dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 359 000 zł153 m² 8 909,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujacy nie płaci prowizji! Mieszkanie w formie segmentu. Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji, pośród zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 30 minut od centrum miasta/rynku (15 km). Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, nowoczesnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł147 m² 8 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujacy nie płaci prowizji! Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji, pośród zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 30 minut od centrum miasta/rynku (15 km). Piękna i cicha okolica z mnóstwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy ( tylko u nas ) Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dobra lokalizacja! jedyne opłaty to media wg zużycia! Prezentujemy Państwu na wynajem funkcjonalny dom z przestronnym ogrodem o powierzchni prawie 200m2, zlokalizowany w Krzeczynie Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolec,dolnośląskie

2 999 999 zł342 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

For english scroll down Nowoczesny dom w zielonej okolicy. Położony na dużej działce z zielonymi nasadzeniami. Zlokalizowany w willowej części Smolca zaraz przy południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł48 m² 10 010,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkład 2 pok hutnicza/lotnicza/stadion/od zaraz Serdecznie zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w rozkładzie przy ul Hutniczej. Najważniejsze informacje Metraż: 47,85 mkw+piwnica ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

25,53 zł/m²470 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowa o pow około 470 m2 z pomieszczeniem biurowym , socjalnym plus dwie łazienki. Wysokość hali ponad 5m, brama segmentowa o wymiarach 4,20x4,50. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Jawor,dolnośląskie

2 300 zł52 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i wygodne mieszkanie z balkonem, o wysokim standardzie wykończenia, umeblowane oraz wyposażone, położone w budynku apartamentowym na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 900 zł44 m² 6 361,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Piaskowa Góra. Po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna , kanalizacyjna. Trzy pokoje do wejścia, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 900 zł64 m² 3 889,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania piękne mieszkanie na Osiedlu Górniczym w dzielnicy Rusinowa. Osiedle położone w otulinie Parku Rusinowa, idealne miejsce na spacery oraz akty wności fizyczne. Okolica jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament w najnowszym budynku osiedla Rezydencji Dąbie silver przy ul.Wiwulskiego! MIESZKANIE: - Aneks kuchenny z salonem i balkonem - Sypialnia z garderobą - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł71 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Wrocławia - Borek przy ulicy Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 194 500 zł81 m² 14 719,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

3 kawalerki, centrum Wrocławia, minimalny roi 7,3% przy najmie długoterminowym. Wzystkie 3 kawalerki z najemcami. Zarabiasz od 1 dnia. Prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wyjątkowego gotowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł60 m² 15 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 59 m2 usytuowane w 6 piętrowym bloku przy ul. Tęczowej w centrum Wrocławia. Rozkład pomieszczeń: -Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Wrocław,dolnośląskie

274 990 zł29 m² 9 472,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsze mieszkanie we Wrocławiu/do remontu! tylko dla klienta gotówkowego pod wynajem. Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł87 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie budynków w zabudowie willi miejskich, które przypominają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia komfortowy oraz wyposażony apartament usytuowany w nowym budynku z windą oraz garażem podziemnym na terenie Chojnowa! Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 474 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł43 m² 69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Piękne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4m2 z dwoma balkonami. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł58 m² 10 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/premium/psie pole/poleska/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł12 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajmę komfortowy pokój, w czteropokojowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu i innych uczelni, dobre miejsce także dla osób pracujących. Do Rynku piechotą 10 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słubicka

Legnica,dolnośląskie

291 747 zł37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drodzy Państwo - przy ulicy Słubickiej w Legnicy powstaje dla Państwa osiedle zatorze - nowa, przepiękna inwestycja, która będzie cieszyć oko, przez wiele kolejnych lat. Jest to 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł66 m² 5 893,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości Oferuje na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy w Świdnicy. Istnieje możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieszczadzka

Legnica,dolnośląskie

1 700 zł39 m² 44,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

2 200 000 zł180 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, położony w Cesarzowicach- 4km od granicy miasta, do centrum 10km. Cicha i spokojna okolica, wokół liczne tereny spacerowe, połączenia podmiejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

963 252 zł79 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Dwustronne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

519 000 zł48 m² 10 864,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe budownictwo! gotowe do zamieszkania Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Dobrzykowicach! Mieszkanie o pow 47,77 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19,32 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 051 zł32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe 1-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.