dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górniczym. Mieszkanie o powierzchni 45m 2 składa się z -salon z kuchnią -sypialnia -łazienka z wc -przedpokój -dodatkowo piwnica 7m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł20 941 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:20 941 m²

Na sprzedaż wyjątkowa architektoniczna perełka! Neoklasyczny pałac z 1840 roku - rodziny dom von Kramstów! Nieruchomość mieści się w Ciechowie, w powiecie średzkim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł218 m² 6 417,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Złotnikach, na działce o pow. 308mkw. Dom ma cztery kondygnacje: 1. Przyziemie gdzie znajduje sie garaż, kotłownia, spiżarnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 780 zł46,71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,71 m , położone na parterze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 832 m² 88,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bądzów, gmina Jerzmanowa, działka budowlana 28,32 ar, sprzedaż, 250 000 zł. Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

544 990 zł47,50 m² 11 473,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty Kamil Morka tel.   Funkcjonalna, cicha i bardzo dobrze położona kawalerka o powierzchni 23,5 m, usytuowana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł6 500 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Poszukujesz działki z pięknym widokiem z dala od miejskiego zgiełku? Zapoznaj się z naszą ofertą wyjątkowej działki w Jaskulinie -gmina Dobromierz. Oferuję na sprzedaż pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek przy drodze krajowej pod mpzp, położonych w Mieroszowie przy ulicy Wałbrzyskiej. W planie miejscowym działki oznaczone jako up,ks - lokalizacji obiektów służących prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Chocianów, dom, sprzedaż, cena 450 000 zł. Do sprzedania, dom parterowy z poddaszem użytkowym w korzystnej lokalizacji, usytuowany na ok. 11,47 arowej działce w Chocianowcu, woj.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 153 m² 650,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

M&b Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż działkę w Karpaczu z widokiem na góry. Działka o powierzchni 1153m2, płaska, położona w okolicy ścisłego centrum Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 044 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane U stóp świeradowa zdroju- krobica doskonała inwestycja - bardzo dobra lokalizacja Atrakcyjnie położona nieruchomość z przepięknym widokiem na Góry Izerskie. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:761 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu w pełni wyposażony pensjonat w Szklarskiej Porębie. Budynek o powierzchni użytkowej 256,90 m2, zlokalizowany jest na działce 761 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 127 zł55,39 m² 11 990,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł1 239 m² 251,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane we wsi Wojtkowice w gminie Kąty Wrocławskie. Cena za metr kwadratowy to 260 zł. Nr działek oferowanych na sprzedaż: 213 - pow. 990 mkw. 214 - pow. 1000 mkw. 215 -.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł59,64 m² 7 997,99 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! Biuro Nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II przy ul. Moniuszki, lokalizacja która w zasięgu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 636 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Księgnicach k. Miękini - łącznie ponad 5600 m Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Księgnice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jgjp-2406 Sudecka. Parter. Miasto na wyciągnięcie ręki i pomysł na życie, który w końcu ma sens. Wyobraź sobie poranek: kawa w salonie, szybki spacer do parku, a potem kilka.

Szczegóły ogłoszenia

64,10 zł/m²39 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz idealnej przestrzeni na biuro lub działalność usługową? Oferujemy jasne, przestronne pomieszczenia biurowo-usługowe w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: smolec, ul. Chłopska 5 , 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 527 m² 117,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona 2,5 km od Dobromierza o powierzchni 1527 m 2 zabudowana stodołą. Cena 210 000 zł W drodze media prąd i woda. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Piechowicach tuż przed Szklarską Porębą. Działka o powierzchni 5ooo m2 z widokiem na kotlinę Jeleniogórską i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 924 zł2 249 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi ok. 5km od północno wschodnich granic Wrocławia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: emilian Janusz   oferta nieaktualna Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 50 m2, na ul. Maślickiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł64,11 m² 5 911,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż mieszkania w nowym budynku dwulokalowym, położone we wsi Poniatowice , około 10 km od Oleśnicy - trasa na Warszawę. W okolicy zjazd na S8 z wygodnym dojazdem do Wrocławia (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł137,55 m² 4 209,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 137,55 m2, położony na działce o powierzchni około 570 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Cena: 579.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 121 m² 110,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: atrakcyjna wieś Wierzbna- na trasie Świdnica-Żarów; dojazd do miasta zajmie kilka minut, świetny dojazd także do Wrocławia i Wałbrzycha(łącznik). Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

895 186 zł54 m² 16 577,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   *** śródmieście*** Dla kogo? - dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Przedstawiam do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 470 m . W budynku znajduje się przestronne mieszkanie o pow. ok. 98 m usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,96 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż jest 3-pokojowe mieszkanie na ulicy Andrzeja Potebni, boczna ulicy Dembowskiego, na wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie do remontu, z olbrzymim potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł3 500 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:70

 

Powierzchnia działki:283 168 m²

| na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem standard premium w Goczałkowie Szukasz miejsca, które łączy klimat stylowej kamienicy z nowoczesnym, bezkompromisowym wykończeniem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

967 500 zł15 000 m² 64,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Agent: emilian Janusz Tel:   Działka na peryferiach Ramiszowa k/wrocławia, w gminie Długołęka. Przeznaczenie działki w szp: mn1 Przeznaczenie działki w mpzp: rp2 Klasyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²169,41 m² 3 049 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię nieruchomości składają się 3 hale. Hala 1 o powierzchni 58,56 m2 z dużą bramą wjazdową i drzwiami technicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 209 m² 206,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,09 ara, która układa się w kształcie prostokąta. W cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Kawalerka | 30 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Zakładowa Numer oferty w biurze: 6861/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamiana M2, o powierzchni 33m2 zlokalizowana na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa sie z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni -ustawnej, kwadratowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu grunt o całkowitej powierzchni 0,9583 ha położony w Jordanowie Śląskim. Składa się z 7 działek o powierzchniach: dz. 521/5 - 1455 m dz. 521/6 - 1188.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz gotowego biura w topowej lokalizacji, bez ukrytych kosztów i bez tracenia czasu na organizację przestrzeni? Ta oferta jest dla Ciebie. Opiekun oferty: paweł Grzesik telefon   Do.