dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Gajkowie, gmina Czernica! Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 998 zł90 m² 7 758,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Środkowa sztuka/5 pokoi/do odbioru!/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

761 000 zł1 347 m² 564,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / działka budowlana 1346 M2 / media W drodze / okolica parku /idealna komunikacja Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 43 x 32 m, położona na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł51 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa cena, okazja! Klucze w biurze. Polecam do zakupu komfortowe mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 50,73m2 na wrocławskim Sępolnie przy ul. Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana przy ul. Jaworskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone w elektryczną kuchenkę, piekarnik, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

29,03 zł/m²310 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży, ładny nowy 2-poziomowy lokal o powierzchni 310m2 w centrum Cieplic Śl. Nieruchomość składa się: na parterze z przestronnej sali dla obsługi klienta wraz z zapleczem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł64 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gądów, ul. Bystrzycka (w niedalekiej odległości od ch Magnolia Park i dh Astra). Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe (64 m2 + balkon 8,5m2), usytuowane na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, w zielonej, spokojnej okolicy, możliwość wypoczynku we wspólnym ogródku przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

235 000 zł35 m² 6 676,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat [podaj rok budowy, jeśli znasz]. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białołęka

Białołęka,dolnośląskie

399 000 zł120 m² 3 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży parterowe domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w miejscowości Białołęka, powiat głogowski, gmina Pęcław. Powierzchnia domu: 119,75 m2. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 823,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Gotowe już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł36 m² 13 659,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania z balkonem i oddzielną kuchnią w centrum Wrocławia. Top lokalizacja: ul. Grunwaldzka, wrocław Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy na Myślicach. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie., idealny dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 046 432 zł75 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 75,11m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

919 000 zł147 m² 6 263,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 146,73m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1133m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 666,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Wrocław, obok Tarasów Grabiszyńskich ***kupujący nie płaci prowizji*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry. Mam do zaoferowania piękny, nowoczesny i umeblowany apartament do wynajęcia, gotowy do zamieszkania , w dogodnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miłków

Miłków,dolnośląskie

220 000 zł1 467 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie położonej działki budowlanej w Miłkowie. Okolica charakteryzuje się spokojem, a jednocześnie bliskością do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

224 000 zł42 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie ok. 42 m na Nowym Mieście z piwnicą, z możliwoscia użytkowania ogrodu z pięknymi licznymi nasadzeniami po załatwieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł28 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Komfortowa kawalerka w sercu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ulicy Powstańców Śląskich to wyjątkowa lokalizacja, która łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 znajduje się na otoczonym terenami zielonymi osiedlu przy ul. Inflanckiej, na 6 z 10 pięter bloku. Składa się ono z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

3 850 zł39 m² 98,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.03.2025 r. lub po uzgodnieniu od zaraz. Lokalizacja: wrocław ulica Braniborska - Wrocław Słoneczne mieszkanie idealne dla pary lub singla/singielki. - bardzo dobra lokalizacja - Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Czy marzysz o życiu w sercu Wrocławia, w miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Oto mieszkanie na ul. Stawowej, które pozwoli Ci poczuć puls tego wyjątkowego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Syców,dolnośląskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42 m2, parter, blisko centrum miasta. Syców, ul. Waryńskiego. Oferowana nieruchomość to mieszkanie do remontu położone w budynku wielorodzinnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze 4 -piętrowego budynku w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie się składa z : salonu , widnej kuchni , mniejszego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł62 m² 2 578,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie , jasne, ,dwustronne z pięknymi widokami z okien. Polecam dla osób które szukają kontaktu z przyrodą lub pod inwestycje krótko/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 200,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Pierwszy dom W cenie promocyjnej! pompa ciepła ogrzewanie podłogowe! duże działki około 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł24 m² 3 091,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie położone na poddaszu, w kamienicy po termomodernizacji oraz remoncie dachu. Lokalizacja gwarantuje sprawne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

900 522 zł61 m² 14 850,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń 0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł57 m² 13 993 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie w sercu Wrocławia Bliskość komunikacji miejskiej Taras 7mkw Pełen rozkład, dwustronne Miejsce postojowe w garażu podziemnym Lokalizacja - Ścisłe centrum Wrocławia, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Legnica,dolnośląskie

435 000 zł79 m² 5 506,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 79 m2 na drugim piętrze czteropiętrowego bloku os. Piekary A w Legnicy. Mieszkanie obecnie funkcjonuje jako trzypokojowe, została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

4 000 zł85 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dostępny 1 marca budynek wynajmowany wraz Z całym wyposażeniem! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

602 000 zł43 m² 14 065 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem oraz ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy. Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym 21,8 m2 - Sypialnia 12,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

335 000 zł57 m² 5 877 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na Podzamczu Salon z wyjściem na duży balkon Sypialnia Kuchnia z oknem w zabudowie Łazienka z wc Przedpokój Mieszkanie w budynku 3-piętrowym kilkurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku z windą. Mieszkanie składa się z:.