dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

876 435 zł81 m² 10 798,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Jagodno Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

552 951 zł27 m² 20 173 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 27,41 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27,41 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł39 m² 16 910 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pok. blisko Odry. Doskonałe skomunikowanie. Opiekun oferty: licencja pfrn nr 30802 tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 19,96 m2 - Sypialnia 9,45m2 - Łazienka 4.29 m2 - Przedpokój 5,33 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

324 940 zł23 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji | bez pcc | ostatnie apartamenty na partynicach Tylko w naszym biurze: apartament pod klucz ze sprawdzonym operatorem najmu! Krzyki / Partynice - doskonała lokalizacja Blisko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

392 058 zł22 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 842,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Nowogródzka, wrocław, psie Pole Cena: 599 000 zł Powierzchnia: 37,81 m Cena za m : 15 850,90 zł Szukasz nowoczesnego, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Izerska

Legnica,dolnośląskie

40,69 zł/m²145 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo-Usługowy 148,7 m Piekary A, ul. Izerska 4 Doskonała Lokalizacja z Parkingiem! Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 148,7 m położony w sercu jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

947 920 zł88 m² 10 743,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 5.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 064 zł29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Krzyki Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

428 000 zł48 m² 8 991,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Leśnica / Lutynia Wróblowice Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł43 m² 16 953,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji: apartamentowiec "dyrekcyjna 33" wybudowany przez atal w 2014 r. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł47 m² 11 252,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 47,10 m2, znajdującego się na dobrze skomunikowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzybiany

Grzybiany,dolnośląskie

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej uzbrojonej w Grzybianach zaledwie 10 minut od Legnicy. Szczegóły nieruchomości: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio| Klimatyczne| Krzyki Opis lokalizacji: krzyki, pawia Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. Przestronny loft o powierzchni 56,40 m2 na pierwszym piętrze w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

439 000 zł1 100 m² 399,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, do zabudowy jednorodzinnej 1mn. Idealna dla klienta oczekującego ciszy, spokoju, przestrzeni oraz szybkiej komunikacji z Wrocławiem ( 8,5 km ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł54 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1 690 000 zł136 m² 12 426,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom w Głuszycy o powierzchni użytkowej 136m2. Dom położony na działce o powierzchni 2600m2. Parter domu to przestrony salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Wałbrzych,dolnośląskie

182 000 zł57 m² 3 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni całkowitej 57.41m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Nowe Miasto przy ulicy Rymanowskiej Usytuowana w kamienicy na cztero rodzinnej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Uznańskiego

Wrocław,dolnośląskie

27 zł/m²13 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym do wynajęcia we Wrocławiu, krzyki, osiedle Gaj w budynku przy ul. Uznańskiego. Zdjęcie miejsca poglądowe - do obejrzenia na miejscu Powierzchnia ok 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żagańskich

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 617,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - parter, nowe budownictwo, pełne wyposażenie w cenie! Lokalizacja: głogów, osiedle Piastów Śląskich, ulica Książąt Żagańskich Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł24 m² 15 323,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***okolice sky tower/powstańców śląskich*** ***ul. Gajowicka*** ***centrum*** ***kawalerka*** ***IV piętro*** ***winda*** Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł50 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m2, na zamkniętym osiedlu, z terenem zielonym na tyłach budynku gdzie znajduje się plac zabaw oraz miejsce spotkań wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 165,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z 1910 roku, zlokalizowane przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 42,99 m składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

54,29 zł/m²101 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w Leśnicy przy ul. Prężyckiej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł48 m² 6 882,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m2 po generalnym remoncie na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 120 zł72 m² 10 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania we Wrocławiu? Zadzwoń! Przeprowadzę Cię przez cały proces zakupu nieruchomości! Zapraszamy na dni otwarte! Zadzwoń i dowiedź sie więcej! Tel: atuty mieszkania: dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cmentarna

Lubawka,dolnośląskie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lubawka Informacje o mieszkaniu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł77 m² 8 459,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Duże dwupokojowe mieszkanie w rozkładzie przy ulicy Wesołej na wrocławskich Krzykach. Opiekun oferty: tądel Tel.: Numer licencji PFRN 30058 Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

613 886 zł58 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożne 3 pokojowe mieszkanie! Umów się na prezentacje! Tel: najważniejsze atuty tej inwestycji: zachodnia ekspozycja światła - bardzo dobre doświetlenie! Komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

734 909 zł62 m² 11 899,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 420,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,2 m , zlokalizowane przy ulicy Sycowskiej we Wrocławiu. To doskonała oferta zarówno dla osób szukających swojego pierwszego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

548 000 zł44 m² 12 583,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogrodem 30 m2 położone na parterze w budynku w niskiej zabudowie szeregowej. Nowa inwestycja nowoczesnego, zamkniętego osiedla położona w Iwinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł59 m² 25,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję bardzo ładne mieszkanie położone w dzielnicy Podgórze w pobliżu Akademii Nauk Stosowanych. Mieszkanie składa się z : - kuchni - salonu - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł52 m² 11 939,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania (51,93m2) zlokalizowanego na wrocławskich Grabiszynie, w spokojnej , zielonej okolicy, z bardzo dobrym węzłem komunikacyjnym w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karpniki,dolnośląskie

280 000 zł77 m² 3 644,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Select M z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 76,82 m , które idealnie nadaje się do podziału na dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzierżoniów,dolnośląskie

400 000 zł113 m² 3 539,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wyjątkowego mieszkania w pięknej kamienicy! Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 113 m2, zlokalizowane na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 75 m na Biskupinie - idealne dla rodziny! Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł93 m² 12 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mościsko

Mościsko,dolnośląskie

299 000 zł2 481 m² 120,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Mościsku (gm. Dzierżoniów). Skrzynka z prądem na granicy.