dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowa oferta hala magazynowa na wynajem! Idealna dla firm szukających przestrzeni w doskonałej lokalizacji! Legnica ul. Jaworzyńska Powierzchnia hali: 320 m Wysokość: 490 cm Cena najmu: 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w samym sercu miasta. Idealna lokalizacja, 100 m od Rynku. Mieszkanie położone na IV piętrze budynku wyposażonego w windę, do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkanie z balkonem w Lutyni. Lokalizacja: lutynia - jedna z najpopularniejszych i szybko rozwijających się sypialni aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł57 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z : dwóch odrębnych pokoi,przestronnego przedpokoju,przytulnej kuchni,łazienki,wc. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiotelegrafistów

Legnica,dolnośląskie

439 000 zł42 m² 10 492,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupoziomowe komfortowe mieszkanie na osiedlu Bielany w Legnicy przy ul. Radiotelegrafistów (boczna ul. Rzeczypospolitej). Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gałowska

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł1 460 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | wydane warunki zabudowy | dostęp do drogi publicznej | w pełni uzbrojona | Wrocław - Idealna lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego - Powierzchnia: teren objęty warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł59 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedane 2 pokoje z balkonem | Piekary C | pełne wyposażenie w cenie Lokalizacja : Dolnośląskie, legnica, piekary C, ul. Staffa - osiedle z pełną infrastrukturą: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Paczków

Paczków,dolnośląskie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie w Paczkowie, znajdujące się w niskim bloku na 2 piętrze. Szczegóły nieruchomości : Powierzchnia : 44 m2 Lokalizacja : Paczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 500 zł32 m² 10 600,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które pracuje na siebie lub dla Ciebie Zapraszam do inwestycji Nowa Młynówka, która została zaprojektowane dokładnie tak aby połączyć komfort życia z wysokim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liliowa

Szewce,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 294 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, parterowego mieszkania o powierzchni 64,45 ,z dużym ogrodem (ok.80 m2), zlokalizowanego na kameralnym Osiedlu Liliowym w Szewcach zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

5 999 zł53 m² 112,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w jednym z topowych budynku w mieście multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł145 m² 9 335,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom przy Lesie Mokrzańskim - nowoczesna inwestycja w zielonej części Wrocławia | brak pcc | 0 % prowizji od kupującego | Oferta bezpośrednio od dewelopera Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

1 999 zł28 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Jaworskiej 4b we Wrocławiu Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

640 000 zł128 m² 4 996,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Bezczynszowe mieszkania z ogródkami - także dla Obcokrajowców! W cenie otrzymujesz: prywatny ogród, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

429 000 zł40 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 40,3 m , położony w prestiżowej inwestycji Apartamenty Old Town. Mieszkanie całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piszkawa

Piszkawa,dolnośląskie

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Piszkawa, na terenie gminy Oleśnica, w powiecie oleśnickim. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

30 000 zł500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę ogrodową zlokalizowaną w Kamieńcu Wrocławskim. Ogródek rekreacyjny. + nowo powstały zespół przedszkolno-szkolny na ponad 500 dzieci w Dobrzykowicach, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł84 m² 15 543 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne | Dwupak | Centrum Wrocławia | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne typu dwupak o powierzchni 83,64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łużycka

Pieńsk,dolnośląskie

628 000 zł4 830 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Działki budowlane w Pieńsku! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4830 m2, położona w Pieńsku przy ul. Łużyckiej. Kancelaria Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 000 zł36 m² 15 574,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szyte pod inwestycję! 36m po remoncie w pełni wyposażone , przy samym Uniwersytecie Ekonomicznym Lokalizacja: wrocław, krzyki - ul. Kamienna Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

180 000 zł61 m² 2 942,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy. Wnętrze o powierzchni 61,17 mkw składające się z 2 obszernych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Syców,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, 2 piętro. Syców, ul. Kaliska. Układ pomieszczeń: przedpokój - 4 m Przestronny, z miejscem na zabudowę meblową, która bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

63,20 zł/m²106 m² 6 699 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 106m , położony w nowym budynku przy ul. Wrocławska, żerniki Wrocławskie na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Gajków,dolnośląskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany W podwrocławskim gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 240 m2 z 2025 roku położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

629 000 zł67 m² 9 349 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 18 m i miejscem postojowym - Osiedle Przyjazne, wróblowice Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68m2 usytuowane na II piętrze na Os. Zawiszów. Nieruchomość składa się z: dużego salonu z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

385 000 zł93 m² 4 120,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pok., POW. 93,44 M2, balkon, w samym sercu zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93,44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

258 060 zł1 122 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Cisza, spokój I widok na góry - idealne miejsce pod budowę twojego domu! *oferta dostępna tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej!* Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rzadko spotykana oferta! 2 niezależne pokoje + osobna kuchnia | przy Sky Tower wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia piękne, przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

729 000 zł126 m² 5 766,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Dom pod lasem w miejscowości Miłoszyce (koło Jelcz Laskowice). Dom o metrażu 126,42m, duża działka, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Złoty Stok

Złoty Stok,dolnośląskie

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w miejscowości Złoty Stok. Lokal mieszkalny o powierzchni 33 m2 , w skład którego wchodzi : pokój , kuchnia ,łazienka. Lokal w dobrym stanie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

2 498 zł32 m² 78,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 519,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone w wysokim standardzie deweloperskim oraz pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 6/10 piętrze w budynku mieszkalnym na wrocławskim Gaju .Mieszkanie dwustronne z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł41 m² 4 338,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie ok. 41,26m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepięknymi.