dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł35 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka Z balkonem | muchobór wielki | po remoncie 2020r. | gotowa do zamieszkania Cena: 484 000 zł Powierzchnia: 34,62 m Piętro: parter Rok budowy: 2006 Czynsz: ok. 460 zł Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł49 m² 14 920,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m , wykończone w podwyższonym standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Tarnogaj przy ul. Międzyleskiej, na osiedlu Lokum Di Trevi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Biały Kamień w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 59,44m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grochowice

Grochowice,dolnośląskie

550 000 zł128 m² 4 311,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej / skrajny, z dużą działką 434m2,położony w miejscowości Grochowice, gmina Kotla. Malownicza wieś, otoczona grzybnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Własny dom pod miastem? Zapraszamy do Karwińca - urokliwa miejscowość otoczona lasami- oddalona 20 minut jazdy od Oleśnicy i 50 minut od Wrocławia. Spokojne miejsce, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

199 000 zł5 001 m² 39,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej lokalizacji w Mieroszowie. Działka w miejscowym planie oznaczona mn - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolonialna

Minkowice Oławskie,dolnośląskie

165 000 zł844 m² 195,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Minkowice Oławskie - działka budowlana nr 411/6, powierzchnia 0,0844 ha (844 m ) Status prawny i przeznaczenie Dla działki nr 411/6 została wydana decyzja zatwierdzająca projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

1 050 zł88 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 7-pokojowym ul. Piastowska 35, wrocław Szukasz komfortowego pokoju w idealnej lokalizacji blisko uczelni? Oferujemy do wynajęcia przytulny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bażantowa

Oława,dolnośląskie

369 000 zł1 015 m² 363,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej dzielnicy "zaodrze" w Oławie. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 900 zł55 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł58 m² 10 223,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance. W skład mieszkania wchodzi: * 4 pokoje * kuchnia * łazienka * toaleta * korytarz Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

592 344 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Piława Górna,dolnośląskie

209 000 zł52 m² 4 019,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w ocieplonym bloku przy ulicy Staszica w Piławie Górnej Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

444 703 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

413 250 zł2 850 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę objętą mpzp o przeznaczeniu zabudowy usługowej kategorii U w tym: - parkingi terenowe - nieuciążliwą działalność wytwórczą - lokalizację dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kiełczów,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest niezwykłe mieszkanie 57 m2 , znajdujące się w czterorodzinnym budynku. Do mieszkania przynależy zadbany ogród ( 140m2), do którego jest wyjście z każdego pokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

690 000 zł49 m² 14 041,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy, wyposażony lokal z dużym balkonem Prezentowany lokal to propozycja dla osób, które szukają połączenia górskiego klimatu , przestrzeni i funkcjonalności , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł66 m² 9 863,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem, w świetnej lokalizacji na Grabiszynie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł42 m² 21 473,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z charakterem gotowy do wprowadzenia Wysoki standard | Balkon | 5. piętro | Klimatyzacja | Budynek z 2024 r. | gotowe do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

1 212 990 zł141 m² 8 579,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Klient Oferta bezpośrednio od developera. Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej(bliźniak) z ogrodem 227,5 m2. Pompa głębinowa, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, alarm, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłoszyce,dolnośląskie

382 000 zł66 m² 5 761,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w Miłoszycach Możliwość zakupu na raty lub zamiany na inną nieruchomość. Istnieje możliwość rozłożenia części ceny na raty przy pierwszej wpłacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

739 000 zł111 m² 6 685,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dotyczt lokalu A1b cena promocyjna! gotowy! wysoki standard wykończenia - pompa ciepła l rekuperacja, dojazd drogą asfaltową nowoczesne osiedle zakup od dewelopera! bez prowizji l bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotów

Złotów,dolnośląskie

188 000 zł1 202 m² 156,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna do zamieszkania lub na letnisko z domem w budowie. Na sprzedaż przepiękna działka budowlana z rozpoczętą budową domku na kameralnym osiedlu w sercu złotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł33 m² 5 360,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do remontu. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w okolicy stadionu miejskiego - boczna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

447 270 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł76 m² 9 328,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 6. piętrze w budynku z wielkiej płyty przy ul. Kolistej 28 we Wrocławiu (kozanów) Lokal idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, nieopodal Sky Tower. Mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń, oddzielną kuchnią i dwustronną ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

377 000 zł40 m² 9 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mostowa

Środa Śląska,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie 5 minut spacerem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Mędłów,dolnośląskie

849 000 zł99 m² 8 597,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | Dwupoziomowe mieszkanie 98,75 m | 4 pokoje | Mędłów | ul. Mieszka I Klimatyczne, przestronne, dwupoziomowe wnętrze o powierzchni 98,75 m (+ komórka lokatorska 2,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

419 900 zł42 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku w Sobieszowie. Lokal o powierzchni użytkowej 42,16m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ostrów tumski! wymarzona lokalizacja - Dla kogoś kto O takiej lokalizacji marzył. To jest właśnie ta nieruchomość! ( Jak określają Rzeczoznawcy Majątkowi, że lokalizacja to główny atrybut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 260 100 zł153 m² 8 235,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.