dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy pawilon handlowo/usługowy o powierzchni 63 mkw, zlokalizowany w samym sercu Żarowa, tuż przy dworcu kolejowym i autobusowym. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

551 256 zł32,17 m² 17 135,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość szukania idealnej inwestycji, która nie wymaga remontu ani wyposażenia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży gotowego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 32,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3061 m2, położoną w Sienicach gm. Łagiewniki tj. około 6 km od dk8 i około 45 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł71,70 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca przestronne, czteropokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Widnej. Nieruchomość zostanie odświeżona (odmalowana) przed wprowadzeniem się nowych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 16,3 m2, wynajem, 1000 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z pomieszczeniem socjalnym usytuowany na II pietrze w budynku hotelu, w części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł53,80 m² 12 434,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,8 m z balkonem 3,49 m . Inwestycja to osiedle w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 58 m Jelenia Góra Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okazja! dom stylowy W pięknej okolicy wieś różanka gmina Międzylesie o pow 150 m2 z rozpoczętym remontem. Na działce o pow. 1400 m2 dodatkowo można dokupić działkę rolną.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²84 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal ok 84m2 - na Kraszewicach w Świdnicy. Osobne wejście Całość to: - główna sala - biuro z zapleczem socjalnym - łazienka Teren zamykany na bramę Internet -.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł135,50 m² 6 413,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Jeżeli poszukujesz domu w otoczeniu przyrody z dobrym dojazdem do Wrocławia- ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135,5m2 usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie po remoncie. Bardzo dobry standard wykończenia. Świetna lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie w dobrym standardzie położone na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:889 m²

Atrakcyjna działka inwestycyjna z budynkiem handlowo-usługowym we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną we Wrocławiu - działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł976 m² 430,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 976 m2 położona w Gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka oznaczona w planie symbolem 53 mnw - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 080 zł80,40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 205 zł61,16 m² 10 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dostępem do infrastruktury i natury? Poznaj Siechnice nowoczesną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł9 146 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 9146 m2, położoną w Wartowicach, gm. Warta Bolesławiecka. Działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138,80 m² 8 645,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Legnicy na osiedlu Sienkiewicza. Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 168,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 214 m² 2 059,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:28 900 m²

Ruszów, dom pod pensjonat, pow 1214 m2, stan deweloperski, cena 2 500 000 zł, sprzedam. Ruszów - prestiżowa nieruchomość inwestycyjna dla inwestora zagranicznego. Na sprzedaż unikalna posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone na II piętrze bloku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest przy ul. Wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,29 m² 4 973,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie z balkonem, położone na dziesiątym piętrze w dzielnicy Śródmieście. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 260 zł71,88 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja Apartamenty Brylantowa Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż, nowoczesne technologie i bezkonkurencyjną cenę? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie znajdziesz nigdzie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 134 m² 254,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, która ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 657 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo ładnie położona działka budowlana w miejscowości Goszów Gmina Stronie Śląskie województwo Dolnośląskie. Działka o powierzchni 1657m2 czyli niecałe 17 arów jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania! W zabytkowej willi, w samym sercu uzdrowiska Szczawna Zdrój 2 pokojowe mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu. Układ pomieszczeń pozwala na kompletne przearanżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł22 300 m² 49,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 22300 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 22300 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 999 zł211 m² 10 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż: urokliwa posiadłość 1,04 ha z zabudowaniami i pozwoleniem na budowę Książęca Wieś, dolina Baryczy Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-25! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Nyska 28 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł24,20 m² 11 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44,70 m² 5 794,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim prezentuje się jako atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w dobrej lokalizacji. Oto.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36,90 m² 6 747,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Legnica -ul. Mazowiecka. Nieruchomość o powierzchni 36,9 m 2 położona na parterze budynku wielorodzinnego składa się z : - pokoju z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł40,10 m² 4 962,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, do wprowadzenia od zaraz. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń. Rozkład pomieszczeń: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł218 m² 1 422,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie jednorodzinnej z dużym ogrodem w Osiecznicy, położonej 15 km od Bolesławca. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł40,81 m² 12 594,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie w Krzeptowie daje: spokój i wygodę - bez remontów, bez czekania oraz szybki dojazd do Wrocławia. Najważniejsze atuty: -stan pod klucz - wprowadzasz się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²99 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 mkw w rejonie jego skład wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchni: 39, 29, 22 i 16 mkw oraz duży aneks kuchenny ( 20 mkw). Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł7 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka około 10 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Teren w użytkowaniu wieczystym. Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię 7500 mkw. W 75% teren z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Praca i mieszkanie pod jednym dachem - wyjątkowa okazja na rynku lubińskim! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł83,12 m² 13 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Lokalizacja - stanowice Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł120 m² 5 141,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na 1 piętrze (dwupoziomowe) w nowym budynku w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej (zjazd z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,04 m² 6 378,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,04 m2, zlokalizowane na 3,5 piętrze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla osób.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij