dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 397 ogłoszeń

770 000 zł127 m² 6 062,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Deweloperskie, bez prowizji, bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej, garaż, ogród, taras, miejsce postojowe. Planowana data oddania do użytku 30.05.2026 BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 985 000 zł266 m² 7 462,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:957 m²

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania funkcjonalny budynek usługowy z częścią mieszkalną o pow. 266m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 525 zł39,35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 11 mieszkań w stanie deweloperskim o metrażach od 39m2 do 71m2 z ogródkami, tarasami i balkonami, zlokalizowane w Radwanicach, 9km od centrum Wrocławia. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy lokal mieszkalny w nowym budownictwie w Boguszowie Gorcach przy ulicy Słowackiego. Lokal o powierzchni 39m2 plus balkon położony jest na parterze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł14 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 1,4 h w Świebodzicach. Szerokie możliwości zarówno dla deweloperów jak i indywidualnych inwestorów. Działka dobrze skomunikowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł114 m² 10 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Inteligentny dom w sercu Sosnówki - luksus, technologia i widok na góry! Solida Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom położony w malowniczej Sosnówce (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 647 m² 3 035,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 730 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy-biurowy | 1 647 m | działka 5 730 m | 7 km od Wrocławia Cena: 5 000 000 zł netto Powierzchnia budynku: 1 647,05 m Powierzchnia działki: 5 730.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł21 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Malownicza działka Z naturalnym strumykiem 1600 m | Wojcieszyce Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1600 m , położona w urokliwej miejscowości Wojcieszyce.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł45,32 m² 3 530,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie do remontu potencjał inwestycyjny (flip) | Legnica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 45,32 m (zgodnie z kw), położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 618 840 zł79,60 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji Bernardyńska 4 | wysoki standard | loggia | centrum miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,70 m² 10 685,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Karpaczu świetna lokalizacja, ogródek - gotowa inwestycja umowa na wyłączność tylko W naszym biurze Na sprzedaż oferujemy zadbane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka w II linii zabudowy. Nieruchomość oznaczona w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł98,50 m² 6 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W kameralnej części Jaworzyny Śląskiej powstaje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Powierzchnia domu to 98,50m2 rozmieszczona na dwóch kondygnacjach: parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł65 m² 15 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 łazienki (6,5m2, dodatkowe wc 2m2) oraz kuchnia. pokoje posiadają balkon 3,5m2/loggia 4,7m2. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, zl Lokal znajduje się na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł32,66 m² 15 615,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do wynajęcia mała hala z biurem w Warmątowicach Sienkiewiczowskich. Nadaje się na warsztat, magazyn. Powierzchnia działki 3,3 ara, dobrze skomunikowana, blisko Legnicy oraz autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, wynajmę lokal, 80m2, 2800zł. Oferujemy Państwu lokal na wynajem w Głogowie, przy ulicy Obrońców Pokoju o powierzchni 80m2. Lokal znajduję się na parterze budynku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł141 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczek położony na 5 arowej działce - Bardzo dobra lokalizacja - 5min do Polanicy Zdrój - Szybki dojazd z drogi nr 8 1,5h z Wrocławia - Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł106,82 m² 6 450,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 106,82 m , położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy z 2010 roku w Ruszowicach. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa atrakcyjna cena! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w zielonej części Świdnicy - 64,78 m . Cena: 498 900 zł (do negocjacji) Czynsz: 630 zł.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł25 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

3 367 500 zł7 500 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Legnica, działka, grunt, sprzedaż. Powierzchnia 7500 m2. Lokalizacja I powierzchnia działki idealna na dealerski salon samochodowy Z serwisem. Grunt zlokalizowany na terenie największego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,32 m2 z ogrodem 21,56 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł212 m² 7 405,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Nieruchomości Dudek prezentują wyjątkowy dom - skrajny segment zabudowy szeregowej w Cieplicach. Atrakcyjny, położony dom o powierzchni użytkowej 176 m2, usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na wzniesieniu - idealna lokalizacja dla domu z widokiem! Lokalizacja: marciszów, powiat kamiennogórski, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 5924 m 2 Warunki zabudowy: dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł64,73 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Słoneczne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie Z osobną kuchnią. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Cena: 819 999 zł do negocjacji otoczenie nieruchomości Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł12 267 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 1464 Do sprzedania cała góra, malownicza, widokowa działka o powierzchni 12267m2. Działka (niegdyś przyhotelowy park) uzbrojona w wodę, prąd, gaz, kanalizację. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 190 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana, w pełni uzbrojona, w otoczeniu lasów z prywatną plażą nad prywatnym stawem! Wystawiamy fakturę vat. Działka budowlana nr 203 + udział w działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł999 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Strzelce, gm. Dobroszyce (blisko Wrocławia) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Strzelce, w gminie Dobroszyce, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz ładnej, widokowej działki z widokiem na Karkonosze, rudawy Janowickie - zapraszam. Promocja! Cena 435.000, - Proponuję Państwu działkę budowlaną zabudowaną małym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,29 m² 13 367,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia tuż przy Rynku! Atuty mieszkania: gotowe do wprowadzenia klimatyzacja oraz rolety przyciemniające wymienione instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł62 m² 28 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w niesamowitej przestrzeni lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim standardzie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupokojowy o powierzchni 62,30 m2 z prywatnym tarasem.