dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, nefrytowa Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 71,44 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł67,97 m² 3 222,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu interesującą ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania Z potencjałem, o powierzchni 67,97 m2, położonego przy samym centrum miasta Chojnowa, na I p. kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na sprzedaż obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Opis Na sprzedaż dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, wyremontowane mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia 120m , zadbana kamienica na 3. piętrze. Dwa miejsca parkingowe oraz ogródek na podwórku, na zamkniętym terenie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Bezpiecznej na Różance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 54 m2; mieszkanie dwustronne; parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 001 zł108,80 m² 9 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Okolice Zalewu Witoszówka Brak opłaty 2% pcc - Lokal nr 2 - powierzchnia użytkowa: parter 42,39 m2 + piętro 39,72m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wzniesieniu - idealna lokalizacja dla domu z widokiem! Lokalizacja: marciszów, powiat kamiennogórski, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 6037 m 2 Warunki zabudowy: w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 005 m² 217,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną położoną w pobliżu parku w Mysłakowicach, z widokiem na góry. Działka o powierzchni 1005 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł267,65 m² 5 043,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:654 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   przestronny dla rodziny/ dobra lokalizacja/ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - idealna zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 438 m² 84,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 3438m2 przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną oraz pod usługi. Działka znajduje się w miejscowości w Olszyna, powiat lubański,.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł361 m² 8 254,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy we Wrocławiu- dzielnica Śródmieście, plac Bema. Lokal położony na parterze z bezpośrednim wejściem z ciągu pieszych. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Komorniki, gmina Polkowice, działka, 4400 m2, sprzedaż, 272 800 zł. Na sprzedaż grunt budowlany w miejscowości Komorniki, w gminie Polkowice, powiat polkowicki. Wg miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w cenie kawalerki we Wrocławiu! Niewielki dom wolnostojący położony na działce 200 m.kw. w Mrozowie, budynek parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Powierzchnia użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Super oferta dom jednorodzinny w Jaszkowej Górnej! Prezentujemy atrakcyjny dom jednorodzinny z dwoma garażami oraz zadbanym, urokliwym ogrodem, położony w malowniczej miejscowości Jaszkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł141,20 m² 5 871,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam do zaoferowania: dom wolnostojący, 141,2 mkw pow. całkowitej, ok. 115 mkw pow. użytkowej, 5 pokoi, działka ok. 1120 mkw, duży garaż, komorowo k. Trzebnicy dom zostanie skończony W trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 400 zł65,01 m² 11 788,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem tuż przy parku W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 25-metrowy salon z aneksem z wyjściem na wybrukowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł112,40 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże, przestronne mieszkanie w Kopańcu (gmina Stara Kamienica). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, bardzo kameralnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 640 zł42,36 m² 13 400,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Możliwość utworzenia 3 pokoi. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 76,8 m we Wrocławiu na bliższych Krzykach Hubach. Mieszkanie jest ciche, w dobrym stanie. Położone blisko centrum. Może stanowić również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł882 m² 3 390,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Wyjątkowa okazja dom handlowy w centrum Przemkowa! Jeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, ten budynek w sercu malowniczego Przemkowa jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł8 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 88 arów (istniej możliwość podziału na mnejsze działki) w miejscowości Byków dojazd drogą polną około 200m od drogi krajowej E8, nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²11 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania w sercu Trzebnicy Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: przedpokoju- wyłożonymi kaflami, z zabudowaną szafa na wymiar z lustrem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Przemków, dom, rezydencja, 6 pokoi, 300 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedaży duży dom, z całym wyposażeniem, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Przemkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 114 zł88,90 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie - 88.90m2 - taras 4.5m2 - ogródek ok 29m2 - dwa balkony, po 4.5m2 każdy Szukasz czegoś innego? Porozmawiajmy, a pomogę znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł191,43 m² 4 335,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Na sprzedaż 3 nieruchomości w pakiecie | 830 000 zł | Idealne pod inwestycję! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale 3 obiekty w jednym pakiecie! To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,70 m² 10 832,03 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1998 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Nowym Dworze. W bliskim otoczeniu: przystanki przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł7 166 m² 586,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:7 166 m²

Głogów, serby, stacja paliw z dużym terenem do inwestycji, 7166m2, sprzedaż, 4 200 000zł bez prowizji dla kupującego! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł75 m² 25,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia polecam mieszkanie w Golińsku. Przestronne, trzypokojowe w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią. Wnętrze wyposażone i umeblowane. Bardzo spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia jasne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnym budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,5 m | 2 balkony | krzyki | wrocław Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł92,35 m² 3 465,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Jeżeli marzysz o mieszkaniu w centrum, z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień miejskich, a jednocześnie cenisz sobie unikalne widoki i dużą przestrzeń życiową, ta.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²336 m² 13 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 336 m2 w stylu loftowym / Krakowska Dostępny od 01.06.2026 LOKALIZACJA: ul. Krakowska, przedmieście Oławskie, wrocław 3 km do wrocławskiego Rynku. Szybki i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,81 m² 10 484,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wrocław Psie Pole ul. Gorlicka nieruchomość: mieszkanie na ul. Gorlickiej na wrocławskim Psim Polu zlokalizowane jest na piątym piętrze w bloku z windą. Budynek powstał w 2009 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł2 566 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Całe Karkonosze jak na dłoni! Poszukujesz działki położonej w wyjątkowym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o o powierzchni ok.2566m 2.

Szczegóły ogłoszenia

270 048 zł1 392 m² 194 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36 m² 16 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

*tylko u nas - wyłączność *inwestycja Na sprzedaż piękna i duża kawalerka ok. 36 m2 z klimatyzacją i dwoma balkonami. Zlokalizowana w Centrum Wrocławia tuz nad Odrą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 637 zł75,79 m² 15 221 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 000 zł260 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, narożny dom o powierzchni 260 m , zlokalizowany na Klecinie we Wrocławiu. Położenie : Dom znajduje się w południowej części Wrocławia, jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 071 m² 86,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Parchowie. (gmina Chocianów, powiat polkowicki). Odległość do Chocianowa to 8 km, do Polkowic 9 km, do Lubina 26 km a do Głogowa 29 km.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij