dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 420 ogłoszeń

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta - świerzawa Szukasz ciszy spokoju, szumu rzeki za oknem? Mamy dla Ciebie idealną propozycje!? Na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe w świerzawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | nowe budownictwo | garaż | balkon | monitoring | ochrona | klimatyzacja | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka 33,95 m | Po remoncie | Blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,95 m , położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł44,87 m² 7 466,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację dwu pokojowego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na trzecim piętrze. Klatka schodowa została pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 999 zł32,49 m² 18 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy na Wrocławskim Starym Mieście! Lokal usługowy o powierzchni 164,05 m2, idealny dla osób szukających pięknej siedziby dla swojej firmy - z okien lokalu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł85,52 m² 10 161,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z ogrodem i garażem | Oława, ul. Wilcza lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Oławy przy ul. Wilczej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł28,67 m² 5 545,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Słoneczna kawalerka z klimatem - 28,67 m | Boguszów-Gorce | Niski czynsz! Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 28,67 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł5 315,50 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod budownictwo jednorodzinne, położone w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Dojazd do Świdnicy zajmuje dosłownie 2 minuty! Działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 339 zł39,06 m² 15 600,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - tuż przy lesie, taras na zboczu! Zamieszkaj lub zainwestuj w magicznym miejscu, gdzie poczujesz prawdziwy górski klimat! [ ] Lokalizacja: podgórzyn - malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł33,50 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na Tarninowie. Omawiana kawalerka o powierzchni 33,5 m2 ,znajduje się na 4 ostatnim piętrze w kamienicy. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Gotowy dom w Ligocie Pięknej Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Ligocie Pięknej, który wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją, ale.

Szczegóły ogłoszenia

93 672 zł1 301 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1301mkw, w całości przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²3 000 m² 165 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany bezpośrednio przy płycie Rynku we Wrocławiu w prestiżowym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i turystów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

29 656 zł1 345 m² 22,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową z zapleczem socjalno- biurowym o powierzchni 1345 m kw. Posadzka niepylna, hala ogrzewana i klimatyzowana, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Cena 299,000zł Powierzchnia 48m2 Liczba pokoi 2 Piętro 3 opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przyrulne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 117 m² 653,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie. Kazda działka o powierzchni 1117mkw. Teren objęty mpzp, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Blisko woda, energia , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,48 m² 13 823,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł49,84 m² 10 032,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Sobótce. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej okolicy, z okien jest piękny widok na panorame miasta i górę Ślęże.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł346,82 m² 3 431,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:853 m²

Inwestycja w samym sercu Kłodzka, która zarabia od pierwszego dnia dzięki częściowemu wynajęciu. Nieruchomość znajduje się całkowicie poza strefą zalewową , co gwarantuje bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek polecają wyjątkową nieruchomość w Kruszynie, tuż obok Bolesławca. Na posesji znajduje się dom mieszkalny oraz przestronna sala gościnna, idealna do organizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 990 zł103,06 m² 8 538,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Pełczyce| Bliźniak| piękna okolica! |. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w Świdnicy przestrzeń, która zaczyna Twoją historię. Wyobraź sobie poranek w jasnym salonie, gdzie przez duże, przesuwne drzwi tarasowe wpada światło. Zapach kawy miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu rodzinnym Cztery Pory Roku przy ulicy Vivaldiego. Boczna Buforowej. Lokum ma 84m2. Mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł178,21 m² 25,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do wynajęcia 1/2 domu położonego w podgórskiej miejscowości Ścięgny koło Karpacza. Nieruchomość na parterze składa się z dużego pokoju dziennego z kominkiem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł69,36 m² 16 868,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu zlokalizowane jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,53 m² 11 333,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach Hubach. Idealne pod inwestycję: 1 piętro 48,35 m2 3 pokoje, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ulica czajkowskiego - gotowiec inwestycyjny - 3 pokoje W pełnym rozkładzie - gotowe pod wynajem - 63m2 - ciepłe - słoneczne - przestronne - kontakt tel.   Do sprzedania 3 - pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

459 800 zł5 856 m² 78,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5856 m w cenie 459 800 zł, położona w gminie Mietków, w rejonie o rosnącym znaczeniu przemysłowym i logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł109,71 m² 8 932,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż bardzo ładny lokal w zabudowie jednordzennej dwulokalowej, położony na terenie kameralnej inwestycji, w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 109,71 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Do sprzedaży mały dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem , do kapitalnego remontu, położony w okolicach Brzegu Dolnego, w miejscowości wiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 000 zł110 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla inwestora. Działka znajdująca się obok John Cotton (producent kołder i poduszek) Sprzedam grunt znajdujący się w Szczawnie Zdrój przy ulicy Szczawieńskiej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam na sprzedaż działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Psary, gmina Jemielno, powiat górowski. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury.