dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na wrocławskim Ołbinie przy ulicy Kluczborskiej 11 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Słoneczne 3 pokojowe / oddzielna kuchnia / duży balkon / piwnica Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze budynku 4-piętrowym, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: ludwikowice Kłodzkie Powierzchnia: 70,89m2 Pokoje: 3 Piętro: 0 Cena: 195 000zł Czynsz: 170 zł Opis nieruchomości: oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł347,58 m² 4 767,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, w której dotychczas funkcjonował żłobek oraz przedszkole. Budynek o powierzchni 347,58 m , wybudowany w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56 322 m² 14,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Między Kłodzkiem a Lądkiem Zdrój - Ołdrzychowice Kłodzkie. Malownicza działka o pow. 5,6 ha (56322 m kw.) przeznaczona planie zagospodarowania w części symbol MUT - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł103,07 m² 8 537,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

gm. Kobierzyce | piękna okolica! | 363 m2 działka |. . Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł60,30 m² 11 260,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m , zlokalizowane na parterze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2021 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 372 m² 166,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na wzgórzu - Piechowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1372 m , położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł60,30 m² 6 583,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.3 m2 usytuowane na parterze, w niskim bloku na osiedlu Kopernik w Głogowie. Oferta idealnie pasuje dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na Wynajem - Tuż przy Wrocławskim Lotnisku Szukasz nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania z wyjątkowym charakterem i świetną lokalizacją? Oferujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:37

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowym wieżowcu Sky Tower. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł560 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia budynek pod przedszkole, żłobek lub kameralną szkołę - Wrocław, dzielnica Krzyki Funkcjonalny obiekt położony w centralnej części dzielnicy Krzyki, przeznaczony pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | ul. Metalowców | parking | winda Keller Williams z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Metalowców 29a.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł88,70 m² 6 189,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dla rodziny - przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja w jednym. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł85,08 m² 10 567 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy 7 dni w tygodniu! Klucze w biurze! Polecam 3/4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w budynku po termoizolacji w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala przy ul. Borowskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł72,81 m² 7 402,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje bezczynszowe 1 piętro Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w nowym budownictwie - osiedle Przylesie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Bezczynszowe - opłaty dla zarządcy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 001 m² 224,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż od zaraz, pięknie położona blisko lasu, narożna działka budowlana w malowniczym Lubnowie. Lokalizacja Lubnów leży w spokojnej gminie Oborniki Śląskie. Okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł75 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Renomahome prezentuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, położone na parterze w spokojnej i zielonej okolicy. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w Nowa Ruda przy ul. Świdnickiej. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących mieszkania w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł26 m² 18 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2 w centrum miasta. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycje pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł83,66 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu od zaraz przestronne i po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 83,66 m , usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Klimasa. Mieszkanie jest słoneczne I posiada w pełni rozkładowe pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł36 739 m² 135,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3,6139 Ha w Cieplicach tuż przy os. Orle. Działka rolna oznaczona jako pastwiska trwałe i grunty orne (działka w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący położony w miejscowości Trzcińsko, na działce 4700m2. Dom o powierzchni ok. 180m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 012 m² 248,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Wojcieszycach z mediami! Oferuję Państwu nieruchomość położoną w Wojcieszycach. Działka położona na wzniesieniu z pięknymi widokami na całe pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 75m2 zlokalizowany w Bolesławcu przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 980 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych i rolnych - Drołtowice, gmina Syców | mpzp | 50 min od Wrocławia Działki położone w miejscowości Drołtowice (gm. Syców). To idealne miejsce na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł167 m² 11 676,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Luksusowy dom Z basenem | nowoczesna elegancja | duża działka 13 arów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość klasy premium, łącząca nowoczesny design z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!okazja! niższa cena Grunt budowlany z projektem budowlanym na 54 apartamenty w cenie! Luksusowa lokalizacja w pobliżu Karpacza! W Dolinie Pałaców i Ogrodów Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

93 280 zł1 696 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1696.

Szczegóły ogłoszenia

123,08 zł/m²13 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia, bolesławiec. Wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 13 m2 w ścisłym centrum miasta. Lokal doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł69,47 m² 10 796,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na piątym piętrze stylowej, odnowionej kamienicy z 1900 roku! Nasza rekomendacja: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł71,44 m² 13 857,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szukają Państwo przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną? Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie (71,44 m ) przy ul. Strońskiej. To unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,01 m² 9 213,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu uroczego, 3-pokojowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji przy ul. Kiepury w Centrum Zabobrza w Jeleniej Górze. To propozycja dla osób ceniących komfort oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w ścisłym Centrum Wrocławia- ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym- idealne na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny