dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł34 m² 12 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

860 000 zł143 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Atrakcyjny dom 6 pokojowy w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. Klient Zakup możliwy dla obywateli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł49 m² 14 774,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - 0% prowizji - klucze w 2 tygodnie Jeśli marzysz o mieszkaniu, do którego po prostu wchodzisz z walizką i zaczynasz nowe życie to właśnie takie miejsce. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

615 000 zł615 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu w pełni uzbrojoną, działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

793 390 zł61 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane na 1 piętrze bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Drzemlikowice

Drzemlikowice,dolnośląskie

159 000 zł1 100 m² 144,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Drzemlikowice w gminie Oława. Powierzchnia działki 11 arów, ukształtowanie terenu płaskie. Działka położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Spiżowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 40 m2; 1 piętro w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

700 197 zł67 m² 10 402,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 67,31m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł28 m² 24 125,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Ulica Kościuszki 142e - Nowa Papiernia. Idealny wynajem dla singla lub pary. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Oleśnica,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie z drewnianym akcentem | Oleśnica, ul. Kochanowskiego Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, ciepłe i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł155 m² 12 888,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo przedstawiam ofertę premium: dwupoziomowego apartamentu położonego w sercu Biskupina. Nieruchomość wyjątkowa w swojej strukturze, urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w stanie surowym, zamkniętym, znajdującym się w miejscowości Sokołowice, gmina Oleśnica. Budynek postawiony na około 8 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł52 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

599 950 zł38 m² 15 930,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń I umów się - pracuje wieczorami i w weekendy promocja tylko na dni otwarte Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe Loftowy charakter - wysokie wnętrza i duże okna Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł26 m² 19 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Własny ogród W centrum miasta - takiej oferty nie ma nikt, a do tego: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

561 056 zł32 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Najlepsze lokale znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł25 m² 18 577,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Kawalerka z potencjałem na antresolę | 3,94 m wysokości | rewitalizowana kamienica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

439 000 zł71 m² 6 151,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - przylesie Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dużym balkonem. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach gładzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł49 m² 11 614,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 49 m | ul. Kasprzaka | zielona okolica + piwnica Na sprzedaż jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze szlabanem na wrocławskim Jagodnie. Osiedle jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Marcinkowice,dolnośląskie

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Wyjątkowy parterowy dom z dużą, zieloną działką - Marcinkowice, między Wrocławiem a Oławą 189 m duża działka 2081 m pełna prywatność idealny dla rodziny Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,32 m (70 m po podłodze), położone w jednym z najbardziej poszukiwanych rejonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

225 000 zł1 560 m² 144,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działkę budowlaną położoną w Staniszowie. Działka o powierzchni 1550m2, o kształcie kwadratu, płaska, nie zarośnięta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żurawiniec

Żurawiniec,dolnośląskie

599 900 zł72 m² 8 343,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | ogród 106 m | pompa ciepła | ogrzewanie podłogowe | 2 miejsca parkingowe | bez pcc | bez prowizji - zakup od dewelopera Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł89 m² 1 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Mieszkanie do remontu na Starym Zdrój. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,55 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i garderobą. Klimatyzacja, pierwszy najem! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu przytulnego i wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł35 m² 3 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Henryków

Henryków,dolnośląskie

289 000 zł98 m² 2 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w Henrykowie. Lokal o powierzchni ok 98 m2 składający się z przestronnego salonu ( możliwość zrobienia kominka ) i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Gotowy do odbioru! bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa wysoki standard wykończenia: - ogrzewanie podłogowe w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

159 000 zł29 m² 5 545,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Słoneczna kawalerka z klimatem - 28,67 m | Boguszów-Gorce | Niski czynsz! Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

470 400 zł48 m² 9 871,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.