dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 442 ogłoszenia

23,90 zł/m²314,27 m² 7 511 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Adres: ul. Dąbrowskiego 20, chojnów Powierzchnia uż.: 314,27 m Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: działka nr 020901_1.004.47, obręb 4, o pow. 1 992 m Cena: 23,90 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł70,33 m² 11 019,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, przestronnego mieszkania (70 mkw) w świetnej lokalizacji przy ul. Stalowej. Lokalizacja Kamienica znajduje się na osiedlu Grabiszyn. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39,72 m² 17 119,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! | Gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To świetnie rozstawne, w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim położonego na parterze budynku mieszkalnego. Apartament składa się z; przedpokój- 7,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski (2025) Gryfów Śląski | Działka 520 m | 84 m | Cena: 799 000 zł Nowa oferta z rynku pierwotnego! Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł58,80 m² 14 098,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

58,8 M / 3 pokoje / balkon / klimatyzacja / winda / 2017 / osiedle DI trevi Do sprzedaży bardzo ładne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta znajduje się z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł84,61 m² 4 952,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 84,61 m | Legnica, tarninów | Jedyny lokal na piętrze Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. 3 sypialnie, duży salon z wyjściem na ogród, kuchnia, wc i łazienka. English description below układ pomieszczeń Na dwupoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną (pod zabudowę jednorodzinną) o powierzchni 1182 m2 położoną w Domaniowie. Działka nr 332/3 , położona bezpośrednio przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 71,90 m , zlokalizowane przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy. Nieruchomość wyróżnia się elastycznym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży kompletnie wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 72,59 m2, położone na I piętrze w dwurodzinnej kamienicy w okolicy centrum Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł10 100 m² 414,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Kiełczówek, ul. Wrocławska Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 10 100 m , położona w Kiełczówku (gmina Długołęka),.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze - Osiedle Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł340 m² 823,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż Nr oferty: stdoc8911 Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, kartuzy Powierzchnia działki 340m2 media: w drodze opis Na sprzedaż działka budwolana własnościowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,27 m² 10 340,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i zadbane mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami położone w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2019 roku. Osiedle położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy pomysł na życie. Dom, apartament oraz restauracja z dwiema salami, barem, zapleczem gastronomicznym a także kompletnym know-how. Na działce o wielkości 2000.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł36,27 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36,27 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Legnickiej w Strzegomiu. Lokal z pełną własnością i księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

192 400 zł1 300 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinna. W rozwinięciu również szeregowa oraz do 4 lokali na budynek. Oława/jaczkowice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz indywidualnym miejscem postojowym naziemnym, położone w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława Drobnera 4 we Wrocławiu, w pobliżu Uniwersytetu. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 927 zł61,72 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł346,60 m² 3 606,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:884 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Kunicach. Dom o powierzchni użytkowej 179,40 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni około 9 ar.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł921,48 m² 2 170 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 057 m²

Przedstawiamy Państwu kamienicę do remontu blisko Centrum Świdnicy. Obiekt, pełen potencjału, został już poddany kilku istotnym modernizacjom. Pierwszym ważnym punktem jest wymiana okien i dachu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- nie szukaj dalej! oferta na wyłączność Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Jeleniej Górze- osiedle Czarne. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 050 zł63,09 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Rędzińskiej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,70 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicach Zabobrza. W skład powierzchni użytkowej 55,70 m2 wchodzą; trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł108 m² 17 896,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni około 108.

Szczegóły ogłoszenia

155 900 zł1 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilka pięknie położonych działek w Wierzbnej! Przedmiotem oferta jest działka położona we wsi Wierzbna! Działka powierzchni 13 ara - działka zostanie wydzielona z większej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł35,17 m² 13 406,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w promocyjnej cenie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Maślicach - miejscu, gdzie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

729 350 zł36,40 m² 20 037,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł154 m² 5 837,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m , posadowiony na działce o powierzchni 716 m . Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem w cenie. Gdzie.