dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

979 900 zł120 m² 8 165,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczodre, dobroszów oleśnicki, długołęka, dom wolnostojący przy parku Dom położony na zamkniętym osiedlu (ogrodzonym i oświetlonym) Sąsiedztwo Parku miedzy Szczodrem / Dobroszowem Oleśnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sosnowa

Ozorowice,dolnośląskie

451 000 zł4 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ozorowicach. gm. Wisznia Mała. Lokalizacja Lokalizacja idealna dla osób ceniących spokój, jednocześnie chcących mieć łatwy i szybki dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

990 000 zł84 m² 11 736,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogrodem, w miejscowości Kryniczno. Osiedle składa się z pięciu dwulokalowych domów. Powierzchnia całkowita domu: 84,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domasław

Domasław,dolnośląskie

1 000 000 zł118 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domałsaw, gmina kobierzyce, lux dom W zabudowie bliźniaczej, pow. 118 M2, działka 300 M2 Dom 118 m2 na cichym i spokojnym osiedlu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Okolica ulicy Kwiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy lokal mieszkalny usytuowany na wrocławskim ołtaszynie blisko granicy z wysoką. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ratusz

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: wrocław Rynek Komfortowe mieszkanie położone w kamienicy na głównej płycie Rynku ( visa a vis pomnika Aleksandra Fredry ). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł159 m² 9 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 499 001 zł141 m² 10 631,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy z Długołęką. Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

62 zł/m²326 m² 20 212 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Prowizję pokrywa właściciel! lokalizacja Wrocław, fabryczna, ul. Grabiszyńska układ lokalu - niezależny parter z własnym wejściem - obecnie podział na gabinety 17-40 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe - gotowe na nowego właściciela. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. W mieszkaniu wykonano remont (nowe instalacje, piony, umeblowanie) - sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 065 000 zł78 m² 13 653,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki, osiedle skarbowcow, apartament 2 pokojowy, II poziomy, 2 miejsca parkingowe, komórka lokatorska Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu dwupoziomowego 78 m2 + 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

62,86 zł/m²88 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 87,5 m2 w ok. pl. Bema/centrum. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja w skali miasta, centrum, obok placu Bema. Lokal sąsiaduje z Żabką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

133,33 zł/m²33 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy na Oporowie. Lokalizacja Lokal znajduje się w samym centrum wrocławskiego Oporowa. Lokalizacja charakterystyczna, lokal dobrze widoczny z ulicy. Lokal Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

169 000 zł1 220 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: tel.: *Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Gmina Oleśnica, miejscowość Krzeczyn. Posiada mpzp, budowlana. Media w pobliżu. Powierzchnia 1220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

694 900 zł44 m² 15 793,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Wrocław, krzyki, ołtaszyn Gotowe do zamieszkania bez podatku pcc i prowizji! Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

1 479 000 zł109 m² 13 568,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Doskonała lokalizacja, przedmiescie wrocławia, komunikacja miejska polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych radomierzyce, okolica wrocławia, dom W zabudowie szeregowej pow. 109 M2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

536 250 zł1 650 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Wilkszynie. Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliską odległość do Wrocławia, dogodny dojazd. Wokół zabudowa mieszkaniowa, usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 marca Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Nadodrze, plac Staszica, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

35 000 zł57 m² 609,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rozwijająca się szkoła językowa na Nowym Dworze - odstąpię (for English see below) Traczyk Nieruchomości oferuje unikalną okazję do przejęcia/ odsprzedaży prosperującej szkoły językowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł67 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 67,13 m . Nieruchomość znajduje się pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

885 000 zł97 m² 9 161,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Wysoki standard wykończenia! gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł47 m² 14 319 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie narożne w doskonałym układzie - dwa przestronne, jasne pokoje oraz osobna, funkcjonalna kuchnia. Gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

499 809 zł29 m² 17 531 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty na Fabrycznej we Wrocławiu Obsługa również w języku ukraińskim i rosyjskim - bez barier językowych! (poniżej znajduje się informacja w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

UL. Ramiszowska osiedle poświętne kawalerka wysoki standard umeblowane 30 mkw. Balkon IV piętro winda miejsce postojowe nowe budownictwo - 2021 R. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

587 315 zł58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie: nowoczesne mieszkanie w Siechnicach Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,15 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości Siechnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł87 m² 103 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne, 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park. Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Spacer wirtualny: przestronne, eleganckie mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Piława Górna,dolnośląskie

139 000 zł59 m² 2 347,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,20 m , położonego w spokojnej i malowniczej Piławie Górnej, zaledwie kilka minut od Dzierżoniowa. Mieszkanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 387 550 zł91 m² 15 198 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. To mieszkanie tylko urośnie na wartości. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie: w jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Kolejowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

25,22 zł/m²230 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia handlowa , magazynowa lub na inną cichą działalność gospodarczą. 230 m2 położone w Kamieńcu Wrocławskim 3 km od granic Wrocławia, 1,5 km od - obwodnicy wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, (2 sypialnie i salon) Blisko pętli tramwajowej. Ul. Opolska 125b Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania do wynajęcia, położonego na osiedlu przy ul. Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 446,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce to urocza miejscowość, która łączy w sobie spokojne życie na łonie natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień Oleśnicy. Otoczenie pełne zieleni, ścieżek spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 200 zł51 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 z balkonem w Lubinie os. Ustronie IV Nieruchomość składa się z jasnej kuchni umeblowanej ze sprzętem agd ,salonu z wyjściem na balkon, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyzdrojska

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł69 m² 9 798,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w trakcie generalnego remontu! Cztery pokoje na spokojnym, zielonym osiedlu dla dużej rodziny! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 69,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 992 zł53 m² 12 287,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 52m2/lux/garaz /nowy blok widok staw! Polecamy Panstwu na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 zlokalizowane przy ul. Głównej Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m2, zlokalizowane w Lubinie, przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 zł40 m² 37,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na wynajem kawalerkę usytuowana na parterze, kamienicy w Cieplicach. Mieszkanie o powierzchni 39,80 m2 w skład którego zalicza się: pokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

2 290 zł25 m² 89,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT W pełni wyposażona i umeblowana, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

560 000 zł300 m² 1 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 738 zł30 m² 17 917,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*****inwestycja w centrum Wrocławia***** Piękny apartament z balkonem, 1 pokojowe. W centrum miasta, idealne pod wynajem. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 750 zł41 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!nowa nizsza cena!tylko U nas! do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje O pow.40.60m2 W ZGORZELCU! NIE SZUKAJ DALEJ! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego.