dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Małe

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 970 000 zł246 m² 8 008,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, w Żernikach Małych. Marzysz o domu, w którym codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

595 000 zł56 m² 10 682,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem- siechnice, ul. Władysława Grabskiego. Idealne miejsce do życia - dla rodziny, pary lub inwestora! Z przyjemnością prezentuję jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł43 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania po remoncie - 5 minut od przystanku tramwajowego! Najważniejsze informacje: - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 547,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zakupu nowoczesnej kawalerki w stylu loft. To lokal użytkowy 26,5 m2 na II piętrze we Wrocławskim Parku Biznesu na ulicy Bierutowskiej 57b, w zrewitalizowanym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł61 m² 12 770,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja do dnia 29.07 Funkcjonalnie urządzone mieszkanie z dobrym klimatem. Skradnie serca osób, które cenią sobie wygodne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowej stylistyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czereśniowa

Trzebnica,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia, 6 pokoi, trzebnica. Zadzwoń do nas Chętnie kupimy za gotówkę Twoją nieruchomość, doradzimy w uzyskaniu bardzo korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

773 718 zł37 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji I podatku pcc2% - Podana cena jest ceną brutto. Przedmiotem sprzedaży jest nowy apartament zlokalizowany w Szklarskiej Porębie przy ulicy Turystycznej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Tądel () Tel.: For English version scroll down ***WOLNE OD ZARAZ*** Do wynajęcia 3-pokojowe apartament o powierzchni około 65m2, w prestiżowej inwestycji Angel City, cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł41 m² 14 338,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40,8 m , zlokalizowane na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

9 200 zł142 m² 64,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowocześnie wyposażony skrajny segment w nowo wybudowanej inwestycji na wrocławskich Wojszycach. Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, 62 m Wrocław (południe) w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesny apartament w sercu Wrocławia | 2 pokoje | balkon | wysoki standard Jeśli Twoje serce bije w rytmie miasta, a na co dzień szukasz miejsc, które inspirują ten apartament jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta zarezerwowana Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głuszyca Górna,dolnośląskie

149 900 zł1 522 m² 98,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę położoną w zacisznym i zielonym zakątku Głuszycy Górnej. Działka zlokalizowana jest na uboczu, skąd rozpościerają się widoki na okoliczne góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 999 zł70 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Okazja! ekskluzywny, dwupoziomowy apartament Z ogródkiem, garażem I komórką lokatorską W znajomotej cenie! Marzysz o domu, który łączy nowoczesny design, najwyższy standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 319,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży oferujemy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 92,38m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł74 m² 8 747,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Opiekun oferty: pośrednik w obrocie nieruchomościami Oferta w rezerwacji! Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego 3 -pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Cisowa

Wilczyce,dolnośląskie

656 320 zł2 051 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj niezwykłe możliwości inwestycyjne na terenie dynamicznie rozwijającej się okolicy tuż obok Wrocławia! Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł38 m² 9 984,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie do remontu idealne również jako inwestycja pod wynajem Wrocław| ul. Spiżowa. Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5m2 z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na osiedlu Gaj przy ul. Krynickiej. Opis mieszkania: * Powierzchnia i układ: * 3 pokoje * oddzielna kuchnia, * łazienka połączona z toaletą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Podwale

Wałbrzych,dolnośląskie

2 800 zł4 654 m² 0,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję wyjątkowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy Al. Podwale. Mieszkanie składa się : otwartej kuchni na salon, sypialni , łazienki w wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 191 582 zł79 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cisowa

Siechnice,dolnośląskie

848 000 zł101 m² 8 436,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone na piętrze w budynku w zabudowie bliźniaczej. Nowa inwestycja nowoczesnego osiedla położona w Siechnicach przy ulicy Cisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Strachocin

Strachocin,dolnośląskie

658 800 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w nowoczesnym apartamencie z ogrodem 108 m . 3 pokoje, duży salon z aneksem, świetny układ i doświetlenie. Idealne miejsce do życia, pracy i odpoczynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Legnica,dolnośląskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 ,znajduje się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym/piekary C W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielkopolska

Wrocław,dolnośląskie

118 zł/m²17 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 z przeznaczeniem biurowo-usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł76 m² 12 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

927 559 zł88 m² 10 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 26-28.06 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielkopolska

Wrocław,dolnośląskie

98 zł/m²26 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 z przeznaczeniem biurowo-usługowo-handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł122 m² 11 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł34 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 34m2 w nowej inwestycji Lokum da Vinci Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, toalety, balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

741 200 zł59 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 DLACZEGO WARTO SIĘ ZAINTERESOWAĆ TĄ OFERTĄ?: Bardzo dobra rentowność mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lutsspecjalista ds. nieruchomościtel: **for English scroll down** Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.40 m zlokalizowane przy ul. Bernardyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

449 000 zł3 567 m² 125,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki objęte mpzp we wsi Jaźwiny, gm. Trzebnica. Piękna położone w otoczeniu lasów, w okolicy nowa, pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Prąd i woda na działce. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł5 088 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka o powierzchni 5088 m2, położona przy ul. Karmelkowej w zielonej i spokojnej części Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrodzenia

Brzeg Dolny,dolnośląskie

2 200 zł54 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane w pełni wyposażone z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

876 435 zł81 m² 10 798,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Jagodno Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij