dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

799 653 zł48,64 m² 16 440,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 200 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, zagrodowej lub usług turystycznych. Atuty: powierzchnia 5 200m2 wymiary: szerokość 50m; długość 100m bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 613 m² 371,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka blisko lasu, z mediami przy granicy, z mpzp pod zabudowę jednorodzinną w Wilkszynie, przy ul. Wiśniowej, gm. Miękinia. Nieruchomość Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko U nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja zagroda.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu w idealnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych w Cieplicach. Dom typu "kostka" wybudowany w 1969roku posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł220 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny położony w Gościszowie, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - dom posiada powierzchnię około 220 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł146,58 m² 10 233,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom parterowy położony na działce o powierzchni 1 243m położonej w Jordanowie Śląskim. Lokalizacja: jordanów Śląski to spokojna, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42 m² 13 785,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla siebie jak I inwestycyjnie na wynajem-warto! Barbara Kwiatkowska   Licencja nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż Lokalizacja: bolesławiec, powstańców Warszawy Pokoje: 2 Piętro: parter Powierzchnia: 35,83m2 największe zalety! Poszukiwana lokalizacja Nowe budownictwo 2- pokoje Duży balkon Parter Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku, blisko centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 68 m 2 składająca się z: - 3 pokoi, -kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,43 m² 10 605,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Aby obejrzeć nieruchomość i okolicę kliknij w ikonę video. Sprzedam piękny 2 pokojowy apartament o pow. 42,43m2 znajdujący się w kompleksie siedmiu budynków Czarna Góra Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł75,80 m² 11 513,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł209,30 m² 5 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony na 20-arowej działce to idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i spokój. Rok budowy 2008. Na powierzchnię domu 209,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

44 900 zł2 221,37 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Nowa niższa cena! Do wynajęcia nowoczesny kompleks hali produkcyjno-magazynowej z biurami o łącznej powierzchni 2221 m2. Obiekt jest położony przy drodze dk2 na trasie Jelenie Góra -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,48 m² 19 826,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Julia Andrulewicz Nr Licencji pfrn 28332 tel.   Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł56,20 m² 3 362,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny do kapitalnego remontu położony w Jeleniej Górze dzielnica Sobieszów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,10 m2 o nietypowym układzie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1262 m w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji Szytkowice ul. Szczęśliwa. Najważniejsze atuty: powierzchnia: 1262 m mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2 000 m - Nowy Gierałtów, dolnośląskie Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni ok. 2 000 m , zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł43,15 m² 3 360,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na jednej z ładniejszych , cichych uliczek dolnego Podgórza, na wysokim parterze niedużej, wyremontowanej kamieniczki. Dwa pokoje, do których wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł3 600 m² 471,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częściowo zabudowany grunt inwestycyjny z obiektem usługowo-biurowym - tylko 8 minut od Bielan Wrocławskich (teren objęty mpzp - 1u, budynek po termomodernizacji, możliwość rozbudowy, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł84 013 m² 6,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny w Mirsku Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zlokalizowaną w małej miejscowości - Mirsk. Miejsce gdzie panuje upragniona cisza i spokój i to zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Przestronny, gotowy do zamieszkania dom położony w Rogowie Sobóckim przy ul. Wrocławskiej, w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych. Lokalizacja idealna dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze secesyjnej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kamienica jest po termomodernizacji: dachu, elewacji i po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament położony w Legnicy na osiedlu Bielany przy ul. Bielańskiej. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2022 roku, wyposażonym w windę, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²100 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 100m2 w ścisłym Centrum pod wynajem. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 zlokalizowany w eleganckiej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,60 m² 6 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,60m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Bielawie, w niedalekim sąsiedztwie jeziora. Lokal składa się z : - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Strzyżowcu 7 km od Jeleniej Góry!cena 139000 złotych! Oferuję Państwu grunt budowlany w miejscowości Strzyżowiec gmina Wleń. Działka z w mpzp gminy Wleń jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa lokalizacja | kępa mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mieszczańskiej, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł22,77 m² 11 023,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w nowoczesnym kompleksie apartamentowym Osiedle Skalne w Karpaczu, ul. Władysława Orkana Oferowany apartament z widokiem na góry o powierzchni 22,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł107 m² 7 289,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem możliwość podziału na dwa niezależne lokale Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 76 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 765 zł63,87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł3 300 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy trasie Wrocław Warszawa Sprzedaż działki inwestycyjno-usługowej w pobliżu innych firm pow 3300 m2 dojazd drogą asfaltową, w uzbrojeniu prąd, gaz, woda,kanalizacja mpzp zezwala na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowy lokal przy samym wyciągu Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w inwestycji lola - jedynym budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy wyciągu Ski Arena Szrenica. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

714 990 zł71,62 m² 9 983,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nietuzinkowe, zadbane, bezczynszowe i bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w miejscowości Mędłów, zaledwie około 15 km od wrocławskiego Rynku. Mędłów to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł34,90 m² 8 309,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna kawalerka po remoncie o powierzchni 34,90m2 usytuowana na I piętrze w budynku z cegły przy ulicy Westerplatte. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości "mały Domek" prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej Szklarskiej Porębie. Apartament położony jest na parterze jednego.