dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 419 ogłoszeń

660 000 zł28,65 m² 23 036,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klimatyczne studio z wydzieloną sypialnią w samym sercu Wrocławia, przy Jodłowej - adres, który łączy ciszę kameralnej uliczki z bliskością najważniejszych punktów Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem ofety jest lokal handlowo usługowy w Chrząstawie Małej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia urzytkowa 92 m Sala sprzedaży, niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł51,43 m² 23 332,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż, luksusowy apartament Z prywatną sauną I jacuzzi W doskonałej lokalizacji, z widokiem na szczyty górskie, szklarska poręba. Gotowiec inwestycyjny! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobra, będącej spokojnym i zielonym przedmieściem Bolesławca. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 3000 m | mpzp | Zabudowa jednorodzinna | Pełczyce przy granicy z Kobierzycami Cena: 1 497 000 zł Powierzchnia: 3000 m Cena za m : ok. 499 zł Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,46 m² 11 129,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Traugutta we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 700 m² 134,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 17 a, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zlokalizowana w zacisznej części Kaźmierzowa (gm. Polkowice). Grunt o regularnym kształcie, zadrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł170 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży przestronny dom położony w miejscowości Tomisław Gm. Osiecznica. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa domu wynosi około 170 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 999 zł137,95 m² 9 061,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Lokalizacja: inwestycja położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia jednocześnie łatwy dostęp do wszelkich udogodnień. W otoczeniu znajduje się niska.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Lubina, przy ul. Małomickiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajęcia pomieszczenie około 120 m2. w Trzebnicy. Lokal ten składa się z jednego dużego holu około 46 m 2.,oraz z czterech mniejszych pomieszczeń ,każde z tych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Ligota Rybińska Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w Ligocie Rybińskiej z przepięknym widokiem na okolice. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

142 440 zł1 187 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Krzeszowie. Dogodna lokalizacja na wypady w Karkonosze, góry Sowie, sudety jak i do naszych sąsiadów.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł9 700 m² 90,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z wz na 9 domów we wsi Brzezie 15minut od Trzebnicy. Pow. 9700m2, foremna Warunki zabudowy na 9 domów jednorodzinnych z zapleczem (max intensywność zabudowy 0,36; szer.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł59,60 m² 7 885,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach spokojnej, pełnej zieleni lokalizacji. W pobliżu znajdują się park, las, ścieżka zdrowia, baseny, place zabaw dla dzieci i dla psiaków. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Szymanowie przy ulicy Mostowej (lokalizacja oznaczona na mapie), w spokojnej okolicy, przy samej granicy z Wrocławiem. Powierzchnia działki do 1000m2. W raz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny, 6-pokojowy dom wolnostojący o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w malowniczych Kurowicach, gm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o budowie domu w spokojnej, malowniczej okolicy, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1754 m w Przejęsławiu to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 44,58 m2, sprzedam, 320976 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł99,60 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ścisłe Centrum, kilka kroków do Rynku, jednocześnie cicha i spokojna okolica parku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, na II piętrze. Czysta klatka schodowa, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł158 m² 10 886,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Warsztat + dom na Złotnikach na dużej działce. 6 pokoi zapewnia przestrzeń dla każdego członka rodziny. Dwa na dole, cztery na piętrze. Dozwolone: edukacja, b) handel detaliczny, c) kultura, d).

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,44 m² 16 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prestiżowy adres - 10 min spacerem od Rynku! Szukasz nowoczesnego mieszkania w sercu Wrocławia, które łączy wielkomiejski styl z ciszą i spokojem? To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,89 m² 6 264,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wspaniałe, jasne i przestronne mieszkanie położone na poddaszu kamienicy w bardzo atrakcyjnej części miasta Jawora. To mieszkanie to wyjątkowa okazja dla tych, którzy pragną urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł4 471 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna malownicza działka, położona na pograniczu Rusinowej i Podgórza, z rozległym widokiem na panoramę gór i miasta. Dojazd asfaltem, ostatni odcinek drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł168,60 m² 3 677,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pięknej bryle w Radwanicach, w powiecie polkowickim, w województwie dolnośląskim. Dom został wybudowany w 2007 roku, przy czym wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Twój nowy azyl w Złotnikach - wyjątkowy, 3-poziomowy dom z ogrodem (580 m ) Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni i spokoju. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł138,86 m² 7 914,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Polecamy Państwu nowe, komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w nowowyremontowanej kamienicy 2 pietra mieszkanie po remoncie z balkonem 2 pokoje Dom ładna elewacja ,dach po remonci e,ocieplony ,z miejscem parkingowym na podórzu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł213,75 m² 3 602,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje unikatową ofertę sprzedaży przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 213 m wraz z budynkiem gospodarczym o powierzchni 189 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestige Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom z dużym potencjałem - spokojna lokalizacja, piękne otoczenie zieleni Oferujemy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż duży dom o powierzchni 440m2, który usytuowany jest w Świebodzicach, dzielnica Ciernie na działce o powierzchni 780 m2. Dom posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57,90 m² 5 854,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł39,86 m² 16 307,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 89,7 m2 położone na drugim piętrze kameralnej kamienicy z końca XIX wieku w centrum Obornik Śląskich, w gminie Trzebnica, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomosci Mały Domek zapraszja do zapoznania się z oferta sprzedazy bardzo atrakcyjnego ,eleganckiego domu w bardzo dobrym standardzie Nieruchomośc nie wymag anakłądów finansowych Niskie.