dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł72 m² 12 819,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 72,47 M2, ogród, miejsce postojowe, kameralna zabudowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,47 m , zlokalizowane na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

148 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 148 m | Jenkowice k. Oleśnicy | Komfort, natura i elegancja w jednym Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

522 000 zł37 m² 14 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone we Wrocławiu przy ul. Racławickiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

139 000 zł1 640 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1640 m2 położona w atrakcyjnej lokalizacji w cichej i spokojnej miejscowości w górach Sowich jaką jest Podlesie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 75 m2 w kamienicy, bez czynszowe, zlokalizowane na 1 piętrze. Do mieszkania należy pół strychu ok 50 m2, komórka i piwnica. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Barkowo

Barkowo,dolnośląskie

135 000 zł1 892 m² 71,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1892 m Barkowo k. Żmigrodu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1892 m , położona w malowniczej miejscowości Barkowo, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

3 600 000 zł666 m² 5 402,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna na Klecinie przy ul. Jeździeckiej - idealna dla inwestorów szukających dochodowego biznesu. Dwa budynki na działce o powierzchni 811 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł62 m² 12 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! do sprzedania mieszkanie O powierzchni 62,01 M2, z komórką lokatorską. Wrocław - psie pole - zakrzów - ul. Zatorska. Rok budowy: 2022 Do sprzedania przestronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł27 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w stanie deweloperskim w zielonej okolicy! Otoczenie nieruchomości: maślice to urokliwa okolica Wrocławia, łącząca spokój przedmieść z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 400,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobroszyce

Dobroszyce,dolnośląskie

869 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy 125 m w stanie deweloperskim w Dobroszycach (25 km od Wrocławia), parterowy, jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pietrowicka

Prusice,dolnośląskie

141 000 zł1 280 m² 110,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 położoną w malowniczej okolicy Prusic przy ulicy Pietrowickiej. Prusice, znane również jako "miasto Trzech Wież" to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boleścin,dolnośląskie

230 000 zł1 024 m² 224,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Boleścinie o powierzchni 1024 mkw. Położona w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mimo spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Borku. mieszkanie do własnej aranżacji składa się z: salonu z balkonem sypialni 3 pokoju kuchni(oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Wysokiego

Głogów,dolnośląskie

2 200 000 zł523 m² 4 206,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam budynek mieszkalny z budynkiem gospodarczym w budowie położony w Głogowie na os. Piastów Śląskich II ul. Bolesława Wysokiego, działka nr 71/5 o powierzchni 0,40 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł25 m² 17 554,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka! W jej skład wchodzi: -pokój, -osobna kuchnia, -łazienka. Dodatkowo posiada balkon. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

612 500 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Sępolnie - okolice ul. Pierwszej Decyzji Mieszkanie jest idealną propozycją dla: - rodziny z dziećmi (bezpieczna okolica, bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł51 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole, ul. Na Polance. Położone na II piętrze, sypialnia, salon, kuchnia, przedpokój, łazienka o łącznej powierzchni 50,8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł54 m² 9 487,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Kuźniki, 3 pokoje Opiekun oferty: tel. *oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości* Otoczenie: nieruchomość na wrocławskich Kuźnikach, w pobliżu licznych terenów zielonych: lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Snopkowa

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł73 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy apartament na wrocławskich Wojszycach znajduje się przy ul. Snopkowej. Usytuowanie apartamentu na parterze butikowego apartamentowca z 2011 roku ( 3 pietra, 11 mieszkań) znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

2 550 000 zł351 m² 7 263,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 165 m²

Rezerwacja. Luksusowy dom plus mały domek na sprzedaż w zacisznej i spokojnej okolicy w Polanicy Zdrój. Powierzchnia użytkowa - 351,09 m.kw. + garaż, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

47 zł/m²36 m² 1 692 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam pomieszczenie biurowe na Psim Polu ( Swojczyce). Lokal składa się z trzech pokoi biurowych - każdy po 12 mkw. Na podłodze nowa wykładzina, lokal odmalowany. Dużo miejsc do parkowania przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

528 999 zł34 m² 15 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sky Tower - Zaporoska-po remoncie- 2pok. Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 34 m2, w centrum Wrocławia obok Sky Towera. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Polna

Biskupice Oławskie,dolnośląskie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie działka o powierzchni 3 ha w Biskupicach Oławskich. Działka stanowi grunty rolne, nie objęte Miejskim Planem Zagospodarowania Terenu. Działka ma bezpośredni dostęp do wyznaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł73 m² 27 260,30 zł/m²

 

Piętro:6/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 6-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Ogłoszenie bezpośrednie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł45 m² 11 042,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż przedmieście oławskie Główne zalety: - 3 lata zrobiony generalny remont w mieszkaniu! - Wszystkie meble były robione przez stolarza na zamówienie pod sam sufit! (mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Lubin,dolnośląskie

425 000 zł62 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62m2 , 3 piętro w bloku 3 piętrowym. Lokal od razu gotowy do zamieszkania po odświeżeniu. 62 metry kwadratowe na które składa się przedpokój, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł91 m² 8 736 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże i praktyczne mieszkanie po najmie 5 letnim długoterminowym, kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona w zmywarke, piekarnik, plyta indukcyjna, zmywarka oraz lodówka. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł53 m² 3 568,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu mieszkanie usytuowanej w zielonej i spokojnej części wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin, przy ulicy Zachodniej. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zakrzów

Zakrzów,dolnośląskie

238 000 zł1 793 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1793 m , położoną w malowniczej wsi Zakrzów, w gminie Oława. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł69 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty otoczenie nieruchomości: osiedle charakteryzuje się sprawną komunikacją miejską oraz szeroko rozwiniętą infrastrukturą. Lokalizacja umożliwia to łatwy dostęp środkami komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

810 000 zł135 m² 5 638,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatnie 2 lokale , zapraszamy, tylko teraz - bliźniak 135m2- 800tys.! BEZ PROWIZJI , BEZ PCC. Słoneczne nadolice II etap Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu budowy II etapu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobierzyce,dolnośląskie

849 000 zł149 m² 5 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0 zł prowizji + 0 zł pcc => płacisz tylko za dom domy dostępne od zaraz! Zadzwoń i zapytaj o rabat! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z dwóch poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Głogów,dolnośląskie

129 900 zł57 m² 2 296,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe - 56,56 m - Gaworzyce, ul. Główna Ciche, zadbane mieszkanie z dużą piwnicą i niskim czynszem - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i otoczenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 785 zł39 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.