dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

425 000 zł4 471 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta. Dojazd asfaltem, ostatni odcinek drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł168,60 m² 3 677,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pięknej bryle w Radwanicach, w powiecie polkowickim, w województwie dolnośląskim. Dom został wybudowany w 2007 roku, przy czym wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Twój nowy azyl w Złotnikach - wyjątkowy, 3-poziomowy dom z ogrodem (580 m ) Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni i spokoju. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł138,86 m² 7 914,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w nowowyremontowanej kamienicy 2 pietra mieszkanie po remoncie z balkonem 2 pokoje Dom ładna elewacja ,dach po remonci e,ocieplony ,z miejscem parkingowym na podórzu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł213,75 m² 3 602,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje unikatową ofertę sprzedaży przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 213 m wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 189 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestige Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z dużym potencjałem - spokojna lokalizacja, piękne otoczenie zieleni Oferujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż duży dom o powierzchni 440m2, który usytuowany jest w Świebodzicach, dzielnica Ciernie na działce o powierzchni 780 m2. Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57,90 m² 5 854,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł39,86 m² 16 307,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,7 m2 położone na drugim piętrze kameralnej kamienicy z końca XIX wieku w centrum Obornik Śląskich, w gminie Trzebnica, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomosci Mały Domek zapraszja do zapoznania się z oferta sprzedazy bardzo atrakcyjnego ,eleganckiego domu w bardzo dobrym standardzie Nieruchomośc nie wymag anakłądów finansowych Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48 m² 14 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem Cenisz przytulne wnętrza i znakomitą lokalizację-wszędzie blisko - to miejsce jest dla Ciebie! Dodatkowo z widokiem na tereny zielone - działki.

Szczegóły ogłoszenia

138 230 zł1 202 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica: miejscowość Jaźwiny, gmina Trzebnica, spokojna miejsce otoczone lasami, 9 km za Trzebnicą gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowa, bliskość terenów rekreacyjnych, stawów Milickich,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,20 m² 4 268 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy w centrum Żarowa - 49,20 m , parter, witryna, wejście z ulicy Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 49,20 m , położony na parterze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12,50 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Miejsca postojowe ul. Kwiatowa, lubin. Do sprzedaży 2 miejsca postojowe o powierzchni ok 12,5 m.kw zlokalizowana w Lubinie przy ulicy Kwiatowej, osiedle PLATINUM - obok bloku DORIAN. Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44,80 m² 6 808,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje zadbanego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze kamienicy w Sobieszowie. Powierzchnia mieszkalna wynosi 44,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie, ul. Kołłątaja 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Wrocławia, przy ul. Kołłątaja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 088 zł48,50 m² 15 775,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł30,74 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania usytuowanego w samym sercu Oławy! Prezentowane mieszkanie to kawalerka po generalnym remoncie. Zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Gajowice-Grabiszyn, ul. Gajowicka, mieszkanie 4 pokojowe pow. 75 m2 z komórką lokatorską. Cena: najmu 3300 zł (możliwa negocjacja) + opłaty 1100 zł w tym tytułem zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł518,60 m² 0,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości Miękinia. To niepowtarzalna okazja, by stać się właścicielem niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 26.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Lokal znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł52,60 m² 8 536,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Piaskowa Góra usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Poszukujesz wyjątkowego ,luksusowego domu z potęzną działką w ślicznych okolicznościach przyrody ? Ta oferta jest dla Ciebie.To wyjątkowo zaprojektowany dom parerowy o dużej przesrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 660 zł58,28 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 765 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Gruszków , w gminie Mysłakowice (woj. dolnośląskie, powiat karkonoski) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł66,44 m² 17 760,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż jasne mieszkanie 66,44m2 + 22,66m2 dodatkowego pomieszczenia z oddzielnym wejściem ( idealne na gabinet/pracownie/biuro) Łączna wielkość całej nieruchomości 89,1m2 + piwnica 7.95m2+.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W prochowicach pow. 10 ar Na sprzedaż działki budowlane w Prochowicach położone w sąsiedztwie lasu na nowo powstającym osiedlu. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł94 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94m2, nieruchomość położona jest na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł214 m² 2 757,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedsiębiorco, mamy do zaoferowania lokal w samym rynku w Nowej Rudzie, zapraszamy inwestorów do kontaktu. Polecamy lokal o powierzchni 214 metrów kwadratowych w samym rynku Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,51 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   W pełni umeblowane / blisko centrum / od zaraz Do wynajęcia przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,51.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 208 zł67,02 m² 10 432,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł143,36 m² 6 835,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:151 m²

Piękny, przestronny dom w Siechnicach czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Z siedmioma pokojami na 143 metrach kwadratowych, to idealne miejsce do życia. Budynek z 2011 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium, stworzonego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł645 m² 285,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane położone na Osiedlu Czarnym. Działki o powierzchniach: 1. 645m2 - cena: 184 000 zł 2. 564m2 - cena: 161 000 zł 3.