dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Pszenno, bezpośrednio przy dk35 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Pszenno, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 35,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 000 zł29,10 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka 29,1 m | 291 000 zł | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty oferty.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł16 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*centrum Wrocław - parking monitorowany Świetna okazja zakupu miejsca parkingowego na nowoczesnym parkingu wielopoziomowym w centrum, przy tramwajach w kwadracie ulic Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

640 100 zł81,53 m² 7 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy w super miejscu w Wałbrzychu- z dochodowym Najemcą (umowa na 5 lat) Lokalizacja: praktycznie centrum miasta, w pobliżu lokalu miejsca parkingowe, duże natężenie ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 000 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:14 389 m²

Działka inwestycyjna u stóp Gór Stołowych. Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy. Kudowa Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł3 156 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę przeznaczoną na budowę budynku gospodarczego w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż część domu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 019 m² 98,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Gołaszycach. Działki o powierzchni : 1) 1018m2 cena 100 tys zl 2) 1019m2 cena 100 tys zl 3) 967m2 cena 100 tys zl W pobliżu działek.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł100 m² 1 150 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży niewielką kamienicę w zwartej zabudowie znajdującą się w samym centrum Mieroszowa w niewielkiej odległości od miejskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 302,30 m² 2 876,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł704 m² 355,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Siedlcach gm. Oława w bliskim sąsiedztwie lasu (ok. 100 m) Działka nr 283/30 o pow. 704 m2 z doprowadzonym prądem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe wraz z oddzielną kuchnią i balkonem położone w ścisłym centrum miasta, w okolicy Dworca Świebodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 40 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wałbrzycha przy ul. Garbarskiej 1, tuż przy samym Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,83 m² 8 833,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, komfortowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchni 50,83 m znajdziecie Państwo: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,60 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Idealna oferta dla rodzin! To przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m znajduje się na 2. piętrze w budynku z 2001 roku. Posiada oddzielną kuchnię oraz balkon, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w kształcie zgrabnego prostokąta, położona na nowo zaprojektowanym osiedlu domów jednorodzinnych w ładnej, cichej części wsi Domaszczyn. Działka na ten.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł3 514 m² 1 479,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:200

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   nieruchomość pod inwestycje! Do sprzedania nieruchomość położona na działce o powierzchni 4000 m2 znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe 58m2. Po remoncie. Były trzy pokoje i tak jest w kw. zlikwidowano jeden pokój na powiększenie kuchni. B. dobre rozwiązanie. Duża łazienka. Okna na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł82,65 m² 6 521,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Osiedle Gęsia Górka II* Inwestycja znajduje się około 3 km na północny-wschód od centrum miasta Oleśnica. Gęsia Górka leży tuż przy węźle drogi ekspresowej S8. Jest to bardzo bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł159,92 m² 10 317,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,92 m , z ogrodem i tarasem, zlokalizowany w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Aleksandra Dzielnicka sdp Nieruchomości tel.   ,150 mln nowa cena Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym/ magazynowym/.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W pełni rozkładowe mieszkanie, idealne dla rodziny, super lokalizacja, słoneczny duży balkon, szkoły, przedszkola, sklepy, komunikacja tramwajowa I autobusowa, do centrum 1o minut***.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 90 m Kiełczów Na sprzedaż przestronne, jasne i komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m , powierzchnia po podłodze wynosi ponad 125.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 400 m² 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę w Pasieczniku, gmina Lubomierz, powiat lwówecki. Nieruchomość o powierzchni 3400 m . Dla miejscowości Pasiecznik nie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł21,20 m² 9 386,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 21,2 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu hotelowego Kyriad Karkonosze w Wojcieszycach. To wyjątkowa okazja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Ołbin-dwupokojowe, oddzielna kuchnia. Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , składające się z dwóch niezależnych pokoi, zlokalizowane przy ul. Daszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł4 300 m² 4,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu zlokalizowany na działce oznaczonej geodezyjnie numerem 2/20 am 2 obr. Muchobór Mały, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu widokowe działki w Komarnie. Na sprzedaż jest działka budowlana o pow. 1000 m2 Cena 270 000 zł Działka w całości objęta planem.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

NA sprzedaż - Dobroszyce 2-kondygnacyjny budynek, z wielkim potencjałem! pu budynku: 240 m2 grunt: 0,0806 ha Cena: 925 000,00 zł do negocjacji budynek O powierzchni 240 M posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58,40 m² 5 137 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 58 m w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 538 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Ślężę | Rogów Sobócki | 1538 m Jeśli marzysz o spokojnym miejscu z wyjątkowym widokiem i bliskością natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2000 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Hubach. Składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

491 900 zł32,60 m² 15 088,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z antresolą. Bez pcc - oszczędzasz 2 %. Oferuję na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37,98 m² 18 957,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na rzekę | 37,98 m | II piętro | Luksusowy budynek Marzysz o własnym azylu w sercu miasta, tuż przy malowniczej rzece? Ten apartament o powierzchni 37,98.