dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783,40 m² 5 286,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

XVIII wieczny pałac W sercu wrocławia na sprzedaż (english descripction below) Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

78 990 zł1 500 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 położonej w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł500 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania zadbany i solidnie wykonany dom na pięknie zagospodarowanej ok.12 arowej zacisznej działce z ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł7 000 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 7 tys mkw położona na terenie przemysłowym w otoczeniu innych obiektów halowych z pełną infrastrukturą techniczną doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł203 m² 4 876,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący położony w cichym, zielonym zakątku Lubachowa, kilka kilometrów od Świdnicy. Powierzchnia użytkowa domu to 203 m 2. W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 156 zł43 m² 13 398,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 43,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,60 m² 8 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania uroczy dom z dużym potencjałem, położony w Chromcu, nieopodal Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 2900m2. w bardzo atrakcyjnej cenie! Działka położona jest w Kwieciszowicach, małej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejski na bliższych Krzykach. Lokalizacja: okolice Sky Towera. Pełna własność oraz miejskie ogrzewanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o bardzo dobrym standardzie, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Układ i standard: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, doprowadzone do stanu deweloperskiego. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł54,02 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy przy ul. 3 maja. To idealna propozycja dla singla, pary lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł159,70 m² 9 386,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Niespotykana architektura W standardzie premium podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! Kompletna instalacja fotowoltaiczna z panelami w cenie domu. Dlaczego ten dom to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 688 zł36 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł7 649 m² 117,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Zachełmie , idealna dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie po remoncie remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł46,58 m² 13 943,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 039 m² 380,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 25/4 w atrakcyjnej dzielnicy Oławy. Powierzchnia 1039 m2. Kształt zbliżony do prostokąta. W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

317 250 zł1 269 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji /działka nr 135/46 oraz 135/47- świątniki Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1269m , położona w świątnikach, tuż przy granicy z Trzebnicą. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł104,92 m² 8 530,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 104,92 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas - umowa na wyłączność * Działka produkcyjno - usługowa o powierzchni ok. 1ha Działka znajduje się w gminie Kobierzyce w miejscowości Pustków Żurawski. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł93,66 m² 10 570,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Zapraszamy do zakupu nowoczesnego segmentu jednorodzinnego w inwestycji Domy w Biestrzykowie. Kameralne mini-osiedle obejmuje zaledwie 8 domów i znajduje się w spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²50,77 m² 2 792 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia biuro o powierzchni 50,77 m2, w samym centrum Wrocławia! Lokal składa się z powierzchni open-space oraz małego biura i znajduje się na najwyższym piętrze kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł35,40 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny kawalerka jednopokojowa o powierzchni użytkowej: 35, 40 m2 w miejscowości Komorniki, gmina Polkowice, powiat polkowicki. Usytuowanie środkowe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47,80 m² 10 857,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o łącznie powierzchni 47,8 m2 oraz piwnicy 10 m2. Mieszkanie jest w stanie wiecznym na wirtualnym spacerze. Jest to nieruchomość doskonała by tam zamieszkać ale.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł55,16 m² 8 139,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum | 2 sypialnie | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu miasta - ul. Niemcewicza. Świetna lokalizacja, która gwarantuje wygodę życia na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronny apartament znajdujący się w zabytkowej i odrestaurowanej kamienicy, która łączy w sobie urok przeszłości z wygodą współczesnego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł602 m² 4 401,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:362 m²

Kamienica w centrum Legnicy - Idealna inwestycja dla dewelopera! Na sprzedaż wyjątkowa 5-kondygnacyjna kamienica o powierzchni 602 m na działce 362 m , położona w sercu Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł71,64 m² 10 120,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 71,62 mkw z przestronnym tarasem o powierzchni 16 mkw znajdujące się w miejscowości Mędłów, gmina Żórawina. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,52 m² 7 060,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 478 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący, 5 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , 1 gabinet na parterze, łazienka, wc , garaż W bryle ogród, taras Z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł159 m² 7 232,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przedwojennej willi z 1938 roku, położonej w prestiżowej, willowej części miasta przy Al. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 130 zł53,98 m² 12 099,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

447 120 zł1 242 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W mpzp tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, oferta dostępna tylko w Alfa Nieruchomości, nie szukaj dalej! Atrakcyjna działka budowlana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwie położone, w sąsiedztwie lasów, działki budowlana w Łazach Wielkich, gmina Krośnice koło Milicza.Oferta obejmuje kilkanaście działek o powierzchni od 1319mkw do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 690 m2 w Chełmsku Śląskim, gmina Lubawka, powiat kamiennogórski, województwo dolnośląskie. Działka jest płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 742 zł38,01 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Partynicka to nowoczesny kompleks trzech eleganckich budynków położonych na wrocławskich Partynicach. W budynkach nr 1 i 2 powstaje 154 mieszkania o wysokim standardzie,.