dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,41 m z tarasem. Dodatkowym atutem budynku jest wewnętrzne patio, które wprowadza przyjemną atmosferę do wspólnych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wylacznosc tylko W biurze nieruchomosci optima Na sprzedaz malownicza plaska i sloneczna dzialka budowlana polozona w urokliwej miejscowosci Miszkowice w bezposrednim sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł250 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa dużo dużo niższa cena! zapraszamy! tylko U nas! budynek mieszkalny na sprzedaż O powierzchni około 250 M2, budynek wymaga remontu! zgorzelec ul. Lubańska! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w kameralnej inwestycji o niskiej zabudowie (parter + 1 piętro). - siechnice Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł94 m² 7 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:604 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, na sprzedaż, bolesławiec. Wgn Nieruchomości prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2023 roku, zlokalizowanym w miejscowości Kuklice (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część gospodarcza, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - 393,43 m , Rondo Verona, wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł69,68 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł12 815 m² 585,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala przemysłowa # pow. 12 815 m2 # działka pow. 14 370 m2 # Bielawa # całkowita pow. hali to 12 815 m2 parter obiektu to duża hala o pow. 4 000 m2 i rząd mniejszych pomieszczeń biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jest teren podzielony na działki budowlane o numerach 79/3 oraz 79/5 o łącznej powierzchni 3075 m2, w miejscowości Turów gmina Żórawina. Teren jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 795 000 zł21 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę inwestycyjną w Podgórzynie z Widokiem na zalew Sosnówka. Sprawdź realację na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 530 zł54,10 m² 11 543,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 zł500 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa Hala magazynowa pow. 500 m2 hala dostępna od 1 września Możliwość wynajęcia hali również o powierzchni 1000m2 Hala położona przy głównej drodze. Bardzo dobry dojazd do aow oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł51 800 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękny widok na pasmo Karkonoszy Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w malowniczym Komarnie (gmina Janowice Wielkie). Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Tylko U nas! Urokliwy dom w Sobótce u podnóża góry Ślęża Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220m z garażem i piwnicą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia dwóch miejsc pod postawienie automatu vendingowego w holu dworca pkp w Środzie Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo - usługowy lub gastronomiczny W centrum kamieńca wrocławskiego. Działka O powierzchni 399 mkw. Lokal O powierzchni 88.21 mkw. Gorąco polecam lokal usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę gruntu położoną w Gryfowie Śląskim, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 30 Jelenia Góra - Zgorzelec. Działka ma powierzchnię 1,3707 ha i w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,72 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,72m zlokalizowane w Kiełczowie, tuż obok Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł140 m² 8 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczym Karłowie, tuż u podnóża Szczelińca Wielkiego. Idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję - wynajem krótkoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kategoria: dom parterowy z 2016r. Pokoje: 4 Powierzchnia użytkowa: 138,6 m 2 Powierzchnia działki: 1200m 2 Lokalizacja: tomaszów Bolesławiecki największe zalety! Budynek parterowy Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł960 m² 6 770,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy wysokiej klasy halę produkcyjną i magazynową położoną poza granicami miasta, w spokojnej okolicy Kamieńca Wrocławskiego w Gajkowie. Ta nowoczesna nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł822 m² 181,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży piękną, widokową działkę budowlaną w Wałbrzychu w dzielnicy Poniatów. -powierzchnia 822m2 -przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową -dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

##### kontakt agata mrożek   ##### lokalizacja krzyki ul. Konduktorska budynek z 2016r, 2 pokoje, aneks kuchenny szanowni państwo biuro pobiera wynagrodzenie od najemcy. Polecam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 950 zł194,16 m² 3 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu dom w stanie surowym z dachem, bez okien we wsi Budzów- kolonia (kolonia wsi Budzów, w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompleksowo wyposażona kawalerka przy ul. Gajowej 66 we Wrocławiu, blisko ścisłego centrum miasta. -Nieruchomość- kawalerka o powierzchni 15 m . Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł800 m² 361,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m , położona w urokliwej miejscowości Oborniki Śląskie, zaledwie kilka kroków od wzgórz Trzebnickich. Spokojna okolica, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł370 m² 1 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

539 993 zł4 993 m² 108,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną 4993 m2,w miejscowości Wawrzeńczyce,1 km od Mietkowa.(dolnośląskie) Działka płaska,z przepięknym widokiem. Możliwość podziału na mniejsze. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Nowo powstająca inwestycja, kilka kilometrów od Wrocławia Deweloperskie bliźniaki, na starannie zaplanowanym osiedlu z prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

959 855 zł14 767 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 14767 m2 położonej w malowniczej miejscowości Giebułtów, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,70 m² 8 784,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 0,6 ha (6000 m ), usytuowana w uzdrowiskowej części Świeradowa-Zdroju, u podnóża Sępiej Góry, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,63 m² 9 330,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne (połud.-wschód, północny-zachód), w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na zadbane zielone podwórko (po rewitalizacji) i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł126 m² 7 817,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy | 126,5 m | garaż | ogród | Miłoszyce pod Wrocławiem Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,5 m , położony.