dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł62 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jak nowe 3-pokojowe 62,5 m - Wrocław na osiedla Ołtaszyn i Wojszyc, w nowym bloku z windą. Mieszkanie narożne, jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 106 576 zł57 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament W centrum wrocławia Wysokie piętro | Widok na panoramę Wrocławia | Nowoczesny kompleks premium | Idealny na własne potrzeby lub inwestycję ***** rozkład pomieszczeń: * Hol: 9,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Umowa na wyłączność! Szukasz mieszkania pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż kawalerkę w zielonej, spokojnej lokalizacji Boguszowa-Gorc. Kawalerka znajduje się na wysokim parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję bardzo czystą oraz zadbaną nieruchomość o powierzchni - 48,50m2 zlokalizowaną w Mieroszowie przy ulicy Mickiewicza Składającą się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł31 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka ok. 30,9 m | Apartamenty Strzegomskie | winda, ochrona | ul. Strzegomska 202 Funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 30,94 m , położona na 2. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kasztanowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Borek | Aleja Kasztanowa | Wyremontowana willa z miejscem do parkowania Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

495 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62m2, położone na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji- osiedle Młodych. To idealna propozycja zarówno dla rodzin jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia oferuje wolnostojący budynek znajdujący się w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni w granicy 80 ara Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 45 m.kw. położone na 4 piętrze w budynku z 2006 r przy ul. Strzegomskiej. Mieszkanie o przestronnym funkcjonalnym układzie, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł52 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie: oferujemy na sprzedaż mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji na osiedlu Podzamcze. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galla Anonima

Głogów,dolnośląskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem ul. Galla anonima - piastów 49 m | Oddzielna kuchnia | Dwustronne | W pełni umeblowane | Dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł54 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,04 m2, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2011 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł114 m² 13 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Poznaj jedno z najbardziej klimatycznych mieszkań we centrum Wrocławia. Piękne kamieniczne wnętrze zachwyca przestrzenią, oryginalną cegłą, wysokimi sufitami, gipsową sztukaterią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 297,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

895 000 zł77 m² 11 578,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 47 m , zlokalizowane na wrocławskim Gaju przy ul. Świeradowskiej. Lokal mieści się na 2. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł127 m² 6 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Bliźniaki zlokalizowane w zielonych Miłoszycach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

78,26 zł/m²23 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okazja! 1800 zł już ze wszystkimi opłatami! Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 23 m , zlokalizowany przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

921 553 zł56 m² 16 456,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym komfortem i doskonałą lokalizacją w centrum miasta? To wyjątkowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego 15a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

560 000 zł31 m² 18 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest na wysokim parterze w kilkuletnim apartamentowcu. Apartament starannie wykończony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 59m2 dodatkowo piwnica ok 30m2 Mieszkanie po remoncie. oieplone. Nowy piec na pelet. Mieszkanie zostalo wyremontowane i przystsowane do wynajmu jako 2 kawalerki. 2 lazinki kuchniani anex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł56 m² 10 420,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Harmonogram 20/80 Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, funkcjonalność i dobrą komunikację z centrum, to mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Tęczowej, w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

1 151 000 zł76 m² 15 194,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Trzypak inwestycyjny - mieszkanie o powierzchni 76 m zostało funkcjonalnie podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

393 026 zł25 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju Lokalizacja: ul. Ogrodowa, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Liczba apartamentów: 31 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie posiada klimatyzacje!jest w pełni umeblowane.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saturna

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 56 m , Kopernik, ul. Saturna Do wynajęcia funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze w spokojnej części osiedla Kopernik, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Radosna, wrocław Przedstawiamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Radosnej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł72 m² 21 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

799 000 zł36 351 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3,6351 ha, składającą się z dwóch działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Mysłaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kłodzka

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

124 000 zł1 115 m² 111,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zaglądasz tutaj ponieważ szukasz działki, na której postawisz swój wymarzony dom ? Zobacz ta działka może być idealna właśnie dla Ciebie! Grunt o powierzchni 1115m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grochowice

Grochowice,dolnośląskie

525 000 zł128 m² 4 115,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej/środkowy , z działką 338 m2, położony w miejscowości Grochowice, gmina Kotla. Malownicza wieś, otoczona grzybnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

476 686 zł35 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Niepodległości

Złotoryja,dolnośląskie

75 000 zł18 m² 4 201,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Inwestycja w Sercu Złotoryi! Lokal Usługowy na Placu Niepodległości Czeka na Ciebie! Czy marzysz o idealnej lokalizacji dla swojego biznesu? Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

299 000 zł63 m² 4 720,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 63,34 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy, miasto chojnów. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 860,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 08.03.2026 2 pokoje na Zofii Gumińskiej w inwestycji LOKUM VERDE - miejsce z potencjałem 39 m czystej przestrzeni, którą możesz zaaranżować dokładnie tak, jak chcesz. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajęcia mieszkanie na wysokim parterze po kapitalnym remoncie Podzamcze Wałbrzych, w zielonej, spokojnej okolicy,.