dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Trasa legnica/gniewomirowice Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną o pow. 13,40 a, w kształcie prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł915 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Jedlinie Zdrój, obręb glinica. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł171 m² 5 257,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu malowniczej Sosnówki (gm. Podgórzyn), przy głównej trasie prowadzącej w stronę Karpacza i Szklarskiej Poręby. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

659 800 zł44,02 m² 14 988,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dostępne są także inne metraże Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02 m , zlokalizowane na I piętrze w nowym budynku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od kwietnia. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54 m.kw., rozkładowe, dwustronne położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie nowe, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł58,90 m² 3 887,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! okazja Śliczne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie, położone na paterze budynku, w pobliżu centrum, terenów spacerowych i zalewu. Mieszkanie o pow.58,90 m2 2 pokoje, alkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł38,51 m² 3 090,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta na wyłączność tylko U nas Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Walim. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na wynajem 2 mieszkania- jedna cena! Lokalizacja: centrum miasta, kamienica, czysta klatka schodowa, wejście na domofon. Blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej uzbrojonej w Grzybianach zaledwie 10 minut od Legnicy. Szczegóły nieruchomości: typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 500 zł1 200 m² 957,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Polecam Państwu na sprzedaż zespół młyński z końca XIX wieku położony w miejscowości Pawłów Trzebnicki w powiecie trzebnickim. Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości panorama oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1043 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasów oraz z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość - działkę budowlaną o powierzchni 2626 m , położoną w urokliwej wsi Marianówka. Ta lokalizacja oferuje niepowtarzalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł203 m² 6 256,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Siedlęcinie (gm. Jeżów Sudecki), zaledwie kilka minut od Jeleniej Góry, bez remontów, bez ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł56 m² 2 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanie 3 pokojowe mieszkanie, stanowiące praktycznie pół domu, położone w Ręczynie. Wsi oddalonej o 16 km od Zgorzelca i 15 od Bogatyni. Lokal położony jest na parterze i piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62 m² 10 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację klimatycznego , dwupokojowego mieszkania, położonego przy al. gen. J. Hallera. Ze względu na lokalizację nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

189 999 zł6,50 m² 29 230,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witrynowy lokal z dostępem do wody przy ul. Psie Budy. Przyjdź, zapoznaj się z lokalem i złóż ofertę. Salka oraz wc i pawlacz, duża wysokość około 4m, co pozwala na dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy apartament w prestiżowym budynku z konsjerżem, nad Odrą. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , usytuowane na 3. piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokoje 31 m2 + pokój poddasze 11m2 Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m (+ 11m pokoj na poddaszu). Bez czynszu, tylko media(woda, prąd, śmierci, butla na gaz) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji - okazja! Na sprzedaż oferuję przytulne, funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 52 m , położone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł74 m² 3 337,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Pieszycach o powierzchni ok 74 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z: - dwóch dużych pokoi, które można podzielić na mniejsze - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł124,50 m² 7 550,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w sercu Jeleniej Góry o powierzchni 46 m , zaledwie kilka kroków od urokliwej starówki. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka z dużym tarasem 25m2 oraz klimatyzacją blisko centrum lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny W centrum cieplic Prezentujemy Państwu Do wynajęcia lokal gastronomiczny lub usługowy znajdujący się w podpiwniczeniu nowej dwupiętrowej kamienicy w centrum Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 080 zł68,35 m² 11 793,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego z antresolą w stanie deweloperskim położonego na 3 piętrze nowego budynku mieszkalnego. Apartament A.3.3 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m przy ul. Łokietka w Legnicy. Świetna lokalizacja - w bliskiej odległości od centrum miasta, co zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,56 m² 6 295,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Gwarków w Lubinie Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 66,56 m2 ( 60,73 + piwnica 5,83) znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł64,55 m² 14 546,86 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł79,66 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, stanowiącą gotową i stabilną inwestycję kapitału. Mieszkanie zostało funkcjonalnie przearanżowane: - 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł61,40 m² 21 156,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu jeden z najbardziej reprezentacyjnych apartamentów dostępnych w sprzedaży w Szklarskiej Porębie. Lokal usytuowany jest na ostatnim, czyli 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 999 zł212,49 m² 9 722,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z pięknie utrzymanym ogrodem! Nieruchomość posiada słoneczny salon z wyjściem na taras, wyodrębnioną jadalnię z widokiem na ogród, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia? To dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym poddaszem spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł59 m² 12 525,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna W gross nieruchomości narożny taras Z widokiem na zieleń budynek Z 2011r. Zielona okolica - przy parku i lesie ścieżki rowerowe I spacerowe W okolicy niska.