrzych,dolnośląskie

379 500 zł97 m² 3 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, park Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Wrocławska

Radomierzyce,dolnośląskie

1 299 999 zł154 m² 8 441,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Radomierzycach przy ulicy Wrocławska w pobliżu ul. Stefana Grota-Roweckiego, dzielnica Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

538 000 zł60 m² 8 998,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duże 2pok na karłowicach/czajkowskiego+balkon Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość wydzielenia.