dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ścinawska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł49 m² 12 373,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania kompaktowego, w pełni rozkładowego w sercu miasta? Zapoznaj się z tą ofertą, ponieważ spełnia ona te wymagania. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł56 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 3-pokojowe przy rynku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, oddalonego zaledwie ok. 100 m od płyty rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoczylasa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł102 m² 8 282,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Opiekun oferty: mieszkanie w przedwojennej willi w spokojnej okolicy. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Dzięki wyremontowanej ul. Kosmonautów można bez problemu dostać się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żórawina,dolnośląskie

1 020 000 zł147 m² 6 938,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy Państwu kameralną inwestycję powstającą na południe od Wrocławia. To tylko 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sanie

Sanie,dolnośląskie

3 960 000 zł52 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny 5,28 ha | Żmigród Do sprzedaży trzy działki o łącznej powierzchni 52 800 m , objęte mpzp (uchwała Nr 0007.LVI.705.2024 Rady Miejskiej w Żmigrodzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sportowa

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej z Przepięknym Ogrodem w Cichej Lokalizacji przy ul. Sportowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

612 500 zł48 m² 12 707,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum tuż obok Wyspy Słodowej i Ostrowa Tumskiego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

65,20 zł/m²111 m² 7 264 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

For English please go below Zapraszam do wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni 111,41m2, zlokalizowanego przy ul. Życzliwej we Wrocławiu! Możliwość zostawienia wyposażenia wnętrza (meble, agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł69 m² 8 951,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 m2 położone na 1 piętrze trzypiętrowego bloku z 2022r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest w kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Księgarska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł2 158 m² 834,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Uwaga: Oferta nieaktualna Informacja podstawowe: Działka inwestycyjna o pow. 2158 m2 w rejonie zbiegu ul. Księgarskiej i Strażackiej. Mpzp: miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

675 000 zł124 m² 5 443,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z przeszklonym tarasem, ogródkiem i garażem w spokojnej części Ząbkowic Śl. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, łączna powierzchnia 124 m2, powierzchnia użytkowa 89 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Rozwojowa

Komorniki,dolnośląskie

2 200 000 zł17 828 m² 123,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka położona w Komornikach gmina środa Śląska. Powierzchnia działki: 17 828 m2 czyli 1,7828 ha Teren oznaczony symbolem am-1 w ewidencji gruntów i budynków oznaczona jest jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł179 m² 7 536,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saturna

Głogów,dolnośląskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie 42 m z dużym balkonem - ul. Saturna, głogów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł121 m² 7 840,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

604 302 zł40 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku bez windy. Opis mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 079 000 zł60 m² 17 984,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, ciche mieszkanie z ogródkiem i garażem tuż przy Parku Mieszczańskim bez pcc! Na sprzedaż wyjątkowe, 60-metrowe mieszkanie z niewelkim ogródkiem i miejscem w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Moniuszki

Jawor,dolnośląskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka znajduje się na pierwszym piętrze w bloku na ul Moniuszki. Budynek jest po termomodernizacji. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkańcy spokojni. Dbający o budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł50 m² 11 359,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Obrzeże/wrocławia/3pok./garaż/balkon/klimatyzacja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na obrzeżach Wrocławia, w Radwanicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chłopska

Milin,dolnośląskie

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Dom z dużym potencjałem i budynkami gospodarczymi - Milin, gm. Mietków Na sprzedaż dom z niezależnymi budynkami gospodarczymi , usytuowany na dwóch działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł44 m² 79,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Do wynajęcia piękna kawalerka o powierzchni 44,26 m2, położona na 1. piętrze, 4-piętrowej kamienicy, bardzo blisko Wzgórza Partyzantów. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

85 zł/m²230 m² 19 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładny, wolnostojący lokal o powierzchni 230 m kw. położony na osiedlu Maślice. Stan deweloperski, wysokość 4 m. Centrala wentylacyjna, kurtyny powietrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Świdnica,dolnośląskie

799 999 zł126 m² 6 334,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż! Witrykus Development lokalny deweloper Z myślą o Państwa potrzebach i wygodzie przedstawiamy inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobroszycka

Wrocław,dolnośląskie

400 297 zł38 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasny apartament z antresolą idealny pod inwestycję. | winda | Ochrona Na sprzedaż lokal z antresolą (38,14m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

762 000 zł74 m² 10 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Bierutów,dolnośląskie

260 000 zł117 m² 2 215 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z wielkim potencjałem. Wyłącznie w sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Krasińskiego. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł30 m² 14 252,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 mkw mkw przy ul. Sołtysowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest jest jako lokal użytkowy. Lokal na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 750 000 zł160 m² 10 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! Fotowoltaika, również z panelami zewnętrznymi w cenie domu. Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Prestiżowa inwestycja znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Handelsmana

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 25 m , idealna dla singla, pary lub studenta. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z czterema osobnymi mieszkaniami, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

749 000 zł132 m² 5 691,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji bez pcc Nowoczesna połówka bliźniaka z dużym ogrodem od południa. Powierzchnia domu: 131,60 m2 działka 400 m2 Dom jest po odbiorze budowlanym, można odbierać klucze. Atuty inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na 1 piętrze bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Oferta dotyczy lokalu: 1a02 (g) Zapytaj o inne dostępne lokale Obsługa również w języku ukraińskim i rosyjskim - bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wałbrzych,dolnośląskie

4 900 zł250 m² 19,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa w doskonałej lokalizacji w Wałbrzychu! Obiekt o powierzchni 250 m?, idealny do prowadzenia działalności magazynowej lub produkcyjnej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 139 969 zł101 m² 11 254,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Ślicznej, na wrocławskiej dzielnicy Gaj. Lokal idealny dla osób, które szukają nieruchomości do własnej.