dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 409 ogłoszeń

129 000 zł930 m² 138,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Rogoźnica na trasie Strzegom-Jawor, do Strzegomia tylko 7km, ładna okolica nowopowstałych domków jednorodzinnych. Łatwy i szybki wyjazd na trasę Śwdnica-Strzegom-Jawor,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko z nami! Nieruchomość z przynależnym miejscem parkingowym! Nie musisz się stresować czy będzie gdzie zaparkować:) Szukasz komfortowego miejsca blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom z zabudowaniami gospodarczymi Lokalizacja: dłużec Powierzchnia domu: około 300 m2 Powierzchnia działki: 5600 m2 plus 1300 m2 Pokoje: 8 największe zalety!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 65/1 o powierzchni 10.000,1m2 w obrębie Komorówko w gminie Trzebnica. Powierzchnia działki: 10.000,1m2 Numer działki: 65/1 Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł500 m² 7 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywna rezydencja z basenem i stawem na sprzedaż! Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję o powierzchni 500 m , usytuowaną na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 600 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W sercu natury szczepanów -blisko ślęży Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju. Gdzie powietrze pachnie naturą, a poranki zaczynają się ciszą zamiast hałasem.

Szczegóły ogłoszenia

192 500 zł2 162 m² 89,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Zawadzie(przysiółek Błotnik), gmina Syców. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2162 m , położoną w wiosce Zawada , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 000 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

***** kontakt agata mrożek   ***** budynek mieszkalno usługowy O pow. OK. 1000 M2, działka 1300 M2 Z miejscami parkingowymi W miejscowości brzezia łąka Polecam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł182,80 m² 10 886,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 182 m2, usytuowany w miejscowości Tyniec Mały, na działce o powierzchni 498 m2 Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 197 zł97,48 m² 12 178,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

168 500 zł1 685 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży oferujemy Państwu działki budowlane usytuowane w miejscowości Chwaliszów, w Gminie Stare Bogaczowice. W sprzedaży obecnie posiadamy dwie sąsiednie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,23 m² 13 460,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

| szczegóły dotyczące lokalu: - powierzchnia 28.23 mkw. - lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju - balkon o powierzchni 3,73 mkw. - wyposażenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł92,20 m² 13 221,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192 m² 5 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 149 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Jaczowie przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu z pięknym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł153,30 m² 8 480,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Nowoczesny dom dla Rodziny! 154 m2 w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Wrocławskich zaprojektowany dla osób, które oczekują więcej niż standard: - funkcjonalny układ: nawet 4 sypialnie + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł113,72 m² 6 375,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 113,72mkw Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Planowane przekazanie kluczy wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Mieszkanie 2 -pokojowe położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Cynamonowej. Nowe, bardzo ładnie urządzone, w pełni wyposażone i umeblowane. Słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Apartament z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 31 m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, 71,62 m2, parter, centrum jeleniej góry Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia! Apartamentowca Justin Center, w samym sercu rynku. Idealny pod inwestycję: ten apartament to doskonała propozycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 nowo wydzielone działki budowlane (budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe), położone na obrzeżach Wołowa, w spokojnej miejscowości wiejskiej, w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł171,50 m² 4 361,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży lokalu użytkowego mieszczącego się na parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Oferowana nieruchomość to lokal użytkowy aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł161 m² 5 527,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Oferuję do sprzedaży pięknie położony dom wolnostojący w trakcie budowy w miejscowości Grzmiąca - gmina Głuszyca. Nieruchomość posadowiona jest na widokowej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże trzypokojowe i dwustronne 92 m2 mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. W mieszkaniu wymienione są piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz okna na plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł146,78 m² 2 316,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 146,78 m2. Parter nieruchomości zawiera: garaż o kubaturze 453 m3, biuro, zaplecze socjalne i komunikację wewnętrzną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł48,15 m² 3 842,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: i Powierzchnia: 48,66 m2 największe zalety! Bardzo dobry dojazd - w centrum Jawora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego. Prezentujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,32 m² 4 956,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe słoneczne mieszkanie w Szczawnie Zdroju otwarta kuchnia 2 sypialnie łazienka z wc przedpokój Instalacje wymienione, co gazowe, do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna i duża działka budowlana w miejscowości ręków, gmina Sobótka. Działka nr 293/2 o pow. 3605 mkw, kształt : zbliżony do prostokąta, wymiary 44m x 80m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł72 m² 9 444,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku 2% pcc! Na sprzedaż piękne mieszkanie z widokiem na zieleń na malowniczym osiedlu. Stworzone przez architekta Przestronny salon z aneksem kuchennym 2 łazienki! 2 sypialnie Garderoba.