dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 386 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Liliowa

Wioska,dolnośląskie

100 000 zł1 296 m² 77,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1296m2. Wioska, ul. Liliowa. Wymiary działki to od frontu ok. 23m x 59 m Media w pobliżu działki: sieć wodociągowa sieć elektroenergetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł56 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Kępa Mieszczańska | Wrocław | miejsce postojowe w cenie Lokalizacja: kępa Mieszczańska, wrocław Powierzchnia: 56,5 m2 Liczba pokoi: 2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jagodno/3pok./lux./winda/balkon/2016/garaż/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż: słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Jagodnie z 2016 roku. Mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wyzwolenia

Wrocław,dolnośląskie

49,93 zł/m²146 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy o powierzchni 146m2, położony w doskonałej lokalizacji - Plac Wyzwolenia, wrocław Osobowice. Lokal znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 2. piętrze budynku przy ul. Cukrowej - w spokojnej i zielonej części Wrocławia, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zamieszkaj W samym sercu wrocławia tuż przy rynku. Inwestycja pod wynajem długoterminowy jak I krótkoterminowy. W zasięgu kilku kroków mamy sam rynek, plac solny, wyspa słodowa, ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obornicka

Wilczyn,dolnośląskie

370 000 zł1 049 m² 352,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1049m2. Działka znajduje się w miejscowości Wilczyn przy ul. Obornickiej. Działka jest w kształcie prostokąta, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 54m2 klimatyzowany składający sie z 3 pomieszczeń wraz z toaletą zlokalizowany na parterze w 4 piętrowym budynku z 2012r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

817 000 zł38 m² 21 551 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 37,91 m2 z balkonem. 2 piętro z windą. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: centrum miasta, przy Parku Kopernika, operze, 10 min. piechotą do Rynku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

815 zł15 m²

 

Piętro:4/7

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Posiadam do wynajęcia pokój z balkonem w mieszkaniu trzypokojowym przy ul. Kluczborskiej w okolicy parku Tołpy we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 60 m w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł55 m² 13 552,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,53 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

416 500 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc, bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesny lokal mieszkalny składający się z 2 pokoi o pow. 35m2, położony na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystrzyca Górna

Bystrzyca Górna,dolnośląskie

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż absolutnie niezwykłą nieruchomość o powierzchni 300m 2 na malowniczej, ponad 20-arowej działce w Bystrzycy Górnej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłokoczycka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł43 m² 9 813 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 42,8 m , położone na parterze budynku z 1930 roku w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia-Psie Pole. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł97 m² 6 166,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Połowa domu parter z ogródkiem (ok. 250 mkw) na ul. Dolnobrzeskiej 53 Twoja spokojna przystań w zielonej Leśnicy! Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 675 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w świetnej lokalizacji! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 139 000 zł71 m² 16 135,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje i garderoba tu każdy metr ma sens! Mam dla Ciebie 71 m wygody na Kępie Mieszczańskiej miejscu, które łączy bliskość centrum z oddechem od miejskiego zgiełku. A to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł24 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Niepodległości

Wołów,dolnośląskie

275 000 zł46 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym zadbanym bloku przy ul. Aleje Niepodległości. Budynek jest zarządzany przez Spółdzielnie Mieszkaniową w Wołowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osmańczyka

Wrocław,dolnośląskie

746 000 zł65 m² 11 424,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukasz przestrzeni do życia w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do najważniejszych punktów usługowych i zielenią za oknem? Mamy coś idealnego! Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł330 m² 4 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Wrocław, fabryczna Złotniki | Dom z potencjałem zamieszkaj lub prowadź biznes! Powierzchnia użytkowa: 179 mkw Powierzchnia całkowita: 330 mkw Materiał budowy: suporex Dach: dachówka braas Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 676,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,11 m , usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Grędzina,dolnośląskie

109 200 zł1 400 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki Budowlane na Sprzedaż w Grędzinie Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki budowlane w spokojnej wsi Grędzina, oddalonej zaledwie: -10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 688 €1 258 m² 7,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1131 m2 wraz z powierzchnią biurową 126,5 m2, do tego modułu istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni biurowej - 500 m2. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł98 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwu poziomowy Apartament - wysoki standard - zielona okolica Wrocławia - Sępolno. -> Poszukujesz wyjątkowego mieszkania o pow. 100 m2, ? -> Lubisz przestronne, jasne nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł54 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Bezpiecznej o powierzchni 53,94 m2 w pełnym rozkładzie, dwustronne, z oddzielną kuchnią i piwnicą. Rozkład mieszkanie składa się z: / pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świeża

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł210 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szereg na osiedlu Stabłowice. Spokojna ulica. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej składający się z przyziemia, parteru i dwóch pięter. Elewacja domu docieplona, okna pvc, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milikowice

Milikowice,dolnośląskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Milikowice, nieopodal Świdnicy. Nieruchomość oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji! W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka i oddzielne wc. Pełne wyposażenie, gotowe do wprowadzenia się od zaraz! 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

647 798 zł27 m² 23 904 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. To przestronny lokal, który składa się z 4 pokoi, w tym dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł41 m² 13 503,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 42 m2, położony we Wrocławiu, przy ul. Igora Strawińskiego (jagodno, osiedle Nowa Toskania). Pełna własność, bez obciążeń. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł48 m² 15 373,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,46 m w odległości 500 metrów od Pasażu Grunwaldzkiego Nieruchomość w nowszym budownictwie, z balkonem i piwnicą, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Laurowa

Wrocław,dolnośląskie

866 999 zł79 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż we Wrocławiu, karłowice Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,88 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

86 571 zł3 246 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Podstawowe informacje: hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 3.246 m2 z możliwością pomieszczeń socjalnych oraz placem manewrowym oraz miejscami parkingowymi. Zalety nieruchomości: dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł57 m² 3 749,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w sercu Wałbrzyskiej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,28 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł77 m² 12 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania o powierzchni 76,97 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji na Wrocławskich Krzykach, w malowniczej dzielnicy Partynice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

525 000 zł68 m² 7 697,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Lubin, przylesie - doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą -> Podstawowe informacje: - powierzchnia: 68,18 m - Liczba pokoi: 3 + dodatkowe pomieszczenie (biuro/garderoba) - Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł101 m² 15 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 101,41 m, które znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018 roku, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł59 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,39m2 z balkonem w budynku z windą, na Ołtaszynie. Dwustronne - ekspozycja wschód-zachód i ciche. - salon z dużą kuchnią oraz jadalnią.