dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, szczepin ul. Czarnieckiego. pierwszy najem! Polecamy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w otoczeniu terenów zielonych, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł57 m² 10 411,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyłączny Opiekun oferty: mieszkanie dwupokojowe w zadbanej kamienicy w centrum miasta - 10 minut od Dworca Głównego i 5 minut od Wroclavii i Dworca Autobusowego. Duże pokoje oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

538 508 zł44 m² 12 139 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie z balkonem i windą na I piętrze w nowej inwestycji na Księżu Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja na Księżu Wielkim, w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł36 m² 12 983,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem na Placu Muzealnym - w samym centrum Wrocławia! Jedyne 5 minut piechotą na Wrocławski Rynek. Idealne jako inwestycja pod najem długo lub krótko-terminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

777 998 zł55 m² 14 106,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

\\piękne 3 pokoje + os. kuchnia / dwustronne / lux Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, które przeszło generalny remont. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olkuska

Legnica,dolnośląskie

520 000 zł56 m² 9 342,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone na parterze w kameralnym budynku w cichej i zielonej okolicy Legnicy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

245 000 zł58 m² 4 224,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy przy ul. B. Prusa w Legnicy. Atuty nieruchomości: funkcjonalny układ pomieszczeń: wejście do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w Żarowie. Tylko U nas! Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł44 m² 13 288,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,4 m , położonego w doskonałej lokalizacji, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gałów

Gałów,dolnośląskie

315 000 zł1 010 m² 311,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1010 m.kw. położona w miejscowości Gałów, gm. Miękinia. Działka o regularnym kształcie, wymiary 20 x 50,5 m, położona przy drodze wewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 200 000 zł389 m² 5 655,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Nowa cena! Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości goldhouse ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu - w pełni umeblowanego i gotowego do wprowadzenia się!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Do sprzedaży stylowy dom z restauracją z1865 roku w Szklarskiej Porębie Budynek położny na zagospodarowanej i ogrodzonej działce Parter zajmuje niewielka rodzinnie prowadzona restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

4 000 000 zł453 m² 8 830,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość położoną w samym sercu Karkonoszy Sylowa willa to 4 kondygnacyjny budynek z lat trzydziestych ubiegłego stulecia Parter oferuje :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczytnica,dolnośląskie

1 450 zł39 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Szczytnica. Do dyspozycji Najemcy 38,7 m2: - salon z otwartą kuchnią w zabudowie - sypialnia - łazienka z wanną i pralką - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mieroszów,dolnośląskie

124 900 zł48 m² 2 593,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Do sprzedaży oferujemy Państwu ciekawie usytuowaną nieruchomość położoną w klimatycznym Rynku przygranicznej miejscowości Mieroszów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47,46 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 093,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Zakończenie inwestycji w 07.2025r. Do mieszkania obligatoryjny zakup miejsca postojowego zewnętrznego w cenie 20.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

900 000 zł123 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 302 m²

Witam serdecznie, do sprzedania dom wolnostojący 123m2 z basenem krytą pływalnią i ogrodem rekreacyjnym składa się z 2 łazienek 4 pokoje , kuchnia osobna z oknem, przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 640 zł27 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny i wyjątkowy apartament położony przy placu Jana Pawła. Jego wykończenie zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. Wnętrze zaprojektowane z dbałością o jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym balkonem w Smolcu, gm. Kąty Wrocławskie Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Wojcieszów

Wojcieszów,dolnośląskie

7 000 000 zł12 116 m² 577,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentację zespołu budynków posadowionych na działce 1,2116 ha w Wojcieszowie koło Jeleniej Góry. Wojcieszów miasto w Polsce, w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł97 m² 11 798 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony blisko terenów zielonych. Opiekun oferty tel. Inwestycja oddana do użytku w 2024 roku. Otoczenie nieruchomości: kameralna inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia kawalerka z antresolą i balkonem tuż przy Ogrodzie Botanicznym, usytuowane na III piętrze monitorowanego budynku na zamkniętym osiedlu. Idealna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na III piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł67 m² 10 418,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do zamieszkania obok parku Szczytnickiego i Placu Grunwaldzkiego w cichej bocznej uliczce. Generalnie (od podstaw) odremontowane (w 2008r) mieszkanie 3 pokojowe praktycznie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł32 m² 17 156 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, słoneczne, mieszkanie. zlokalizowane jest zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia. ekspozycja okien na północ otoczenie nieruchomości: nieopodal jest Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

678 000 zł41 m² 16 428 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

English below. Wyłącznie w bgn. Doskonała lokata kapitału mieszkanie idealne (wynajęte do 31-01-2026r) Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, dzielnica Stare Miasto, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 290 000 zł209 m² 6 179,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:703 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu o pow. całkowitej 208,77 m2 usytuowanego na działce liczącej ok. 703 m2 (plus około 100 m2 terenu dodatkowego) w legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia apartament o pow. ok. 40 m2, o charakterze loftowym, przy ulicy Kościuszki 142, zlokalizowany w zrewitalizowanym budynku dawnej XIX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 529,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie Z loggią I garażem | winda | świetna lokalizacja przy borowskiej Przemyślana propozycja dla osób poszukujących komfortowego i gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

295 000 zł46 m² 6 371,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Rusinowie w Wałbrzychu. W cichej, spokojnej, zielonej okolicy. Powierzchnia mieszkalna ok. 46,30 m + piwnica ok. 10 m + strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

548 600 zł28 m² 19 592,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Numer oferty 1553 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania Apartament z pięknym widokiem na góry w Karpaczu. Mieszkanie mieści się w nowo budowanym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł86 m² 9 257,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie Pole (ul. Białych Goździków) z dostępem do licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Legnica,dolnośląskie

449 000 zł95 m² 4 744,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

!super oferta! Na sprzedaż prezentujemy, słoneczne, mieszkanie w zabytkowej kamienicy zlokalizowane w dzielnicy Tarninów w Legnicy, jedynie kilka minut od Legnickiego rynku oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł82 m² 6 896,97 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia na sprzedaż n owoczesne mieszkanie po remoncie! Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82,5 m , na 4 piętrze zadbanego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia