dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Witoszowie Dolnym. Lokalizacja: działka znajduje się w Witoszowie Dolnym. W otoczeniu działki z zabudową jednorodzinną oraz rolne. Niedaleko market,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł72 m² 15 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pawilon rzemieślniczy przy pl. Jana Pawła II. Lokal użytkowy położony w kompleksie pawilonów rzemieślniczych przy Pl. Jana Pawła II / Zelwerowicza/ Sokolniczej. Lokal o powierzchni 72 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajmu piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 64,90m z dużym wyjściem tarasowym na taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia małe pomieszczenie na parterze przy ul. Dolne Młyny w Bolesławcu. Pomieszczenie widne, z łazienką, ogrzewanie centralne. Przed lokalem miejsca parkingowe. Kontakt wyłacznie przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / Fabryczna / ul. Kosmonautów Do wynajęcia od 1 listopada 2025 biuro o pow. 14 mkw. Pokój znajduje się na 1 piętrze w biurowcu bez windy. Teren ogrodzony z ochroną. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Polecam do wynajęcia niewielki lokal na Kleczkowie. Lokal, łącznie z powierzchnią współdzieloną ma 20 m2 i znajduje się na parterze. Pomieszczenie recepcji, poczekalni i toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,10 m² 7 371,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 129 m | działka 1000 m | cisza, las | Wilkowa gm. Prusice Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowa (gmina Prusice), idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł43 m² 14 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio Centrum , najem mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,34 m² 5 624,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne, przytulne i zadbane mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy przy stadionie miejskim. Mieszkanie o pow. 45m2 składa się z korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 918 000 zł274 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż nieruchomość, składającą się z dwóch działek leśnych, na terenie Borów Dolnośląskich w gminie Chocianów. Oferta sprzedaży jest dostępna od 2025r. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, gustownie urządzone mieszkanie 57 m2 z ogródkiem i prywatnym miejscem postojowym w nowym budynku w zabudowie szeregowej w Polkowicach. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 980 zł44,52 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokal na parterze idealny pod działalność handlowo-usługową! Oddanie w 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł76,91 m² 9 101,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Karpacza na os. Skalnym. Mieszkanie o powierzchni 76,91 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,45 m² 7 595,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Bez prowzji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam lokal mieszkalny położony w gminie Czernica. Parter 44,69 mkw: - wiatrołap 3,58 mkw - wc 6,54 mkw - korytarz 3,1 mkw - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,20 m² 10 404,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.20 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajmę przytulne mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Białym Kamieniu Mieszkanie o pow. użytkowej 30 m2 , które składa się z: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 408 zł31,96 m² 12 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,96 m2, na 2 piętrze z balkonem od południowej strony. * bez prowizji i bez podatku pcc * Gwarancja najniższej ceny. *.

Szczegóły ogłoszenia

669 500 zł50,37 m² 13 291,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 212 m² 123,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu działkę budowlaną o pow. 1212m2 położoną na Osiedlu Horyzont. Możliwy dojazd również od ul. Jeleniogórskiej. Działka jest płaska sucha, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z ogrodem o powierzchni 138 m . Dom w stanie deweloperskim, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 871 m² 87,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem! Budynek wolnostojący, 3 kondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 571m2, posadowiony na działce o powierzchni 6871m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł245,60 m² 7 736 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja zagroda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki rolne z drogą dojazdową położone wśród łąk i pól z dala od zgiełku i tłumów. Istnieje możliwość zakupu wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

18 350 zł500 m² 36,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowo - usługowa. Nieruchomość usytuowana na północnej stronie Wrocławia, z szybkim dostępem do głównych dróg o znaczeniu lokalnym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 155 m² 199,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w Pieszycach przy ul. Rolnej. Cechy działki: powierzchnia 1155 m2 , dojazd drogą asfaltową teren płaski, działka ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł65 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,43 m² 5 973,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,43 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku na Białym Kamieniu. Nieruchomość po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Do sprzedanie mieszkanie 6-pokojowe na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - sypialni - sypialni - sypialni - sypialni - sypialni - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł1 300 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę o powierzchni 1300 m , która może zostać powiększona o dodatkową przestrzeń biurową. Wysokość pomieszczeń waha się od 5,9 do 6,2 metra,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł43,70 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w okolicy przychodni Promed na Zabobrzu. W skład powierzchni 43,70m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł39,80 m² 6 155,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Śródmieściu. Lokal znajduje się w kamienicy, dla której zaplanowany jest remont w bieżącym roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59 m² 4 050,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Kamiennej Górze na ulicy Staszica. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc - garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,50 m² 5 452,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie po swojemu, nie przepłacając za czyjeś gusta i nietrafione remonty? A może szukasz atrakcyjnej okazji inwestycyjnej pod wynajem? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł450 m² 3 997,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego Hoteliku Pod Dębem położonego w Karkonoszach. Jest to dwukondygnacyjny budynek, stary poniemiecki, ma swoją historię hotelarską z tego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta sprzedaży! Działka z rozpoczętą budową na sprzedaż, położona w Jerzmankach, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren, na którym rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego.