dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka 30 m z balkonem ul. Reja, okolice Placu Grunwaldzkiego Mam do wynajęcia jasną, odremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 898 000 zł285 m² 6 664,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jeśli chcesz poznać lepiej ten dom- zapraszam na prezentację. Na sprzedaż oferujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom w starszej, kameralnej części Tyńca Małego z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

190 000 zł160 m² 1 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/okazja/top/ogród/parkingx4. Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 4-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

370 000 zł3 684 m² 100,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka usługowa o pow. 36,84ara zlokalizowana w części przemysłowej Lubina - w okolicach salonu samochodowego "toyota". Działka częściowo utwardzona - ok 10 arów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sulistrowice

Sulistrowice,dolnośląskie

382 500 zł1 500 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sulistrowice, gmina sobótka, działka budowlana 1500 M2 Ogłoszenie dotyczy działki nr 269/2 oznaczonej na zdjęciu. Działka jest uzbrojona w media. Woda, prąd. Działka sąsiednia nr 269/3 również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

5 999 zł131 m² 45,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wilczyce | Nowy bliźniak | Garaż w bryle! |. Pierwszy najem! Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 131,45 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

308 943 zł32 m² 9 529,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena netto za apartament 308943 zł , cena brutto 380000 zł. Proponuję do sprzedania dwu pokojowy apartament o powierzchni 32,42 m2 lokal położony jest na II piętrze nowego budynku. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Krzyków

Krzyków,dolnośląskie

1 270 000 zł12 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną w miejscowości Krzyków, gmina Czernica. Media: woda, prąd, gaz. Dojazd drogą asfaltową. Oferta godna polecenia. W ramach usługi pośrednictwa, dla naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radomierz

Radomierz,dolnośląskie

950 000 zł13 454 m² 70,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3 dzialki polaczone w jedna 2 utwardzone dojazdy z glownej drogi. Jelenia Góra Okolice dolnoslaskie Polska Dzialka budowlana, 13 454 m2 dzialka/grunt sprzedam Dzialka budowlana Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł46 m² 11 398,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/wrocław/2pok./piwnica/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Wałbrzychu (piaskowa Góra). Możliwość zakupu przez cudzoziemców. 10 piętro, balkon, piwnica, powierzchnia 29m2 , składające się z: - 2 pokoi, - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! atrakcyjny apartament W atrakcyjnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 125 m2 apartamentu, w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu przy al. Hallera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną windą, na Krzyki-Jagodno. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam bardzo ładne, przestronne 2-pokojowe, 50 mkw mieszkanie, położone na 2 piętrze 10 piętrowego budynku na wrocławskim Nowym Dworze Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

4 950 zł120 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english, please call or leave an inquiry. Możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! opis: pierwszy najem! Do wynajęcia przestronne i komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł41 m² 12 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł212 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom (bliźniak), w Leśnicy przy ul. Prężyckiej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

159 000 zł1 194 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Diamentowa

Czernica,dolnośląskie

175 350 zł1 000 m² 175,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 działek budowlanych w Czernicy - idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Oferujemy działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 8 mn/u, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł37 m² 13 548,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Inwestycja w Przyszłość - Idealne Mieszkanie pod Wynajem dla Studentów Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,83 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Rynek

Polkowice,dolnośląskie

51,11 zł/m²45 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w samym centrum Polkowic przy Rynku. Powierzchnia 45 m2. Lokalizacja na parterze z wejściem z poziomu "0"- lokal narożny przy samym wejściu do Rynku. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Syców,dolnośląskie

279 000 zł39 m² 7 113,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Posiadamy w sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 39,22 m2 z przynależną do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 650 000 zł270 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

674 999 zł68 m² 9 911,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe / ogródek 90m / parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

488 004 zł27 m² 17 804 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonej i umeblowanej kawalerki o powierzchni 27,41 m2 z loggią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Stara Łomnica

Stara Łomnica,dolnośląskie

189 000 zł1 587 m² 119,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z projektem budowlanym. Działka numer 818/2 zlokalizowana w Starej Łomnicy, obszar Bystrzyca Kłodzka o powierzchni 1587 m2 : Wydane pozwolenie na budowę numer decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 218,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 57,30 m , znajdujące się na parterze w bloku na osiedlu Zosinek w Legnicy. Kluczowe atuty nieruchomości: -Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 140 095 zł76 m² 15 062,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- kawalerka 1 - 16.73 m2, - Kawalerka 2 - 26.49 m2, - Kawalerka 3 - 27.9 m2, - Przedpokój - 4.57 m2. Najważniejsze informacje: - istnieje opcja dokupienia boksu rowerowego i miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Paderewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

38,79 zł/m²116 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na zabobrzu! Biuro Nieruchomości Team4home przedstawia atrakcyjną nieruchomość usługową o powierzchni 116 m , położoną na Zabobrzu w Jeleniej Górze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

855 000 zł96 m² 8 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera 0% pcc, 0% prowizji od kupującego! Przedstawiam Państwu gotowy skrajny segment z ogrodem, zlokalizowany na nowym osiedlu pod Wrocławiem, zaledwie kilka minut autem od

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 104 709 zł74 m² 14 884,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.