dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

500 000 zł50,50 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży domu położonego na niewielkiej działce, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Mirska. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Tylko w Naszym Biurze! Pilnie sprzedam działkę nr. 55/2. Bardzo atrakcyjna cena. Prezentuję Państwu 8 atrakcyjnych działek budowlanych - usługowo przemysłowych 34 sp, o pow. od 2343 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł145,52 m² 13 736,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z gotowym warsztatem samochodowym Wrocław, jerzmanowo Lokalizacja: zachodnia część Wrocławia, dzielnica Fabryczna spokojna, zielona okolica. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 4,6 ar z fundamentem i projektem -chróstnik. Działka z wylaną ławą fundamentową pod budowę szeregu skrajnego z garażem według projektu "szpinak 2gp".

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł281,40 m² 6 396,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Dom 147 m + działka 2 ha - idealny pod agroturystykę / inwestycję / domki holenderskie - dębowy gaj Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 000 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Prowizja 0% Okolice Bierutowa, powiat oleśnicki cena: 950.000 zł netto - bez maszyn Do sprzedaży działający zakład produkcyjny. Obiekt znajduje się w okolicy Bierutowa (około 6 km) i 18 km.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł53,34 m² 15 710,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 1/9 Metraż - 53,34 m2 Cena - 838 000 z wykończeniem Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz/lub wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł200 m² 1 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:962 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zawidowie przy ul. Zgorzeleckiej. Działka powierzchni 962 m2 zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław/śródmieście/ul. Drobnera Zaledwie dwa kroki do Rynku! Na sprzedaż niepowtarzalny apartament z widokiem na rzekę na najwyższym, czwartym piętrze w eleganckiej kamienicy na rogu Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 501 zł53,82 m² 18 143,83 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,77 m² 14 588,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 54,77 m , zlokalizowane przy ul. Mikołaja Reja we wrocławskiej dzielnicy Śródmieście (ołbin). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parter domu o powierzchni 150 m 2 składający się z 3 pokoi, solonu z aneksem kuchennym, korytarzem, łazienką z 4 kabinami prysznicowymi do wynajęcia dla robotników firm. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65,51 m² 4 426,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na osiedlu XXX-lecia w Nowej Rudzie Słupcu. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 600 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow 1600 m2 w miejscowości Wilków. Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł190 m² 2 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w południowo-zachodniej części Gminy Kostomłoty, zaledwie 5 km od węzła autostrady A4 i 6 km od centrum gminy, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl wśród drzew cisza, spokój i codzienność bez pośpiechu Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 313 zł40,20 m² 15 231,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 38,21 m | IV piętro | funkcjonalny układ Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł140,29 m² 7 698,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, miłoszyce, dom, zabudowa bliźniacza, 6 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł9 500 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przesieczna, działka budowlana, 9 500 m2, sprzedaż, 450 000 zł. Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 9 500 metrów kwadratowych, usytuowanej w malowniczej okolicy. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł122 m² 8 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Dom W górach | rybnica leśna | 122 m | idealny na dom całoroczny lub drugi dom Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł73,09 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z loggią i balkonem oraz miejscem postojowym na ogólnodostępnym podwórku dla mieszkańców. Lokalizacja Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 391 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Starków Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę budowlaną we wsi Starków o powierzchni 1391 m w cenie 104 000 zł. Działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 575 m² 168,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka w Karpnikach Serce Rudaw Janowickich Oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 300 m² 137,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 1300 m2 w Rakoszycach. Działka znajduje się w pięknej okolicy położonej niespełna 30 km od centrum Wrocławia (kilkanaście km od jego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania przestronne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w okolicy Szkoły Podstawowej nr 2. W skład powierzchni 62,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 767 zł25,35 m² 17 190,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 461 117 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 25,35.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 600 m² 47,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną przy głównym skrzyżowaniu drogi w Jabłowie. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,60 m² 7 202,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie tuż obok Karkonoskiego Parku Narodowego! To przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102 m2, posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Dzierżoniów, oś Tęczowe Parter. ok. 36 m2, oś. Tęczowe Kawalerka ; pokój z balkonem, kuchnia, łazienka, garderoba, przedpokój Cena 273 tyś zł do niewielkiej negocjacji. Do sprzedania kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł132,70 m² 2 486,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

CO sprzedajemy? Jednorodzinny, wolnostojący dwukondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z budynkiem gospodarczym postawiony na działce o powierzchni 16 arów. Gdzie znajduje się nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł77,01 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 000 zł248,82 m² 4 798,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom wolnostojący położony w Boleścinie ( 5 km od Świdnicy) na działce o powierzchni 19,25 ar. Dom wybudowany 2003 roku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy trzylokalowy o powierzchni 120 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Wykroty.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł55 m² 1 072,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu zakup nieruchomości gruntowej o powierzchni 55m2 położonej w Chojnowie, przy samym centrum miasta jak również przy jednej z głównych ulic - Legnickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie przy parku garaż podziemny dwa miejsca! Komórka lokatorska, wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 002 m² 199,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 197/13 o powierzchni 0,3002 ha (3002 m ), położona w malowniczej części Czernicy Wrocławskiej, z bezpośrednim widokiem na rzekę Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 200 m² 267,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Pierwoszów gm Wisznia Mała Parametry działki Powierzchnia: 1200 m , prostokątny kształt. Media dostępne w drodze: wodaprąd Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,22 m² 11 086,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność. /shorts/_eopRCCrdhE Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,22 m (powierzchnia całkowita po podłodze ok. 60 m ), położone.